Skocz do zawartości

Podanko


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  eR8
Wiek:  16 lat
Znajomość AMXX (0/8):  5
Doświadczenie:  W miare duże, wiele razy byłem adminem.
Staż w CS'a:  około 6 lat, na 2 kontach steam łącznie około 6k godzin w csie :) 
SteamID: STEAM_0:1:112805425
Link do profilu na banid: http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:112805425
Link do profilu na GameTracker: https://cache.gametracker.com/player/eR8/80.72.37.10:27035/
Kontakt: Steam, forum.
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Gram dosyć często na serwerze. Jakieś 5 h godzin dziennie nawet by chyba wychodziło. Umiem dobrze grać w csa i wiem kiedy dana osoba jest cheaterem i sie kryje, a kiedy gracz się myli pisząc że ktoś cheatuje. Gram tutaj od niedawna a do podania zachęcił mnie admin Free Frag, myślę że nie potrzebujecie admina natychmiast bo są prawie cały dzień ale mógłbym wam się przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytuj
5 godzin temu, WesTeNQ napisał:

 do podania zachęcił mnie admin Free Frag

 

Coś tam gadaliśmy na temat admina ale nie przypominam sobie ani nie kojarzę żebym Cię zachęcał do złożenia podania. :) 

A co do podania to ode mnie NEUTRAL 

+ widuję Cię na serwerze,

+ steam 

+/- minuty na serwerze. Pograj trochę dłużej, daj się poznać bardziej ludziom trochę :P  

+/- zgłaszaj więcej na u@

+/- aktywność na forum. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

4 minuty temu, BloodyAlien napisał:

rowniez jestem na nie od niedawna grasz i juz chcesz admina ? po za tym nie widze Ciebie jakos w roli admina na tym serwerze po za gra nie widac Ciebie na tym serwerze i pamietam ze wyzywales graczy tych co maja vipa od zjebow

Kiedy? Jedyne co wyzwałem to tych co kupują expa że nie mają mózgu i nadal tak myślę i zawsze będę myśleć bo kupowanie expa na serwerach przeznaczonych do expienia jest bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, WesTeNQ napisał:

 

Kiedy? Jedyne co wyzwałem to tych co kupują expa że nie mają mózgu i nadal tak myślę i zawsze będę myśleć bo kupowanie expa na serwerach przeznaczonych do expienia jest bez sensu.

to nie zmienia faktu czy kupywanie xp czy vipa w kazdym badz razie wyzwales i to nie bylo ze nie maja mozgu tylko napisales ze sa zjebami ja nie zmienie zdania Wielke NIE

 

i to jest zachowanie osoby ktora chce tu admina ?

 

s1ukvl.jpg

 

301lqc1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, BloodyAlien napisał:

to nie zmienia faktu czy kupywanie xp czy vipa w kazdym badz razie wyzwales i to nie bylo ze nie maja mozgu tylko napisales ze sa zjebami ja nie zmienie zdania Wielke NIE

 

i to jest zachowanie osoby ktora chce tu admina ?

 

s1ukvl.jpg

 

301lqc1.jpg

Wielokrotnie widziałem jak nawet admin tak pisze nie jest to zabronione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, WesTeNQ napisał:

 

Kiedy? Jedyne co wyzwałem to tych co kupują expa że nie mają mózgu i nadal tak myślę i zawsze będę myśleć bo kupowanie expa na serwerach przeznaczonych do expienia jest bez sensu.

 

Chciałbym Ci przypomnieć, że również dzięki takim osobom jest utrzymywany serwer. Pieniądze z tych środków idą do wirtualnego portfela na hostingu, a nie do prywatnej kieszeni jego opiekuna, więc może trochę więcej szacunku i ogarnięcia w stosunku do tych graczy, bo to głównie dzięki nim masz gdzie grać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...