Skocz do zawartości

PODANIE NA ADMINA


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Adix99
Wiek: 16
Znajomość AMXX (0/8): 6/10
Doświadczenie: nigdy nie byłem adminem ale wiem co i jak trzeba robic
Staż w CS'a: kilka lat tak z 5-6 lub wiecej dokladnie nie pamietam
SteamID: STEAM_0:1:114963603 nie posiadam cs 1.6 na steam.
Link do profilu na banid:http://banid.pl/kto?to=0:1:114963603
Link do profilu na GameTracker:https://www.gametracker.com/player/Adix99/79.133.192.61:27015/
Kontakt: steam , ts3, forum 
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Duzo gram na tym serwerze, spróbowałbym jak najwiecej problemów rozwiazywac ktore by byly zglaszane przez graczy. Zazwyczaj wchodze na serwer odrazu po szkole wiec mozna powiedziec ze prawie caly dzien spedzam na serwerze. Reklamowalem ten serwer na innych serwerach aby ludzie zaczeli na nim grac. Nie raz pomagam osobą nowym co pytaja sie jak skina wybrac, co to jackpot itp. Wątpie ze mnie wybierzecie poniewaz nie raz wyzywalem ale to przez to jak ktos mnie denerwowal ale po tem po banie ktorego dostalem juz tak nie robie jedynie jak mnie ktos wyzwie to tez czasmi go wyzwalem albo mialem to gdzies ale warto zawsze sprobowac zlozyc podanie na admina.

 

 

PAULINKA ale nie ladnie tak klamac bo ani razu nie napisalem ze ktos ma aima czy wh jak mnie zabil. Jedynie pisalem ze ktos ma aima czy wh ale to widac bo odrozniam czitera od normalnego gracza wiec chyba mnie z kims innym pomylilas.

 

Tak samo REY piszesz ze zglaszam caly czas na u@ kazdego kto mnie zabije, po 1 nie zglaszam kazdego kto mnie zabije jedynie co chwile pisze na u@ resp 1:30 bo siedza nawet do 20 sekund a wy admini z tym nic nie robiliscie. 

  0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na NIE, ale wiem, że VisTeR ma główne zdanie.

+aktywność się poprawiła

-dalej nie masz cs 1.6 na steamie

+wiek

+banid

-zgłasza na u@ każdego, kto go zabije

Tak się doczepie. Zawsze to piszę. Jeśli nigdy nie miałeś/byłeś adminem to nie możesz się dobrze odnajdywać w AMXX i wątpie, że tak wysoko (wiem, to jest przeciętnie) się oceniłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

--- Steam

-- Cały czas piszesz że ktoś ma wh czy tam aima gdy Cię po prostu zabiją w ładnym wykonaniu... Moim zdaniem to byś nie zapanował nad tyloma ,,cziterów''

- Te 6 z AMX... Skoro nie byłeś nigdy adminem to powinieneś dać 3 a nie 6 żeby nie mieć minuska...

- I te wyzywanie...

+ GT

+/- Staż- grasz niby te 5 czy 6 lat a nie umiesz rozróżnić czitera od skilla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...