Skocz do zawartości

ROYAL na stanowisko :D


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: ##ROYAL##

Wiek:19

Znajomość AMXX (0/8):Tak szczerze to 7/10. Dałbym osiem ale nie dam ze względu że nie byłeem adminem 1 rok.. ;D

Doświadczenie:Ogólnie doświadczenie mam duże ze względu na to że byłem adminem na innym serwerze oraz moderatorem którego straciłem. Mam nadzieję że sprawdzę się w roli administraotra tego serwera.. ;)

Link do profilu na banid: -- :( 

Link do profilu na GameTracker: Na dole podany :) 

CURRENT STATS
Score: 46 Minutes Played: 20 Score per Minute: 2.3 Rank on Server: #5
ALL TIME STATS
Score: 4702 Minutes Played: 1988 Score per Minute: 2.4 Rank on Server: #4534 out of 129634

Kontakt:FB, PW

Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:Dlatego że bardzo często widzę na serwerze dzieci które gadają przez mikrofon bez mutacji podczas gry, bardzo dużo osób to wnerwia. Oraz widzę nie jednokrotnie toxic graczy którzy tylko wejdą odrazu wyzywają ludzi od.... wulgarne rzeczy hehe. Dlatego chciałbym wspomuc serwerowi w rozwijaniu się. Myślałem nawet o więcej graczy sprowadzanie. Chciałbym tępić takich graczy jak toxic, cheater`ów, dzieci bez mutacji które gadają przez mikro. Dzk :* 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na poważnie:

-nie widziałem Ciebie nigdy na serwerze

-2 posty na forum, o dziwo obydwa to podania na admina (ops, mała poprawka, jeden to jest to podanie, drugi post jest w czyimś podaniu)

-wiekowo, ok tu nie mam co się przyczepić

-godzinowo też ok

-Steam jest? Nie wydaje mi się

 

W skrócie: zapomnij. Na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...