Skocz do zawartości

utracilem funkcje administratora w laptopie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Was , mam problem ! Otóż w laptopie utracilem funkcje administratora , nic kompletnie nie mogę zaakceptować , zainstalować , kompletnie nic nawet w panel sterowania wchodząc nie mogę nic wybrać bo wyskakuje mi "kontrola konta użytkownika " dam wam zdjęcie tej tabelki nie mam opcji zaakceptowania jest tylko i wykończenie "Nie" , nawet teraz szwankuje mi klawiatura i brakuje niektórych literek , czyli padł sterownik klawiatury , chce co pobrać Ale znów wyskakuje mi Kontrola , nie mogę się przeskoczyć na administratora bo muszę wpisać hasło którego nie znam , Prosze pomóżcie mi zależy mi bardzo , dam + każdemu kto mi chodź odrobinę pomoże ????????????????

17352857_791253584361573_1992782546_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacz jeszcze te inne opcje bo tam są opisane. może akurat coś zaskoczy.

A jeszcze na jednym forum znalazłem taki wycinek z rozmowy o prawach admina 


Uruchom komputer ponownie i korzystając z F8 wybierz, z dostępnych opcji, wiersz polecenia (w tym trybie cmd jest uruchamiany wskazując możliwość logowania do  konta "z prawami"). Z jego poziomu uaktywnij konto wbudowane - net user administrator /active:yes - zrestartuj komuter i uruchom normalnie. Zaloguj sie na konto wbudowane i utwórz/odtwórz to co Ci potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejdź do klucza HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System
Utwórz nową/albo zmień istniejącą wartość typu DWORD (32-bitowa) o nazwie ConsentPromptBehaviorAdmin.
Ustaw jej wartość na 0.

Wyloguj się i zaloguj ponownie w celu przeładowania rejestru i zobacz czy nadal masz ten problem

Edytowane przez dmitri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Zeratul napisał:

@LewYY na Twoim miejscu w tym przypadku zrobiłbym downgrade systemu do Win 8.1. Tak na prawdę, pomimo wielu już aktualizacji, "dziesiątka" jest bardzo niedopracowanym systemem i ma masę błędów, co odczułeś na własnej skórze, z dupy tracąc uprawnienia administratora.

Gówno prawda.

 

Co do tematu to jest jeszcze jedna możliwość stworzenia nowego konta administratora za pomocą Kon Boot (działa na 100%, sam jakiś czas temu się tym bawiłem), ale raczej sobie sam z tym nie poradzisz, no chyba że umiesz angielski na poziomie swobodnego czytania dokumentacji

Edytowane przez dmitri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O darmowych tłumaczach typu Translatora Google lub podobnych w ogóle zapomnij. Jest to zbyt prosty algorytm tłumaczący, a dokumentacja techniczna jest dość skomplikowana jeśli chodzi o składnię tekstu oraz zwroty i wyrażenia tam zawarte. Jeżeli chcesz mieć dobrze przetłumaczony taki tekst, to niestety, czeka Cię wizyta u tłumacza, a to, również niestety, kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aragorn zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...