Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer
  • Ogłoszenia

• Aragorn

Serwery   24.11.2017

Pracujemy nad przeniesieniem wszystkich serwerów na nowy hosting. Za niedługo już wszystko powinno działać.

Recommended Posts

Data zdarzenia: 2017-03-29: godzinu brak ale 14 min temu
Nick Admina: Paulinka <3
Opis Sytuacji: Dostałem bana na 1h za txt a byłem na skrzynce na gali a to nie jest txt poniewaz mozna sie podsadzac od pewnego czasu
Dowody (dema, screeny): ------

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Teraz, Paulinka <3 napisał:

Po 1 Twoja skarga jest niesłuszna bo nie ma dowodów :D. Po 2 nie raz latałeś Ty i twoi koledzy na wejściu na B z górnego :) Po 3 byłeś nie raz na balkonach co są na gali :) .

No chyba cie cos wzielo, sama nie masz dowodow 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
2 minuty temu, Paulinka <3 napisał:

Oj oj oj.... Słuchaj jeżeli ja piszę 10 razy o txt to Wy nadal latacie po txt i dziś już dostaliście po kicku i twój kolega nawet bana. :) A nawet wcześniej sam dostałeś na 5min :)

nie dostalem na 5 min ani razu kicka geniuszu

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"§2. Zabrania się wchodzenia na tekstury. Tekstury jest to takie miejsce, na które można wejść tylko i wyłącznie przy pomocy dodatków typu grawitacja/podwójny skok itp." regulamin punkt 2 tam jeśli dobrze pamiętam trzeb 2 skoków wiec sam się przyznałeś ze byleś na gali na skrzynce wiec moim zdaniem skarga nie słuszna 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
33 minuty temu, Paulinka <3 napisał:

Oj oj oj.... Słuchaj jeżeli ja piszę 10 razy o txt to Wy nadal latacie po txt i dziś już dostaliście po kicku i twój kolega nawet bana. :) A nawet wcześniej sam dostałeś na 5min :)

Przylaczam sie do wypowiedzi @Paulinka <3 Jesli ostrzegala Was kilkukrotnie to dostales slusznie. Co to z reszta za placz na godzine dostac bana powinienes ochlanac a nie jeszcze przezywac jakbys stracil cnote. 

Z wyrazami szacunku Shock :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.