Skocz do zawartości

Yakuza15 -Ub


yakuza15

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick podczas grania: yakuza15

Godzina, data zdarzenia  zdarzyło się to wczoraj, przedwczoraj mogłem jeszcze grać, wczoraj wieczorem próbowałem ale nie mogłem 

Mapa jak wyżej nie wiem jak to się stało.

 Opis zdarzenia: pisze mi tak włączam gunxpmod w czasie ładowania wyskakuje okienko zostałeś rozłączony z serwerem powód kicked zostałeś zbanowany sprawdź konsole. Nie wiem co sie dzieje ale na innym nicku to samo jest próbowałem kilka nicków wpisać i też tych co grają i to samo piszę jak napisałem, próbowałęm wpisać hasło nic nie dało 

STEAM_ID / IP 94.254.130.24

 

prosiłbym o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glupcze... Edytuj swoj pierwszy post. Nie zostal usuniety a przenioslem do archiwum duplikat poniewaz byl tocka w tocke taki sam jak ten temat. Czyli nie wlasciciwie napisany. Jak zaczniesz myslec to edytuj post i podstaw do wzoru. Prosze mnie nie denerwowac tylko sie stosowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie twoje ip tylko z konsoli chcialem. bo Ty mozesz sobie je skopiowac a Ja musze przepisywac. 83.28.102.5 STEAM_2:0:40018167

Na 99% jestem pewny ze narzucilo ci sie ip zbanowanego. Jednak musialbym to potwierdzic. Sproboj zresetowac router/modem/funbox/ibox czy cokolwiek co posiadasz i sprawdz. Jesli nie zadziala to troche poczekasz na wyjasnienie sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie równie dobrze mogło sfiksować DPROTO na serwerze, sam już 2 razy wyłapałem tak bana. Plugin nakłada blokadę na ok. 4 godziny, więc opcje są dwie: 

 

1. Restart serwera (choć wątpię, żeby komukolwiek chciało się to robić dla jednej osoby),

2. Po prostu przeczekać i spróbować wejść na serwer później

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
3 minuty temu, Zeratul napisał:

Teoretycznie równie dobrze mogło sfiksować DPROTO na serwerze, sam już 2 razy wyłapałem tak bana. Plugin nakłada blokadę na ok. 4 godziny, więc opcje są dwie: 

 

1. Restart serwera (choć wątpię, żeby komukolwiek chciało się to robić dla jednej osoby),

2. Po prostu przeczekać i spróbować wejść na serwer później

On już próbuje od wczoraj od południa wejść. Próbowałam mu pomóc na różne sposoby, ale widać nie za bardzo wyszło :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle osob sie wypowiedzialo a nikt nie spr tego ss co wstawil w bansie i masz bana za czitowanie na twoim steam id jest ban z powodem czitujesz http://aquax.hekko24.pl/aquax_banspoch2/ban_list.php?bid=372

 

sam opos banowal wiec albo zmieniles nick i sie odpaliles albo ktos mial taki sam steam id jak Ty na ns kiedys tak bylo zeby dostac ub musiales miec csa na steam inaczej bez ub

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...