Skocz do zawartości

0101 - Prośba o UB


0101

Rekomendowane odpowiedzi

http://d1.hltv.org.pl/srv21633/AIMHS-1703081737-aim_headshot_dust.dem.zip

 

5:50 - reakcja na model, nie widać ale twardo rzucasz celownik na lewo. [+]

06:39 - nie widziałeś, zacząłeś strzelać. [+]

06:44 - przyjmę to za przypadek. [+/-]

10:44 - nie sprawdziłeś czy biegną a strzały oddałeś zbyt pewne. [+]

11:36 - tego już nie wytłumaczysz, TOP MODEL wersja HARD. [+]


Jako iż jestem sędzią na BL'u to zbanowałbym to demo bez zawahania na portalu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5:50 - +/- ta mapa jest mała i gra się na pamięć, normalna sprawa, że tam wyczekał
6:39 - +/-, to samo co wyżej
6:44 - + to dla mnie akurat nie przypadek
10:44 - +|
11:36 - tutaj ewidentnie + b, dla mnie chyba tylko to by wystarczyło

Odniosłem się co do Twoich czasów, nie oglądałem sam demka tylko to co dałeś. Z racji, że to gracz steamowy, demko musi ocenić jeszcze jedna osoba z wyższą rangą więc czekamy na werdykt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

02:40 - dołączenie do gry.

05:40 - chwile wczesniej strzela sie z tym typem wiec znal jego pozycje caly czas -b 

06:39 - co runde przeciwnik sie tam ustawial wiec zwykle skanowanie i gra na myslenie -b 

06:42 (raczej) - moi tam skanuja wiec cos moze w tym byc. Na farcie -b 

od 07:42 do 07:53 - mozna zauwazyc jego wychylanie. Jak najbardziej czysto - jest to tylko czas informacyjny 

10:44 - na pamiec ciagle przeciwnik leci do miejsca z czasu 6:39 a po krokach mozna wywnioskowac ze znowu to robi -b 

11:36 - slychac ze typ podniosl bron wiec wie ze ktos jest na respie -b 

 

/Edit. 

Moge dostac ostrzezenie to prawda. Jednak Kazda z twoich akcji jest do wytlumaczenia. Dodac mozna do tego ze chlopak byl na twoim BLu 3 razy. 5k godzin w 1.6 (Nie sugeruje sie ani sytuacjami z BLa jak i czasem godzin). Patrze na to ze swojej perspektywy i wyrazam swoje zdanie na ten temat. Dla mnie nie ma nic podejrzanego. Wystarczy sie wsluchac i zapamietac ze co runde gra tak samo. Lewa strona ciagle, ciagle strzelanie sie z przeciwnikiem badz dwoma w miejscowce z 06:39 jak i przy niej. Akcja od 07:42 do 07:53 pokazuje tez idealnie ze ten gracz nie widzi przeciwnikow przez sciany jednak sam sie domysl dlaczego tak uwazam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem demko 2 razy, bez słuchawek oraz ze słuchawkami. Co mam w tym temacie do powiedzienia... nie widzę tam nic podejrzanego, każdy kill był ze słuchu a jak zauważył  @Pingiel10, gracz gra schematem, non stop lewa strona, gdy ma słaby spawn i tak leci na lewo lecz pickuje z prawej. Skanuje zawsze tak samo. Wychyla, sprawdza, nie ma spalonych reakcji... Nie mam w tym temacie więcej do dodania. Poczekamy jeszcze na jedną wypowiedź w tym temacie ze strony osób upoważnionych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...