Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer
GramNaFarcie

Mam do was ważne pytanie !?

EXP kto co i jak ?!  

9 użytkowników zagłosowało

Ta ankieta jest zamknięta
  1. 1. EXP !?

• Stary EXP
      7
    • Nowy EXP
      2

Recommended Posts

Mam takie pytanie słyszałem  skargi że ten EXP co jest wprowadzony od resetu jest do dupy. Proszę ludzi, użytkowników forum jak i serwera MW3 o wypowiedź w tej o to tu ankiecie. Moje zdanie jaki i @Sativa jest takie że przez te zmiany uciekają ludzie z serwera.Kiedyś w niedziele był max serwer a teraz!? 15-20 osób to max. Stalco zrobiłeś (naprawiłeś ) dużo rzeczy ale to był błąd. Tylko dla tego że darmowa premka kiedyś świętej pamięci RisK robił też konkurs i nie tylko premki również steam za wbicie max lvl (400). No to z mojej strony tyle resztę pozostawiam graczom.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na tak  nie podoba mi się nowy exp jest bez sesu gra ludzie uciekają  liczę ze wypowiedzą się inni poza tym przydała by się komenda mała mapa a nie z rana jak są 3/4 os są grane mapy np afganistan i westwood_big,przy takim expie  nie liczcie ze ludzie będą klasy premium kupować prędzej czy później serwer padnie bo nie będzie os,bo wasza chytrość do tego doprowadzi do opiekuna nic niemam zrobił Wiejec niż nie jedna os z tej sieci serwerów i nw czy za hajs czy z braku zajęcia się tym zajmuje nie obchodzi mnie to,Pytałem sie ludzi na serwerze podoba wam sie ten exp wszyscy nie Teraz moje zdanie jeśli wam chodzi tylko o hajs to nie tędy droga  

POZDRAWIAM SATIVA 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Chodzi pewnie o to by zwiększyć exp. W porządku. Zostanie zwiększony po resecie. Dodam tylko, że dzisiaj siedziałem na klasie mordercy i w ciągu 15 min nabiłem ponad 40 lvl (a zaczynałem od 1 lvl ponieważ tą klasą pierwszy raz grałem).

"Tylko dla tego że darmowa premka kiedyś świętej pamięci RisK robił też konkurs i nie tylko premki również steam za wbicie max lvl (400)."

Nadal jest nagroda dla 3 osób, które wbiją 400 lvl, ale żebym wydawał jeszcze dodatkowo swoją kasę na Steam z CS? No nwm. Zastanowię się... Gdyby chcieli sb kupić CS na Steam to są konta na Allegro za 5 zł ^.^

Trwają pracę nad najnowszym systemem map (Galileo) lecz musicie poczekać. Jeszcze jakiś czas będę bardzo mało aktywny.

PROSZĘ O WYPOWIEDZI POD TĄ ANKIETĄ CO WEDŁUG WAS JEST ZJEBANE I TRZEBA NAPRAWIĆ. WYPOWIEM SIĘ POD KAŻDĄ WYPOWIEDZIĄ.

@Dark Angle & @Sativa rozmawialiśmy o tym expie na spotkaniu.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Stalco tak pamiętam o tym że na spotkaniu itp. ale przyznaj że ten EXP zmienił serwer jesteśmy kolegami mam nadziej no i ok nie powiem że nic nie zrobiłeś ani nic ale to z tym EXP jest nie trafione bo ludzie płaczą dlatego dal nich założyłem tą ankietę aby mogli wyrazić swoje zdanie. A i jeszcze pisałeś że wbiłeś 40 lvl :D jak jest 36 freelvl :D

A i jeszcze jedno na spotkaniu rozmawialiśmy ale gracze też maja jakieś zdanie więcej jest graczy niż adminów.

STALCO

Proszę przemyśl to! ;*  

To ja GramNaFarcie Tak  w ramach niejasności  :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Rozmawialiśmy ok wiem stalco nie chodzi mi o kupowanie komuś kont steam bo to nie oto chodzi ale jeśli już kupują premki wydają własne pieniądze żeby utrzymywać serwer to  powinni mieć nagrodę a nie cała kasa idzie do kogoś na konto i w dupie ma co się dzieje na serwie  a 40 lv wbiles  jak zrobiłeś freelvl i na start masz 36 to 4 wbić to szybko można  wbić  ale zobacz ile ludzi gra  nic do CB niemam stalco jak bym miał już bym zrezygnował jesteś bez problemowy ziomek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

szczerze mówiąc exp za zabicie jest chyba taki sam. Po prostu zniknął exp dla top3 pod koniec mapy (znaczy niby top3 ale będą top4 i dalej też coś tam wpadało) i co najważniejsze exp za killstreak zniknął, być może nie każdy to wiedział ale była opcja /wyzwania i tam pisało ile trzeba czego użyć żeby dostać expa, i z tego co pamiętam to przy wysokich poziomach i wielu użyciach opcji /ks to tam ładny exp wchodził. 

Tak więc proponuje to przywrócić i będzie dobrze. 

Można też questy ulepszyć 
dodać jedną opcje 
od lvl 200 
Zabij 500/1000 ludzi i dostajesz no nie wiem 50k lub 100k expa 

Ustrzel 150 hedów
i tak dalej i tak dalej .

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nwm czy się zorientowaliście ale 36 lvl daje dopiero po zmianie mapy :/ 

Będę ten plugin też naprawiał ale jak narazie nie mam kiedy.

Edit

wyzwania zostały wgrane ponownie. 

Ciekawostka dla was. Od teraz można wylosować perk, który umożliwia grę klasą Konspirant (do końca mapy).

Edytowane przez Stalco
Nowość

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostateczna decyzja:

-Exp zostanie przywrócony po resecie

-Muszę znaleźć działający plugin, który daje 3 najlepszym graczom exp na koniec mapy (pod ten silnik)

- Będzie nowy system map ale najpierw trzeba dobrze go ustawić i sprawdzić (prawdopodobnie na serwerze testowym)

-Assasin- zostanie zmniejszona widoczność modelu

-Tak jak wcześniej pisałem zostały naprawione /wyzwania.

Zamykam z powodu braku aktywności

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.