Skocz do zawartości

Podanie by « кєяι ツ »


Rekomendowane odpowiedzi

Podanie przez "кєяι ツ»

1. Prośby o admina mozna składać od 5 Postów.  +/-
2. Konto na forum Musi Być założone przynajmniej 7 dni PRZED złożeniem Podania. +
3. Trzeba posiadać minimum 10h na serwerze. +/-
4. Osoba ubiegająca SIĘ O Stanowisko admina, Musi Mieć ukończone 15 lat. +/-
5. kazdy kandydat na admina Musi posiadać pary (w szczególnych przypadkach mozna odstąpić: od Tego punktu.)   +
6. mozna złożyć Jedno Podanie co 7 dni, OD CZASU rozpatrzenia poprzedniego Podania. 
7. Podania mozna składać TYLKO wtedy, gdy nie nie posiada Znak Budowlany SIĘ żadnego ostrzeżenia (w innym wypadku osoba nie nie moze otrzymać Rangi Admina).
+
8. Nie należy pośpieszać decyzji Opiekuna (np. Na GG, PW). Opiekun serwera Sam zdecyduje KIEDY Podanie powinno zostać rozpatrzone. W razie spamowania na PW / GG / e-mail / parowa, ma na Prawo negatywnie rozpatrzyć Podanie powołując sie na TAKIE incydenty. 
9. Podania niespełniające wymagań, Beda automatycznie odrzucane. 

Nick na serwerze:   ! «Кєяιツ» wcześniej M si4k
Wiek: 14
znajomosc AMXX (0/8): 6/7
Doświadczenie: mysle, ZE posiadam zarodników Doświadczenie posiadałem Już Opiekuna. Rowniez Wiele razy posiadałem TA funkcje.
Staż w CS'a: 2/3 lata
SteamID:  STEAM_0: 1: 174303996
link zrobić Profilu na banid:  http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:174303996
link zrobić Profilu na GameTracker:  https: // cache.gametracker.com/player/M!si4k/79.133.192.61:27015/  -M! si4k podaję GT z obecnego nicku, wiem muszę popracować nad NIM. https://cache.gametracker.com/player/ «кєяιツ» /79.133.192.61:27015/
Kontakt: GG / TS / PW / Steam
Dlaczego wlasnie Ciebie Mamy wybrać ?:  Ponieważ mysle, ZE mam zarodników Doświadczenie ja jestem Pomocny. Chce zapobiec łamaniu regulaminu, rowniez przypilnować porządku na serwerze. Na serwerze moge przebywać Prawie cały Dzień. Chce Też zapobiec graczom którzy używają jakichkolwiek wspomagaczy. Potrafie rozróżnić CZY ktos gra na owych wspomagaczach Ty Też nie nie. 

 

 

 

Paulinka To chyba Jasne, ZE Gdybym mial na innej Sieci admina Nie pisałbym tu Podania. Pełniłem funkcję H @ na pewnej Sieci lecz Już padła. I nie nie jestem "dziećmi" Tego typu, Ze Mnie Ktos zabiję się odrazu SS'y. Nie płaczę Jak Niektórych osoby W, zabija Ich Ktos ja odrazu "AIM, Wh itd.". Kolejna rzecz wiem, że skala jest do 8 ale chcąc nie piszę tego. Napisałem to tak, że waha się w granicy 6/7 NA 8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neutral z dużym przechyleniem na NIE

- Wiek

- Staż

To samo co Rey masz 14 lat i miałeś już opiekuna? Ze stażem ok 2 lat? Coś mi się wierzyć nie chce...

Skoro WIELE razy pełniłeś funkcję admina to czemu nie jesteś obecnie żadnym adminem? To świadczy jedynie o tym że nie jesteś dobrym adminem...

Hmm jestem ciekawa ile znasz dodatkowych komend skoro dałeś sobie 6 w AMX... Aaaa i chyba się pomyliłeś bo dałeś sobie 6/7 choć skala jest do 8. :D 

-/+ GT

+ Steam

Jestem nastawiona na NIE z obawy że chłopak sobie nie poradzi i będzie multum robienia ss-ów dobrym graczom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...