Skocz do zawartości

Barakuda89 na Admina


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Barakuda89
Wiek: 28
Znajomość AMXX (0/8): 8
Doświadczenie: DO tej pory jestem Adminem na innej serwerowni,doświadczenie bardzo duże,posiadałem swój serwer lecz zrezygnowałem
Staż w CS'a: 8 lat
SteamID: STEAM_0:0:1630444
Link do profilu na banid : http://banid.pl/kto?to=0:0:1630444
Link do profilu na GameTracker: https://www.gametracker.com/player/Barakuda89/
Kontakt: Steam Barakuda89
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Gram bardzo często na Waszym serwerze i czasami są takie chwile że brakuje Admina a latają na SH lub WH...Dużo podpowiadam Adminom jak jest jakiś cheat lub jak ktoś łamię regulamin,myślę że z moim doświadczeniem przyda się taka osoba do Waszego zespołu,Nie posiadam jeszcze wymaganych postów na forum ale wydaje mi się że wszystko można nadrobić,dziennie spędzam na Serwerze ok od 2 do 4 godzin więc przypilnował bym troszkę porządku aby lepiej się grało...Proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania,Pozdrawiam bardzo serdecznie Barakuda89

Wiem że nie powinienem wypowiadać się w swoim podaniu dlatego edytuje tutaj:D Tam jestem adminem ale bardzo bardzo rzadko tam wchodzę ponieważ wole u Was pograć bo jest sympatycznie i lepsza atmosfera

Madzia jak był bym rzadko na serwerze to nie był bym 15 w top :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam bardzo Alien, ale chciałbym Ci przypomnieć, że jesteś rok młodszy ode mnie ;>

 

Tak słowem wstępu, przejdźmy do podania.

Kolega potrafi sporo czasu przesiedzieć na serwerze, kulturalny (przynajmniej tak mi się wydaje), ale z kolei nie przypominam sobie żadnych zgłoszeń od gracza jak i jakiegokolwiek odzewu na czacie czy przez mikrofon. Gra u nas od listopada, więc trochę czasu na serwerze spędził, dlatego uważam, że można mu zaufać jeśli chodzi o nadanie mu uprawnień, tym bardziej, że ma doświadczenie. Jedyne co mi się nie podoba, to to, że oprócz tego, że siedzi cicho, ma admina na innym serwerze.

 

Mam nadzieję, że mój post jest wystarczająco przejrzysty i chwilowo jestem neutralny względem gracza, co nie oznacza, że zdania nie zmienię. Jeżeli Barakuda zrezygnuje z admina u konkurencji, będę na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...