Skocz do zawartości

Vote


Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że jest to możliwe, ale są dwie opcje:

1. Jest gotowy plugin zawierający funkcję, o której mówisz,

2. Trzeba by było napisać taki plugin od zera.

 

EDIT: Znalazłem taki plugin, jednak po pierwsze jest on napisany pod Source Mode, a dwa obecnym vote, o ile się nie mylę, zarządza plugin Galileo, więc obydwa pluginy (oczywiście taki napisany pod amx) mogą się gryźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

 

 

Godzinę temu, MafiOozo napisał:

Serio jest sens się w takie coś bawić? ;) Jedynie można admina pouczyć o tym, ze gdy istnieje potrzeba zmiany mapy, daje hasło na y@ aby podawać propozycje na u@ i spośród nich wybierze. Wydaje mi się to za zbędne dawanie komuś pracy ;)

W sumie to chodzi o to, że jak już na przykład ja robię vote (lub inny admin, nie ważne) to zaraz będą się czepiać dlaczego ta mapa pod 1 a nie inna, a jak każdy wie większość osób wybiera po prostu mapę z numerem 1 i w końcu zrobi się całkiem pusto na serwie bo kilka osób nie chce grać tej mapy pod 1 tylko inną. Dlatego lepiej byłoby gdyby było to automatyczne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Madziu, zwróć uwagę na to co napisałem wcześniej. 

 

Zacznijmy od tego, że plugin Galileo (o ile taki właśnie znajduje się na serwerze) już sam w sobie wybiera losowo mapy z dostępnej puli na daną chwilę. Dalej, gracze mają do dyspozycji komendę rtv, więc jeżeli graczom nie podoba się dana mapa, to zawsze mogą jej użyć, a mapy dalej są generowane losowo na potrzebę głosowania. 

 

Chcąc dodać taki plugin, trzeba też na to wszystko spojrzeć od strony technicznej, czy nie będzie się on gryzł z dodatkiem Galileo, bo taka opcja wg mnie jest dość mocno prawdopodobna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...