Skocz do zawartości

Stalco ostatni raz (lepszy komputer)


Black Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek:  W tym roku 20.


Kontakt: Forum, Administracja na FB, wybrani mają numer telefonu, Steam.
Staż w CS'a: Można powiedzieć 8-9 lat.


Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: Ciężko ocenić, ponieważ nie chcę kłamać. Pingiel daje mi dobre rady, więc powoli ale do przodu.


Czy kiedyś obsługiwałeś AMXBANS?: Nie, lecz jeśli ogarnąłem pisanie pluginów to nauczę się również tego.

Używałeś jakichś haxów? (Jeżeli tak, to jakich - konkretne nazwy cheatów): Tylko leis (szczerze to jakiś miesiąc temu aby ogarnąć się w tym).


Dlaczego starasz się o to stanowisko?: Tak jak wcześniej.. Lubię pomagać i chciałbym spróbować swoich sił w gronie UBT. Dodatkowo myślę, że Opiekun Serwera powinien mieć możliwość banowania, odbanowywania graczy przez AMXBANS (przykładowo skargi w dziale serwera). 

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze pod moim czujnym oczkiem bedziesz za jakis czas ogarniac mniej wiecej jak Opos czyt. @Aragorn.

Moze pomocy jakos strasznie nie potrzebuje bo staram sie ogarniac a z tego co wiem bedziemy w tych samych godzinach mniej wiecej obecni mimo to jestem na Tak. Nie chce mi sie samemu wyklocac o wszystkie moje decyzje z low playerem :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podał w sumie swojego doświadczenia a wy i tak wymieniacie ten punkt w powodach ... ehhh żal patrzeć.

W sumie nie jestem pewien dlaczego ostatnim razem nie dostałeś tej rangi ale kij z tym :D

Jestem na tak, dzięki temu pingiel będzie mógł się ubiegać o tego Moderatora nad którym szlochał wczoraj na sb :D

Więcej oczywistych bzdur nie będę wypisywał niema się co powtarzać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aragorn zablokował ten temat
  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...