Skocz do zawartości

karuzela radosci


zbyhu

Rekomendowane odpowiedzi

Serwer: ONLY DD2
Data: 23.03.2017
Nick podejrzanego: karuzela radosci
STEAM_ID (komenda "status"): http://steamcommunity.com/id/1231231251fsdsdffsd/
Link do dema: http://hltv.1shot1kill.eu/srv21641/DD2-1703232204-de_dust2.dem.zip
Link do mapy (jeśli mapa nie jest standardowa): 
Rodzaj wspomagacza: aimbot
Podejrzane momenty: Wszedłem na serwer w okolicach ósmej minuty rundy. Gram jak zawsze, ale sukcesywnie dostaję HS od gracza.

Zaczynam się przyglądać i rozmawiać z Ahmedem i Mortexem (inni admini). Do sedna:

Demo można zacząć oglądać od ~10:37, pierwszy HS, ale taki da się strzelić bez problemu.

Później jest lepiej, kolejno w okolicach: 11:11 (?), 11:50 (ten jeszcze ok), 12:06 (1 shot), 13:20 (1 shot), 15:07 (1 shot) i na koniec perła - 16:37, tu chciałbym trochę opisać.

Zostałem 1vs 1 i wiem (było słychać), że gracz jest na longu. Ja gdzieś od 16:00 nie chodziłem bez shift'a, na mapie ludzie niechętnie dzielili się info przez mikro, zostaje info przez steam tylko.

Pakę mam wystawioną na ct, więc czekam. Słyszę jak gracz biega przy pochylni, ale jeszcze nie podnosi paki. W momencie podniesienia wychylam by ubić, ale momentalnie dostaję HS.

Moim zdaniem aim, @ANTY_ahmed_PL widział wszystko jego oczami, gracz nie był nawet we mnie wcelowany, widać to na demku (przy strzale nie ma laga, polecam /2 lub /4).

Po tym kilu na respie gracz robi dłuższą przerwę (kalibruje bo jednak za mocny aim?), wybiegam ze środka i w ~17:03 1shot HS po czym poźniej już normalny kill przez gracza na gali waląc po nogach.

Dodam jeszcze komentarz Mortexa, który mówił, że gracz jest czysty, że się znają. 

Nie wiem co o tym sądzić, dlatego piszę do Was.

Dla mnie gracz spalony, wcześniej już inni admini na niego zwracali uwagę.

Polecam zresztą całe demo, wypisałem te momenty, które są dla mnie podejrzane (te mniej i te bardziej).

 

sry za rozprawkę :)

 

zbyhu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem w stanie rozpatrzyć tego demka pod kątem rzekomego AIMBota, gdyż w każdym jak uważam kluczowym momencie są lagi i przeskok po fragu.

Jedyne co mogę rzec w tym przypadku to BhopScript, widać to gołym okiem, strefy prawie nie istnieją, idealy sync. co widać już ~1:20/20:10 i nie tylko, twój movement jest biedny co widać przy wybyciach, szanująca się osoba która umie robić BH wie, że 1 skok jest bardzo ważny i już przy wybiciu robi strefy albo przynajmniej łuk, twoje skoki wyglądają ~13:37 / 14:50... Twoje skoki nawet przy słabym early v-max od razu docierają do 270+, gdyż dotrzymujesz a nawet nie pozwalasz dotrzymać kroku towarzyszom. Twój movement jako gracza nie pasuje do tego BHOPa.

To tylko moje spostrzeżenie jako doświadczonego BHOPera, co do demko jak pisałem wyżej, nie jestem w stanie nic z niego wyciągnąć. Dlatego poczekamy na @Pingiel10 oraz @MafiOozo, może u was będzie działać to sprawnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10:05 - warto obejrzeć na 1/4 jak celownik wariuje na hitboxach. Rozrzut broni naturalny jest inny, tutaj czit "blokuje" większy rozrzut i lata w sposób nie naturalny
13:16 - na 1/4 znowu widać kurewskie szejki
16:37 - co to do kurwy nędzy jest? O jakim ducku człowieku tutaj piszesz? Zrzucasz to na przypadek, ze taki rozrzut poszedł? Nie masz nawet celownika na modelu tylko grubi pod a siada głowa. Biorąc pod uwagę Twoje wcześniejsze wyczyny akcja spalona.

Reasumując, mam to samo co Rusher, że demko dostaje dziwnej ścinki w kluczowych momentach lecz przy ocenie trzeba brać wiele czynników pod uwagę i to nie wydaje mi się kwestią przypadku. Tak jak pisałem wyżej, gdy model jest na blisko, Twój źle skonfigurowany leis, intelligent czy inny chłam, wariiuje i dziwne szaleje na hitboxach co widać to na 1/4. Grając jakiś czas na aimach tego typu i obserwując innych odpałów wiem jak to działa i ja widzę to właśnie tutaj. Dodatkowo, daleko Ci do doświadczonego gracza, słaby movement a jakoś rzucanych he czy też flashy jest wręcz śmieszna. Ilekroć widać było jak rzucałeś sobie mleko na pysk. Akcja odpalona na maxa może jest i jedna, ta z 16:37, może to i mało, fakt. Dla mnie to wystarczy bo nawet przy akcjach spalonych można dopatrzeć się nieziemskich kasków. Tyle ode mnie. Dodatkowo BHOP, o którym pisał wyzej Mafioso.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

 

Chciałbym tylko dodać że już trzy dni temu przekazałem demko @Invisible z dość nie typowymi wyczynami owego gracza. Niestety zgubiłem link do demka i moją rozpiskę z którą czekałem na invi by porównać wsiąkła. bądź co bądź jeśli chodzi o graczy steam mam większy zakres zaufania dlatego czekałem na opinie kogoś z większym doświadczeniem :d. Invi mówił że sobie to zapisze. Jeśli faktycznie to zrobił to może zobaczycie lepsze i ciekawsze demko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako obserwator, widziałem akcje również jak by mało płynnie.

Chociaż ta z 16:34 była normalna bez lagów, wg mojej opinii jest to jakiś typ aima. Niestety nie mam jakiegoś ogromnego doświadczenia w UBTeam... takie akcje chyba przekonują mnie abym sam pobrał jakieś czity i spróbował ich działanie bo chyba zostaje "wtyle".

 

Według mnie akcja 16:34 to 100% +b, celownik był w respie CT i nagle z huja łeb jedną pestką ...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko od @Kakarotto:

10:07 - Nie wiem którym okiem go zauważyłeś. +b

11:54 - Oglądałem demko na 1/4, ledwo zobaczyłem broń a Ty już strzeliłeś. +b

~15:00 - niby shorta patrzysz, ale dobrze wiesz, że przeciwnik jest na bramie, non stop czaisz jego pozycje. Pierwszy raz coś sprawdziłeś na tej mapie, w dodatku niby ostrożnie +b

~15:45-16:07 - Wchodzisz jak do siebie pomimo, że przeciwnik tam był ( strzelałeś się z nim ), i te 2 głowy z obczajeniem modelu przy 2 killu.

17:07 - Dobre info, pewnie Ci twój movement podpowiedział gdzie jest przeciwnik. +b

Co do głów w ~16:00, masz reakcje dziecka uczącego się jeść widelcem, co widać w każdej twojej akcji gdy wchodzisz gdziekolwiek czy to z M4 czy AK.

Wchodzisz wszędzie gdzie czysto jak do siebie i nic nie sprawdzasz.

Do tego dochodzi Twój mierny BH który jest jeszcze gorszy niż pierwszym razem. Nie potrafisz trafić w prostą strefę.

Nie ma sensu dłużej tego ciągnąć, jestem za Banem i raczej nic nie zmieni mojej decyzji.

Poczekamy jednak na wypowiedź @Pingiel10 w sprawie pierwszego / drugiego demka oraz @MafiOozo w sprawie drugiego.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie moglem wytrzymac 5 minut pierwszego demka bo lagi...

Drugie demko 

06:07 - troche tak jakby na model kolega szedl. (na 1/4 owszem widac gdzie stoi przeciwnik lecz nie na 1/1) +b

09:24 - Nigdy w zyciu nie wszedlbym na gale z taka pewnoscia. Nawet slyszac jednego ctka spodziewalbym sie minimum 2 jeszcze... +b

10:07 - strzelasz wczesniej niz widzisz? +b

11:54 - mogl to byc czysty przypadek bo flash +/-

12:41 - Intrygujace +/-

13:15 - poprawka celownika na model +b

14:53 - Intrygujace wyczekiwanie +/-

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem twoje "zazenowanie" czy cos w tym stylu. Jednak mam pytanie. Jakie w takim razie Ty masz pojecie o tej grze skoro nawet glupiego celownika na lbie nie potrafisz utrzymac? Glupich flashy nie znasz? Glupich miejscowek ktore sprawdza sie zawsze nie znasz? U Ciebie nawet nie widac za bardzo jakiegokolwiek ogaru w tej grze nie ublizajac ci. Jednak w stresowych sytuacjach zachowujesz sie jak low player... Przepraszam za emocje jednak pocwicz chlopcze troche...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta...

 

Demko od Kakarotto:

6:07 - Nie wiem czy oglądamy to samo demko Pingiel... Bo u mnie taka gra to norma.. Szukanie igły...

9:24 - Nigdy byś nie wszedł? A co to był esl? Mix? To jest 4fun, albo ryzyko, albo czaisz się jak bot. Normalka, co prawda z AWP, ale skoro nie słychać nic na schodach, warto sprawdzić, kolejne głupie wyszukanie błędu w całym... ( Po za tym kurde. tt wbiega długą, slychać strzelanie, jeden CT SŁYCHAĆ! jak wali z gali na długą, na co czekać? Na pozwolenie? Wbijasz i zdejmujesz )

11:54 - Zawsze się wychodzi po wybuchu flasha, ale rozpiszę w skrócie. ( Widać CT, za chwile leci flash z pozycji mniej więcej skrzynka/środek pochy - flash wybucha, więc po chwili od wybuchu wbiega przeciwnik, kwestia wyczucia, a HLTV ma takie przycinki, że nie ma co głębiej w to wchodzić ;) )

13:15 - Poprawka celownika na model? Heheheh 1/4, 1/2 , 1/1 i nadal nie widzę

15 - ( Ja bym patrzył środek i dolny trup, więc sytuacja podobna, a to, że przeciwnik na bramie - gówno prawda, 14:15 słychać strzał z awki ze środka, więc jak najbardziej dobre zachowanie )

15:45-16:07 - hahaha obczajenie modelu przy drugim kilu - poddaje się, to nie jest rozpisanie demka, to szukanie dziury, aby móc dać bana. Ja już się nie wtrącam, A co do 1 demka - jak niektóre akcje wydają się modelowe - to możliwe info ze steam ode mnie ( pisaliśmy sobie infem, bo byliśmy w jednym teamie, mam też coś na obronę, czemu tak robiliśmy, ale nie bd wpierdalał ludzi :) ) 

Grałem z owym przestępcą na aim mapach + only HS, ma pojęcie o grze. A proszę - nie doszukujcie się głupot w stylu - wiedizał, że tam jest przeciwnik, ale wbiega. Kurwa mać. Ludzie to jest only dd2 - serwer 4FUN, nie turniej esla, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demko Kakarotto:

6:00 - analizując grę we wcześniejszej rundzie grając z awp, widzisz, ze nie ma nikogo na środku z respa tt. Następna runda analogicznie, niby widzisz coś tam ale widzisz, ze ktoś patrzy i wychylasz. Ok 6:10 tak perfidnie na model wychodzisz, to nie jest przypadek. Gościa tam nie widać, nic mu nie wystaje a Ty perfidnie się zastanawiasz czy w niego strzelać i decydujesz się na strzał idealnie w niego.
7:50 - wyczekiwanie, uznam za skill, niech Ci będzie
9:25 - heheheh :D
10:06 - haha, powiem Ci, że refleksu sie uczyłeś pewnei u samych braci Shaolin w Chinach czy tam Japanese :D
11:54 - PREFIRE
15:38 - zaczynasz popis, widziałeś gracza, że cofnął ale nie aż tak. Wchodzisz na długą na pewniaka w pogoni za modelem
16:55 - no już bez przesady ziomeczku ;)

Podsumowując. Oceniałem demko nie patrząc na czasy moich kolegów(duże słowo) z UBTeam. Kierowałem się własnym rozumem i dziwnym trafem czasy się powtarzają. Wypisałem czasy, które jak dla mnie są ewidentnie spalone, było kilka jeszcze podejrzanych ale nie chciałem pisać takich, które można wytłumaczyć. Jak dla mnie te wyżej są nie do podważenia i tyle. Jesteś odpalony, próbujesz się kryć ale tak lamersko Ci to wychodzi, że szok. Wracaj na serwery z botami, tam sobie postrzelaj w nich przez ściany a nie wkurwiasz ludzi na normalnym dd2 i jeszcze uważasz się za normalnego gracza. @qszaw321, ja rozumiem, ze jesteście znajomymi z real ale już bys nie robił z siebie durnia i nie bronił na siłe kolegi bo doskonale wiesz, że jest spalony i rzucasz na pożarcie swój immunitet admina w tej chwili. Pokazujesz, że nie jesteś godzien tej posady skoro nie widzisz tak ewidentnego odpału.

Jeszcze raz podsumuje :D Widziałem, że mój ostatni post od detoxa przypadł moim fanom do gustu więc i Ciebie poczęstuje linkiem do pewnego filmiku. Radzę obejrzeć, przeanalizować i wziąć sobie do serca. Takie o zjawisko.
 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...