Skocz do zawartości

Gamer


Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że na Forum znajdują się także działy nie dotyczące Cs-a i są one dość zaniedbane że tak to ujmę. A więc wpadł mi do głowy pomysł o dodaniu nowej rangi "Gamer" czyli osoba posiadająca tę rangę będzie się zajmować np. Metinem. Myślę że by to mogło działać na takiej zasadzie ,że osoba odpowiedzialna za daną grę będzie dodawała newsy,poradniki i inne takie rzeczy.Myślałem też aby zajmowali się zamykaniem tematów już strachy ale tylko i wyłącznie w swoim dziale( Wiem że od tego są Moderatorzy ,ale jest już mniej pracy dla nich ). Jest to oczywiście też forma reklamy bo jeśli pojawi się poradnik w dziale metina o np. bonach pvp osoba wyszukująca w wyszukiwarce "Bony do pvp sura wp" może natrafić na nasz poradnik i może akurat się zainteresuje naszą społecznością (To są oczywiście moje przypuszczenia bo nie raz tak miałem że trafiałem na forum cs-a na temat wgl innej gry i tak w sumie zaczęła się moja przygoda z CS, ale mniejsza o to.) Piszcie co o tym sądzicie (Mi się wydaje że ubarwi to trochę forum i nie będzie tylko samego lamentu nad cs a o innych grach też :) ) Pozdrawiam Andrzej :P

 

P.S @Stalco To tylko propozycja nie musi zostać zrealizowana :P Miło że jeszcze pamiętasz stare czasy :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł średni ;)  neutral 

- Są odpowiednie Rangi  (A nawet rekrutacje są  OFF więc myślę, że zbędne) 

-  Myślę, że będzie potrzeba "rozdać" dużo tych rang.  Grało się troszkę i praktycznie co inny metek.... To inne eq,bony itp 

+ Coś nowego. Osoba która podejmie się takiej rangi może się wykazać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kalashek2 napisał:

Ja na tak 

On ma rację ożywi bardziej forum do życia, masz moje tak !

Mój ty Miagi, Best of The Best ... ożywi forum do życia ... jpr hasło wyborcze ...

 

Nie potrzebne, chcecie ożywić forum ?? Chcecie większego zainteresowania ?? Zacznijcie więcej banować i bardziej olewajcie regulamin, aktywność skoczy od razu :).

Nie wiem jak inni ale mi forum sieci jest potrzebne tylko do pierwszych trzech działów:

- Problemy, reklamy, ogłoszenia, itd 

- Strefa banów

- Działy serwerów

Reszta to bardziej tak zwana "zapchaj dziura" ruch jest tam taki jak w spożywczaku położonym na zadupiu gdzie psy dupami szczekają. Minimalne oznaki życia wręcz proszą by dobić te mało potrzebne działy :/. Wymyślanie rang forum które nie wpłyną w żaden istotny sposób uważam za nie potrzebne. Pominę fakt że mamy taki a nie inny okres przez który i podstawowe działy mają problemy z frekwencją. Do tego dochodzą wieczne problemy z forum i serwerami.

 

Wniosek nasuwa się sam ... na co to komu ... tworzenie rangi dla 2/3 osób które będę zajmowały się tymi działami a na które może drugie tyle osób zajrzy ... pomylony pomysł :/.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BeMM.. Byłeś administratorem sieci CS-Plus (oczywiście to nie reklama, ponieważ ta sieć już nie funkcjonuje [pamiętam Cię bo byłem tam adminem :P]), więc sam wiesz, że w takich działach mało się dzieje.

Zgadzam się z L@M@NeR. Jest to zbędne. Każda zarejestrowana osoba (oprócz osób zbanowanych :D) może napisać poradnik i tam go udostępnić.

P.S.

W tych działach bardzo rzadko coś się pojawia; Moderator jak na razie nie ma nic do roboty (w każdym bądź razie bardzo mało) ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...