Skocz do zawartości

Razor v2


Razor1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Razor

Wiek: 18 lat

Znajomość AMXX: 8

Doświadczenie: Doświadczenie posiadam, byłem tu adminem na PROcod, ale z powodów osobistych, nie miałem na tyle czasu, żeby grać, więc opuściłem grono adminów. Teraz powracam, mam więcej czasu i mogę ponownie pełnić tą funkcję.

Staż w CS'a: w Cs'a gram już jakieś 6,5-7 lat

SteamID: STEAM_0:1:53289471

Link do profilu na banid:http://banid.pl/kto?to=0:1:53289471

Link do profilu na Game Tracker:https://cache.gametracker.com/player/RaZoR/79.133.192.56:27015/

Kontakt: gg: 61258995, steam

Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać? Ponieważ jest sporo osób które obrażają, cheatują i w taki sposób niszczą innym grę. Czasem nie ma żadnego admina a wtedy robi się rozgardiasz, gracze nie wykonują celów mapy, bo wolą kampić itd. Drugim argumentem jest to, że byłem tu adminem i chyba się dobrze sprawowałem ;).  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na neutral z małym przechyleniem na TAK

+ wiek

+ steam

+ zgłasza

+/- GT - troche mało jak chcesz składać podanie o adma (nie całe 2 tyg grasz od czasu powrotu)

Bede na TAK jeśli poprawisz GT i będziesz na serwerze siedział nie tylko w wakacje, ale też w roku szkolnym. Troszke można sie wstrzymać z decyzją, zobaczymy jak weźmiesz to do serca i czy poprawisz GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak z okresem próbnym + 2tyg :)

+Powody up

-Nie chce Ci się reklam zrobić(10?). Odpowiedź kiepska . Cyt.   [...] mogę drugi, to akurat najmniejszy problem :)  A jakoś ich nie widzę 

-Widzisz cziterów a dział Zgłoszeń pusty ( Nieee. nie skargi :) )

-/+ Ciężko stwierdzić czy potrafi nagrać cheatera..  Tzn W regulaminie jest jasno napisane,że HLTV nie stanowi 100% dowodu (Może innymi słowami ) I admin powinien posiadać swoje :) (

-/+ AMX jako tylko admin serwera PRO COD :)   Nabyłeś wiedzę na temat AMX 8/8 ? 

 

 

Przy okazji @Razor1  JESZCZE RAZ ODPOWIEDZ SOBIE NA PYTANIE DLACZEGO Ty

 

Nie wierze

Razor z "mojej perspektywy" tak to wygląda. Chce mi się ale dopiero jak Stalco mi to powie  ( Bo inaczej kto ?) 

Tak praktycznie  hehe 

Znasz mnie choć w życiu ani jednego słowa nie zamieniliśmy (w rla) . 

 

 

TAK NAPISZ :) A ja Ci wytłumaczę o co chodzi 

 

Jeżeli to jest Twój główny powód dlaczego Ty. 

? Ponieważ jest sporo osób które obrażają, cheatują i w taki sposób niszczą innym grę

 

A Ty ani JEDNEGO ZGŁOSZENIA  na cheatera nie złożyłeś 

Przeczytaj jeszcze z 10 razy 

 

 

Co ma moja wypowiedź w UBT do TWOJEGO podania o ADMINA? Wyrażam swoją opinie, 

Na serwerze dosjtaesz kicka bo gracze piszą AFK

+  Cele mapy również Ciebie obowiązują tzn 

http://www23.zippyshare.com/v/VkwkdeUq/file.html

Dostaje na u@ zgłoszenie od gracza :) Wiadomo czekam (cała rundę i gracz dostaje kicka) wbija po 2 rundach na serwer i .... haja dlaczego go kickłem .... Potem prowokujesz .... Potem dalej na say@@ musze "potocznie mówiąc" spamować bo wychylisz się na koniec rundy. :) 

Razor PW  to nie SAY na serwerze ! Chcesz screena ?

Koniec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PremiuMGracz:D -gdzie napisałem, że nie chce mi się zrobić reklam?

-zgłaszam osoby łamiące regulamin, więc w czym widzisz problem?

-tak, znam praktycznie wszystkie komendy AMX

-nie będę tutaj z Tobą pisać, ponieważ znam Cię wystarczająco dobrze i wiem, że robisz problemy z niczego itp. 

-napisałem, dlaczego własnie ja. Mam Ci napisać rozprawkę? :1f60a:
 

@EDIT. Nie chce mi się z Tobą pisać ;) mam dość własnych problemów w pracy, w życiu prywatnym, żeby kłócić się z Tobą. Na prawdę mi się nie chce, mógł bym Ci się tłumaczyć, ale kim Ty jesteś? Ty sam bez sensu wtrącasz się w czyjeś sprawy, np tu, Outsider pisze prośbę o UB, a Ty się wtrącasz, nawet opiekun serwera zwrócił Ci uwagę ;) (http://pochylnia.pl/index.php?/topic/115065-outsider-prośba-o-ub/&tab=comments#comment-496975)  tyle ode mnie, jak chcesz się kłócić to na PW, bo nie mam zamiaru dostać WARNA ;) Pozdrawiam i miłego dnia "kolego"

@EDIT2. link do reklam:

@EDIT.3 Gracz napisał, "AFK" nicku tam nie było, więc skąd pewność, że to ja? :) Poza tym, nawet jeśli, to mogłem być w toalecie, chyba tego zabronić mi nie możesz :1f61c:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...