Skocz do zawartości

Nowy serwer


Rekomendowane odpowiedzi

Witam użytkowników forum, post szczególnie kieruje do aquax'a. Niektórzy pamiętają pochylnie z serwera jailbreak z cs'a 1.6 stare czasy 2011 rok dużo graczy serwer full świetna zabawa, atmosfera.

Z nostalgią jaką łączy mnie z pochylnia oferuję darmową pomoc a w szczególności mam  na myśli serwer jailbreak'a na wersje cs'a go wszystko wykonam sam. Jestem doświadczonym technikiem sourcemoda, aktualnie prowadzę

serwer dla sieci csplaczabaw codmod'a. https://cs-placzabaw.pl/forum/163-pl-plac-zabaw-cod/ jeżeli administracja nie będzie chciała jailbreaka lecz inny serwer to nie podejmę się tej pracy oferuje tylko darmową pomoc

dla jaila oczywiście będę opiekował się tym serwerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście na TAK

+ pełno rozrywki

+ ciągłe śmiechy i robienie sobie żartów

+ zawsze to rozwinięcie dla sieci

+ chyba coraz mniej jailów jest, więc myśle że byłoby lepiej niż z poprzednim. Gdyby ktoś chciał to moge rozpisać co by posiadał vip i svip

Bo jak narazie widze rozwijające sie Multi-head a nie Pochylnie ;( I szczerze wolałbym jaila na 1.6 a nie GO, powod: malo kto z naszej sieci ma CS:GO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem z aquaxem podejście drugie do Jaila. Wlozylismy w to obaj czas i pieniądze, do tego wielu ludzi pomagało aktualizować regulamin, aktywnie się udzielali, a na koniec i tak nic z tego nie wyszło. Najaktywniejsi admini stwierdzili, że "to nie to samo" i poszły rezygnację, inni postanowili wykorzystywać błędy i bugowali grę i koniec została garstka dzieci, które nie znały zasad. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...