Skocz do zawartości

Pytanie


Tanya

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Nim napłynie lawina krytyki i nie potrzebnego spamu proszę aby zawarte posty w tym temacie miały jakiś sens i zawierały konkrety a nie zwykłe pitu pitu,  a jeśli chodzi o jego zamknięcie to chciałbym by nastąpiło to dopiero po wypowiedziach większości osób z grona administracyjnego.

 

Zakładam że znam główny powód dla którego to pytanie samo w sobie już w ogóle traci sens ($$$) mimo to chciałbym poznać waszą opinie na ten temat, Jestem z siecią długo choć głownie mentalnie i na serwerach xd więc mogę być do tyłu z wydarzeniami sprzed lat (jeśli chodzi o forum i sytuacje jakie miały tu miejsce). No dobrze do tematu, chciałbym wiedzieć czy w najbliższym czasie planujecie postawić / lub któryś z obecnych serwerów przerobić na coś zwykłego. Typu FFA/TP/Only co wam się tam podoba .... 

 

Może wyglądać to tak że tylko mi to się nie podoba ale zwisa mi to. Szczerze jedyny normalny (w sensie czysty) serwer to Aim/HS. Pomijając trzy Cod-y i painballa zostaje nam: GO Mod / GO Mod Only DD2 / Mini Maps GO / i najbliższy normalności Only DD2 który ma tylko skiny z owego moda ...

 

Niema zwykłego serwera z zwykłymi serwami posiadający ew zwykłe Vip bez jakiś bajerów i innych pierdół.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vista no sam się dziwię co teraz napiszę ale to jest ciekawe :):)

Wszystko fajnie gdy to przeczytałem to stwierdzam że taki serwer czysty oryginalny FFA np.

Fajny, ale jak napisałeś ($$$) :)

+ Chęci do zrobienia jak i ogarniania tego serwera.

:) Ale tak to pytanko ciekawe :)

Aż się przyjże rozwiązaniu tego tematu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwer FFA jest banalny do zrobienia. Jednak trzeba sie nastawic jedynie na koszta (przynajmniej Ja uwazam ze jak najzwyklejszy serwer FFA to bez vipa) a wiec zero zarobku. Trzeba tylko i wylacznie ladowac hajs w taki serwer. Co do JB tez chcialbym zeby wrocil taki jaki Ja pamietam jednak o to raczej moze byc ciezko. Co do serwera TP. Byl juz i Nesqik nie podolal wyzwaniu bycia jego opiekunem. TP powstawal bodajze 2 razy na tej Sieci i nie dalo rady. Sadze ze 3 proba nie ma sensu bo poprostu nie ta mentalnosc tej Sieci. Nie mam na celu tutaj obrazic kogokolwiek swoimi slowami jak cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pomysł z FFA jest dobrym pomysłem:

-dużo ludzi gra FFA.

-stary, dobry cs by powrócił.

,jednakże wszystkie servery to jakiś mod. Uważam że powinniśmy rozwijać servery z jakimiś modami. Pomysł z JB jest fajną opcją (sam grałem dużo na takich serverach) ,ale osobiście twierdze że najlepszą opcją był by deathrun albo arena 1 vs 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem również pomysł z FFA jest dobry,  ponieważ zauważyłem,  że bardzo dużo ludzi lubi grać (w tym ja) na najzwyklejszych serwerach i poszukuję ich.  Może nawet i ja bym zagrał,  A nie tylko siedział na ZombieMod. ;D

2 godziny temu, Boski Z Polski2 napisał:

,jednakże wszystkie servery to jakiś mod. Uważam że powinniśmy rozwijać servery z jakimiś modami. Pomysł z JB jest fajną opcją (sam grałem dużo na takich serverach) ,ale osobiście twierdze że najlepszą opcją był by deathrun albo arena 1 vs 1.

Jestem absolutnie tego samego zdania. Niekoniecznie mi tutaj akurat chodzi o JB, ale o sam Deathrun.  I nie,  nie z auto bh, tylko właśnie bez niego.  Szukałem sporo czasu takiego serwera,  ale nigdzie nie ma.  Grałem dawno temu na jednym,  ale niestety już sieć upadła,  A wydaje mi się, że nie tylko ja takiego serwera poszukiwałem. Dołączę się do pytania, jak myślicie,  czy oprócz starego, dobrego FFA miałby szansę powstać również Deathrun bez auto bh?

Pozdrawiam.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...