Skocz do zawartości

karuzela ciąg dalszy


qszaw321

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czemu zamknąłeś temat, wysuwając beznadziejne wnioski i nie dając szansy na odpowiedź. 

1. Nie znam karuzeli, na serwie spotakliśmy się parę dni temu i dodałem do znajomych, nawet nie wiem jak ma na imie.

2. Zrezygnowałem z admina, bo banując niewinnego i oskarżając mnie o nadużycie immunitetu po prostu całkowicie obnażyłeś swoją nie wiedzę.

3. To jest żałosne, nie wiem czy zbychu ( do którego nic nie mam ) jest twoim kolegom, czy nie, że tak drastycznie bronisz jego wypowiedzi, ale powinieneś jednak mieć dowody na swoje wnioski.

4. Po za tym sam JA OSOBIŚCIE ROBIŁEM SSY KARUZELI, po czym dostal ub i JA JAKO PIERWSZY PODEJRZEWAŁEM go o czity. Lecz przyglądając się jak gra na mixach i aimhsach, stwierdziłem, że jest to doświadczony gracz. Więc, po banie dla niego musiałem zrezygnować z admina, bo oskarżając mnie i banując jego, jednocześnie wysunąłem wniosek, że również do mnie coś masz. A ja nie pozwolę nikomu oskarżać dobrego mienia mojego nicku, o który walczyłem ponad 9 lat.

 

Nie pozdrawiam cię, bo nie dałeś szansy karuzeli wykazać się w żaden sposób, tym bardziej nie dając mi odpowiedzieć na twoje wyssane z palca wnioski. Heh, śmieszna sytuacja. Bo spotkałem się już z takimi. Pokój.

 

/ temat do zamknięcia. Nie bd odpowiadał już w tej kwestii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiec tak. Przede wszystkim ten dział jest poświęcony zgłoszeniom na graczy podejrzanych o używanie wspomagaczy. Druga sprawa są 2 demka na tego gracza którego bronisz. Na pierwszym demku widać skrypt na bh.Na drugim demku Ja widze bardziej wh niż aimbota.Czasy podałem,Rusher (czyt. El Mafioso) również jak i Mafiozo.3 osoby z Ub Team są w tej kwestii zgodne że gracz się pali. Wiadomo każdy popełnia błedy jednak sądze że nie w tym przypadku. 

Twoje tłumaczenie

06:07. Podejrzewam że nie widziałbyś normalnie małego łebka wystającego znad murku na t spawnie...

13:15 - jeżeli nie widzisz tego ruchu celownika idealnie na model to albo jesteś ślepy albo ślepo bronisz "koleszki"

Akcji z 10:07 nawet nie próbowałeś bronić (podejrzewam że demka również nie ogladałeś w jakimś skupieniu. 

3 proste akcje za które na spokojnie można wlepić perma.

Szczerze? Lepiej jest mieć mniej adminów lecz ogarnietych niż 10 którzy nie potrafią rozpoznać średnio kryjącego się gracza.

Pozdrawiam i zamykam na życzenie. Następnym razem prosze to załatwiać na PW ponieważ za to co zrobiłeś teraz należy ci sie warn jednak mam nadzieje że nikt ci go nie da bo działasz pod wpływem emocjii.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...