Skocz do zawartości

Problem z czatem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Dziś miałem jakąś krótką aktualizację cs'a 1.6 i po aktualizacji jak wbiłem na serwer, ŻYŁEM i coś pisałem to wyskakiwało "s1:      s2" zamiast tego co napisałem, natomiast jak zginąłem to wszystko było okej, co to może być, nawiasem mówiąc może wiecie dodatkowo co zrobić, żebym w CS'ie nie miał takich czarnych ramek po prawej i lewej stronie ekranu. 

Link do screena: https://zapodaj.net/cbc481055baea.bmp.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PB jest tak jak ktoś ma jakiś prefiks przed nickiem typu [VIP] czy [nazwa_klanu]. Ludzie bez prefiksów jak żyją normalnie piszą, ale NS'y mogą normalnie czytać to co piszemy. Tylko że my nie widzimy co nam odpisują ;D

I podeślij twoje opcje wideo z cs'a, to może coś doradzę co zmienić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co ja się dokopałem, to wygląda na to, że problem występuje nie po aktualizacji Steam-a, jak pisze @Stalco, tylko w związku z drobnym patchem do CS-a. Na forum steam pojawiają się komentarze do tej łatki dotyczące błędu w czacie. Z własnych testów dzisiaj rano, wynika, że problem nie dotyczy wszystkich serwerów gry, choć nie mam pojęcia na jakiej zasadzie aktualizowana jest gra na maszynach hostingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogooglowałem trochę i wydaje mi się, że chyba znalazłem rozwiązanie. Szczegóły pod tym linkiem -> https://github.com/ValveSoftware/halflife/issues/1819

Jeżeli któryś z Naszych Adminów zajmujących się serwerami zna się na programowaniu pluginów, to myślę, że powinni spróbować tej metody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W poniedziałek zrobię kopię serwera (na wszelki wypadek) i zajmę się tym. Chyba, że ktoś to wcześniej zrobi.

Edit. 

Trzeba także zobaczyć w plikach Half Life, ponieważ błąd najprawdopodobniej leży właśnie tam. Jeśli tak będzie to udostępnienie wszystkie informacje jak to naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wQ. zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...