Skocz do zawartości

HLTV, mapy, serwer


LULEKOZOID

Rekomendowane odpowiedzi

Hejka naklejka.

Z racji, że gram u was na serwerach od bardzo dawna to zauważyłem, że na AIM/HS są czasem sporadyczne lagi bądź nie nagrywa się HLTV a jak wiadomo to niektórych sytuacjach demko POV nie wystarczy (np. sprawdzenie ABH/no recoil). Chciałbym prosić 'opiekuna' bądź skipera ALBO w najgorszym przypadku inną odpowiedzialną osobę za ogarnięcie serwera... Bo nie da się grać czasem ;s To samo mapy, niektóre są oblegane a niektóre aż ludzie wychodzą bo się ciągle powtarzają albo debugi są ;s

 

  • HLTV wystarczy zreinstalować, nie dodawać, żadnej zbędnej konfiguracji bo tylko niszczy do jakość dema i ogarnąć auto restart bo buguje się to nagrywanie.
  • dodać nowe mapy, mniejsze i większe
  • sprawdzić co jest z tymi lagami czasem ;s

 

I już wiem, że nie dodacie cfg bl'a bo nie chcecie współpracować ale warto bo wbijają czasem osoby z banami na BL'u za multi-hacki ;s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby się nie dało tego naprawić to bym w ogóle nie pisał.

Jeśli jest przeciążenie 'matki' to napiszcie aby przenieśli serwer albo aby wykonali optymalizację bo takie usługi są w kosztach wynajmu.

 

Ostatnio 1s1k ma problem z HLTV bo u Siebie na mixowym mam to samo, wystarczył reinstall + restart o 4 w nocy i działa dotychczas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z hltv to chyba było tutaj już wszystko robione i w dalszym ciągu nie działa. Nie wiadomo o co mu chodzi. I w sumie to różnie wypada. Niekiedy wywala go codziennie, a niekiedy kilka dni postoi. Z Visterem staramy się doglądać, czy ciągle stoi i restartujemy go, gdy trzeba. 

Admini zawsze możecie pomóc pisząc posta tutaj -> http://pochylnia.pl/topic/93201-brak-recordera-hltv/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...