Skocz do zawartości

Problemy sieci.


Rusher

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wszyscy wiemy ostatnio sieci niezbyt się powodzi. Mało graczy itp... Stąd moja propozycja, aby przywrócić płatnego admina.

Serwer Only DD2: 9 adminów

Serwer AIM/HS: 2 adminów

Serwer MW3: 8 adminów

Serwer PRO COD: 10 adminów

Serwer COD 601: 4 adminów

Serwer GO MOD DD2: 7 adminów

Serwer PaintBall: 4 adminów

Serwer GO MOD: 8 adminów

Serwer GXP: 6 adminów

Serwer ZM: 2 adminów

Na oko, 60 adminów, składka 10zł/miesiąc ( przelew ) co daje +/-600zł miesięcznie, do tego dodatki takie jak VIPy, Premium czy inne bajery.

Od razu dodaję do tego fakt, że w administracji nie ma 13 latów którzy są zależni od rodziców czy innych opiekunów... z moich informacji wynika że większość jest niezależna i takie 10 zł na miesiąc to żaden wydatek.

Do tego jeśli gracz niemający steam chce pełnić funkcje admina, ( spełniając wszystkie wymagania ) może płacić np 15/20zł miesięcznie. Jeśli komuś zależy to zapłaci, albo szybciej kupi Steam, same plusy.

Dlaczego to piszę... dlatego, że jak już wspomniałem a co każdy wie.. sieć ma problemy, które stała porcja gotówki może naprawić/poprawić. Do tego dochodzi fakt, że admini skończą lecieć w **uja, nie płacisz = nie masz admina, bo ostatnimi czasy jest tak, że admin jest nieaktywny nawet 2 tygodnie bez słowa a dalej jest adminem.

Nie jest to dużo, ale dużo może pomóc na początek.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz mi, czy w tych twoich obliczeniach ilości adminów na serwer zostało uwzględnione to że są osoby z więcej niż jedną flagą ??

Pomysł średni :/ nie wyjaśniłeś dokładnie na jakiej zasadzie miało by to działać. Np ja nie specjalnie wykładałbym kasę na reklamę GO Mod-a czy innego serwa na którym nie gram xd. Chyba że składki będą przeznaczone tylko na ten jeden serwer na którym dani admini mają flagę, niestety to znowu się kłóci z zbieraczami flag a także serwerami jak Aim/hs czy ZM gdzie z twoich informacji wynika że jest tylko po dwóch adminów ... błędne koło się z tego robi a do niczego nie dojdziemy. Po za tym gdzieś mi się obiło o uszy gdy sam coś takiego proponowałem że jeśli wejdzie to w życie to część adminów odpuści sobie taką zabawę a potem wszystko szlag trafi. Nie chce mi się rozwijać bardziej tego wątku puki inni się nie wypowiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Płatność za admina dotyczy tylko serwera na którym masz flagę, i środki nie są przeznaczane na tej jeden serwer tylko "na kupkę" która potem administracja przeznaczy na co trzeba. To właśnie zapobiegnie przyjmowaniu takich zbieraczy rang. Skoro mu zależy na serwerze i adminie to zapłaci za niego, gdyż na na uwadze dobro serwera jak i całej sieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nic z tego nie będzie. Teraz są inne czasy, to admin robi łaskę pełniąc tą funkcję ZA DARMO, większość ludzi nie traktuje tego stanowiska tak jak kiedyś. Odlicz sobie 40% adminów, którzy będą chcieli płacić tylko sms (nie rozumiem, jak można nie mieć konta bankowego w tych czasach) + 20-30% którzy po wprowadzeniu tego odejdą bo będą zdania, że nie dość że poświęcają swój czas na pilnowanie to jeszcze mają za to płacić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, dmitri napisał:

Nie, nic z tego nie będzie. Teraz są inne czasy, to admin robi łaskę pełniąc tą funkcję ZA DARMO, większość ludzi nie traktuje tego stanowiska tak jak kiedyś. Odlicz sobie 40% adminów, którzy będą chcieli płacić tylko sms (nie rozumiem, jak można nie mieć konta bankowego w tych czasach) + 20-30% którzy po wprowadzeniu tego odejdą bo będą zdania, że nie dość że poświęcają swój czas na pilnowanie to jeszcze mają za to płacić.

 

Admin który bd chciał  płacić SMS'em  zawsze może się dogadać (w jaki sposób ? Kup doładowanie za 10 zł i wyślij  mi a ja puszczam przelew za 10 zł ;)  ) 

Osoby które bd chciały wpłacać sms;em wiedzą jakie są koszty. 

Pamiętaj nie ma ludzi nie zastąpionych ( Tzn szkoda jest jak rozpada się ekipa albo odchodzi ktoś "Lubiany" z serwera)   Jak nie ja to Ty :)

 

Jestem ZA dobry pomysł.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, PremiuMGracz:D napisał:

Admin który bd chciał  płacić SMS'em  zawsze może się dogadać (w jaki sposób ? Kup doładowanie za 10 zł i wyślij  mi a ja puszczam przelew za 10 zł ;)  ) 

Osoby które bd chciały wpłacać sms;em wiedzą jakie są koszty. 

Pamiętaj nie ma ludzi nie zastąpionych ( Tzn szkoda jest jak rozpada się ekipa albo odchodzi ktoś "Lubiany" z serwera)   Jak nie ja to Ty :)

 

Jestem ZA dobry pomysł.

Nie każdy będzie miał ochotę bawić się z tym w ten sposób, większość po prostu zrezygnuje bo po co skoro wszyscy teraz idą po najmniejszej linii oporu.

"Co oni chcą? Hajsu? Chyba ich pojebało, spadam na inną sieć, tam gdzie jest za darmo".

Jak chcecie to sobie to wprowadźcie, ja wam tylko mówię jakie jest moje doświadczenie w tej kwestii z okresu kiedy byłem Administratorem wraz z Twinem.

Edytowane przez dmitri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...