Skocz do zawartości

detox.


detox.

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: detox. @ ms.pl
Godzina, data zdarzenia: 22.03.2017
Mapa: de_dust2
Opis zdarzenia: Wszedłem wczoraj wieczorem na forum i znalazłem swoje demko. Obejrzałem tylko pobieżnie bo nie miałem czasu ale śmiech na sali. Proszę o wypowiedzenie się kogoś kto NA PRAWDĘ ma pojęcie o haxach i grze bo ktoś zarzuca mi wallhacki a mnie ogarnia śmiech na prawdę. :) Jestem czystym graczem z dużym stażem i to ja Wam co chwilę podsyłam gościa odpalonego i dzięki mnie (między innymi) serwer robi się czysty na bieżąco a tymczasem takie jaja. Pozdr.
STEAM_ID / IP:31.11.131.93:37741

 

Zapomniałbym! Link do kabaretu: 

edit. przejrzałem te dwa demka. ponownie proszę żebyś ktoś na prawdę ogarnięty to obejrzał bo oprócz skilla, słuchu, infomikro i zwyczajnego ogrania po tylu latach na takim poziomie nie ma tutaj nic nad czym bym się chociaż zastanawiał gdyby to dotyczyło kogokolwiek innego. Troche ogarnięcia chłopcy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnij sobie demko jak gra np. Near czy Bucha czy jakikolwiek inny gracz z serwera który też gra od lat porównaj ze swoim i zobacz co jest nie tak. Na temat twoich demek wypowiedziało się parę osób i każda odpowiadała jednoznacznie.Jak jesteś pewien siebie wrzuć demka z tematu na blacklisted to Ci chłopaki od razu powiedzą co jest 5. Po za tym może to i mało istotne, ale byłeś banowany na innych serwerach za wh  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdzie nie będę wrzucać bo nie mam czasu na pierdoły, powinieneś mi jasno udowodnić a nie jakieś bzdety oferować. Na jakich serwerach kolego jak od momentu zainstalowania csa po latach zacząłem pykać tutaj. research popraw bo kuleje. ;) poza tym o ile pamiętam to sam chyba byłeś "za" w moim podaniu o admina więc ustal sam ze sobą jakąś wspólną wersje i dopiero się odnieś. pozdr./

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krótko i na temat. Robiono mi screeny i nic nie wykazano a to co pokazujesz na demku to rozumiem, że w Twojej ocenie może budzić jakieś wątpliwości ale to jest całkowicie czysta gra wynikająca z umiejętności nie tylko strzelania plus gra zespołowa (info). Nie mam nic przeciwko żeby weryfikować moją grę bo od tego jesteście i każdy ma takie prawo. Możesz screenować, nagrywać do bólu. Ban uważam za bezpodstawny bo moja gra jest w 100% uczciwa. Proszę o UB. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Cię do niczego nie zmuszam. Było ciśnienie na adminów poparłem , lecz chyba zbyt pospiesznie.Udowodniliśmy Ci wszystko w załączonym temacie. A w styczniu na Celi karnej kto bana wyłapał? nawet zdjęcie to samo masz tam na forum :) po za tym czyste screeny nie oznaczają , że gracz jest czysty. Z mojej strony tyle. Cześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem demko zaraz po założeniu tematu, lecz nie wypowiadałem się z powodu choroby... dlatego odniosę się do wypowiedzi @Pingiel10, do jego czasów i spostrzeżeń.

Nie można ukryć są tam akcje, które wynikają ze słuchu, infa czy innych tego typu podpowiedzi. Ale nie można zaprzeczyć, że są tam akcje spalone, między innymi te które podał Pingiel.

Moja ocena na ten moment nie jest bardzo rozwinięta gdyż nie mam dziś czasu na ten temat. Jutro z rana zobaczę demko raz kolejny i rozpisze akcję po akcji, jeśli Cię to usatysfakcjonuje.

Do tego czasu proszę również @MafiOozo oraz @Skip3r o sprawdzenie dema.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swój post dodałem w temacie Twoich demek. Obejrzałem demko nr 1 i mi więcej nie potrzeba. Obejrzałem 11 min, po co więcej skoro już na nich widać, że nie grasz czysto? Dałem swoją rozpiskę, która jest jasna i przejrzysta. Oglądałem demko z róznymi kombinacjami. Z wh, niektóre akcje bez wh i z perspektywy innych graczy, wszędzie widać, ze jesteś spalony. Do drugiego demka nie zaglądam bo nie ma sensu jak pisałem wyżej. Bronisz się bezsensownymi argumentami zamiast cierpliwie poczekać na werdykt, który dla mnie już jest jasny i moim zdaniem ocena Skip3ra nie jest już potrzebna.

BANNNED BANNED. Na koniec.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no po prostu dramat. Jak widzisz tam gdzieś nieczystą grę to ja po prostu nie mam pytań. Grałem na mistrzostwach Polski kilka lat temu gdzie na żywo ludzie mieli opcje weryfikacje i nie takim skillem się władało. NIKT nie miał wątpliwości. 

 Popatrz sobie jeden z drugim. :) Nie mam sobie absolutnie nic do zarzucenia bo nigdy nie używałem haxów. Być może mój styl gry jest specyficzny czy niejednoznaczny (nie mnie to oceniać) ale jest czysty i bez wspomagaczy. Tyle ode mnie. Jeśli nie będzie unbana nie będę płakał, po prostu się rozstaniemy. Dla mnie to tylko fun. :) btw. z każdym z Was mogę zagrać pojedynek i gwarantuje, że mój styl gry oraz poziom będzie identyczny. Ilość sędziów/obserwatorów dowolna ;) Pzd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4:26 - prefire idealny w czas, oglądałem na /2,/4 oraz /1 z dźwiękiem, bez dźwięku i okazało się, że nie ma tam ani szmeru, który by ułatwił ten "manewr"   +b

4:33 - Model + prefire to samo co wyżej. +b

6:47 - znów model + lecisz cały czas za nim, nie było go widać między shortem a gzymsem dolnego. +b

~7:30-7:50 - Tutaj wszystko mówi samo za siebie. Spóźniona wbija z HE na BS-B ( solo ) to samo wjazd do trupa. Model na horyzoncie za txt (resp TT), więc poczekamy na niego, dodam, że patrzyłeś w jego stronę, i nie byłeś w stanie usłyszeć jego kroków. +++B

Starałem się nie powtarzać akcji które wymienili moi koledzy wyżej w poprzednim temacie ( zgłoszeniu ).

Jeśli się z tym nie zgadzasz to Twoja sprawa, możesz się sam zgłosić na BLa bądź inne forum anticheaterskie i zachować twarz, co Ci i tak nic nie pomoże, bo nie bierzemy takich forów pod uwagę.

Temat można już definitywnie zamknąć.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...