Skocz do zawartości

Skarga Na Senior Tom


kRyS89

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia:19:30+
Nick admina:Senior Tom
Opis sytuacji: 2x pod rząd Senior Tom padł od mojej miny i stwierdził że mine postawiłem w bs-ie gdzie stwierdził za pierwszy razem że postawiłem mine na pace gdzie miny stawiam zaraz na starcie drugim razem postawilem mine na schodach i dostałem bana. normalne? niezbyt myśle ze Senior ma zły dzien i wszystko go wku... w szczegolnosci ze ktos go zabil... zajaraj szluga senior przejdzie ci pomaga na stres i pij mnie kawy bo podnosi cisnienie
Dowody (dema, screeny):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Stalco napisał:

@Senior Tom zapewne używałeś pluginu od warnów. Poszukaj screenów i wyślij je nam. Screeny znajdziesz w folderze cstrike.

to poleciał ban na godzine ale chciałbym zwrocic uwage by Senior Tom obejrzal demko przy ktorej minie padl i ze centralnie one w bsie nie byly tylko bardziej przy schodzach ze idzie je obejsc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, kRyS89 napisał:

to poleciał ban na godzine ale chciałbym zwrocic uwage by Senior Tom obejrzal demko przy ktorej minie padl i ze centralnie one w bsie nie byly tylko bardziej przy schodzach ze idzie je obejsc

tak ale jest tak czy owak na bs wiec ja dzis czasu nie mam na pisanie bo wychodze do pracy jak chcesz jutro mozemy podyskutowac dalej

Pa Pa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...