Skocz do zawartości

1 HE i 1 Smoke


EnigmaE36

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie możliwość kupna 2 granatów zaczepnych i 2 dymnych jest bez sensu, bo potem wygląda to tak, że np. 3 terro stoi w anarchi, a 3 ct jest na długiej i zamiast np. 3 he to leci 6 he i wszyscy tt umiera od przeważne jednego gościa co 2 he rzucił. Jak dla mnie to bez sensu. Powinno być tak jak jest normalnie, czyli że 1 HE i 1 Smoke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i się nie stoi, ale jak np. się czeka na team lub na flasha od kolegi to wtedy się stoi. Wiem, że od 2 he się paść i dlatego chcę żeby max 1 był. Prosta sytuacja 1v1 i powiedzmy, że TT stoi na gali, a CT na bs A i taki CT sobie rzuci 2 he na gale i może dzięki temu rundę wygrać, a tak to tylko go obije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Enigmav napisał:

Może i się nie stoi, ale jak np. się czeka na team lub na flasha od kolegi to wtedy się stoi. Wiem, że od 2 he się paść i dlatego chcę żeby max 1 był. Prosta sytuacja 1v1 i powiedzmy, że TT stoi na gali, a CT na bs A i taki CT sobie rzuci 2 he na gale i może dzięki temu rundę wygrać, a tak to tylko go obije.

Już nie raz tak padałem na gali przez nie jaką panią @Paulinka <3 :1f602:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paulinka <3 Nie spotkałem u Was jeszcze kogoś tak dobrego jak na poprzednim GoMod, na którym grałem, więc tak :)  A co do tego 1vs5 to na środek i na heady, a w ogóle to rzadko kto jeszcze by miał te 2he. Zawsze wszystkie lecą na początku rundy w anarchie, trupa czy mida, a jakby był tylko jeden to może ktoś by go tak wcześnie nie wyrzucił. Tak jak napisał @{^.^} nie róbmy już spamu i poczekajmy. Może coś z tego będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, L@M@NeR napisał:

widocznie nie graliśmy razem skoro twierdzisz że nie spotkałeś równego sobie :D

Ja nie napisałem, że jestem dobry. Napisałem tylko, że nie spotkałem na tym serwerze takiego dobrego gracza jaki był na poprzednim, na którym grałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...