Skocz do zawartości

Pomoc dla UBT


Boski Z Polski

Rekomendowane odpowiedzi

Wiek:14 i 3/4 
Kontakt:Steam, server, fb, poczta,skype,ts,curse
Staż w CS'a: 5,5 lat. 3,5 w 1.6 , 2 w csgo ( tak w wieku 9/10 lat grałem w cs)
Doświadczenie w łapaniu/rozpoznawaniu cheaterów: Obecnie jestem adminem na dwóch serverach ( 5 miesięcy na pb i 1 dzien na cod 601 :D ).
Czy kiedyś obsługiwałeś AMXBANS?:Nie, nie obsługiwałem się nigdy. Od czegoś trzeba zacząć .
Ile masz wolnego czasu?: Zazwyczaj od 15 do 20 z godziną przerwą. W sobotę od 7 do 20 ,a w niedziele 11 - 18. Licząc siedzenie na telefonie i sprawdzanie forum to jestem prawie cały czas.
Używałeś jakichś haxów? (Jeżeli tak, to jakich - konkretne nazwy cheatów): Nie, nie używałem. Wielokrotnie oglądałem na yt.
Dlaczego starasz się o to stanowisko?:Jestem osobą odpowiedzialną i lubię podwyższać sobie poprzeczkę. Sam z siebie oglądam zgłoszenia i próbuje oceniać. Dodatkowo mógłbym pomóc ponieważ Pingiel jest sam w UBT. 

Jakby ktoś pytał to zgodę otrzymałem od dwóch opiekunów :D

Link do gt z pb: https://cache.gametracker.com/player/Boski z Polski/79.133.216.80:27015/

Link do banid: http://banid.pl/kto?to=0%3A0%3A100436910

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

L@M@ner mi pomaga jako Ub Team (jest drugi) 

Jednak osobiscie jestem na Tak.

Brak ci jeszcze doswiadczenia jednak kazdy od czegos zaczynal i widze w Tobie potencjal co przedewszystkim idzie na wielki plus.Bylebys nie byl leniwy bo UB Team to dosc sporo pracy jakby nie patrzec. Dla wiekszosci Ub Team to tylko ogarnac czy ssy sa czyste czy nie a tak na prawde my mamy jeszcze te nieszczesne demka ktorych z reguly mi osobiscie czesto nawet sie nie chce ogladac do konca bo widze ze gracz gra czysto po 3 pierwszych rundach. Mam nadzieje ze bedziesz sie przelamywac i ogladac demka do samego konca. Sadze tez ze jak pocwiczysz pod naszym okiem (mysle tu o sobie i L@M@nerze) to dojdziesz do takiej wprawy ze BL ci bedzie ssac przy kazdej mozliwej okazji. :) 

 

Pozdro i powodzenia przy ocenie 3 paczek ssow i 3 demek (byc moze 4 jesli bedziesz chcial tak samo jak Ja pokazac ze 3 demka to za malo) Bylebys nie popelnil bledow i popatrzyl czasami nie na styl zwyczajnych graczy a ogolem jak Ty grasz i co soba reprezentujesz skillowo :) Zawsze moge Cie wziac pod swoje skrzydla osobiscie i pokazac ci parenascie swoich trikow na mapach przez ktore bedziesz ladowac na BLu i bedziesz sie wyrozniac na mixach ;) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aragorn zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...