Skocz do zawartości

Podanie :D


!*KoKs*!

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: !*KoKs*!

 Wiek: 18

Znajomość AMXX (0/8): 3-4 (kazdy jakos musi zaczac :P) 

Doświadczenie: Jestem poczatkujacy jesli chodzi o bycie adminem na serwerze cs ale szybko sie ucze :D 

Staż w CS'a: 4-5 lat z malymi przerwami :P 

SteamID: STEAM_0:0:59443352

Link do profilu na banid: http://banid.pl/kto?to=0:0:59443352 

Link do profilu na GameTracker: b_560x95.png

Kontakt: GG:53125117

Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: dlaczego mnie? hmm.. tak wiem nie jestem jakims doswiadczonym a nawet wogole nie jestem doswiadczony :P ale szybko sie ucze i chce sie nauczyc od was/u was bycia adminem mialem stycznosc z amxmodxmenu na botach wiec je troche znam :P Kiedy jestem na serwie a admina nie ma to czesto widze czitera i mam ochote cos zrobic. zwykle pisze na chatbox i informuje ale czasami nikogo nie ma z adminow czy cus wiec mysle ze o jednego wiecej nic nie zaszkodzi ;P w csa gram czesto mimo ze mam zryta karte graficzna xD jesli macie do mnie jakies pytania pytajcie :D jak wyzej wspomnialem juz 2 razy szybko sie ucze i chce pomagac :D licze na pozytywne rozpatrzenie sprawy :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne xd ostatnim razem był admin a jakoś na u@ nic nie pisałeś tylko odrazu na sb pomine fakt że tym odpalam z którym chciałbyś coś zrobić byłem wtedy ja ...

 

GT i spam podaniem.

 

NIE

 

Ps: typ tak nie kumaty że zaczynam w niego wątpić. Przyznaje się do donosów na sb choć jego zdaniem cb i sb to dwie różne bajki ... nie wspomnę że nie zmienia to faktu braku info na u@. Poza tym pochwal się tym doświadczeniem amxmodmenu na "botach" ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kakarotto napisał:

Zabawne xd ostatnim razem był admin a jakoś na u@ nic nie pisałeś tylko odrazu na sb pomine fakt że tym odpalam z którym chciałbyś coś zrobić byłem wtedy ja ...

 

GT i spam podaniem.

 

NIE

zawsze pisalem na chatboxie zeby wbil admin bo cheater

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...