Skocz do zawartości

Tamto odczuco ale to zobaczymy ^^


Rekomendowane odpowiedzi

Podanko by ROYAL

1. Prośby o admina można składać od 10 postów. Zrozumiałem oraz osiadam 10 postów na forum

 2. Konto na forum musi być założone przynajmniej 7 dni przed złożeniem podania. Założone 7 dni przed złożeniem podania

3. Trzeba posiadać minimum 15h na serwerze. Mam przegrane

4. Osoba ubiegająca się o stanowisko admina, musi mieć ukończone 15 lat. Mam 19 więc... Jakaś róznica jest..

5. Każdy kandydat na admina musi posiadać Steam (w szczególnych przypadkach można odstąpić od tego punktu.) Posiadam

6. Można złożyć jedno podanie co 7 dni, od czasu rozpatrzenia poprzedniego podania. Zrozumiałem i akceptuję to :)

7. Podania można składać tylko wtedy, gdy nie posiada się żadnego ostrzeżenia (w innym wypadku osoba nie może otrzymać rangi Admina). Nie mam żadnego ostrzeżenia

8. Nie należy pośpieszać decyzji Opiekuna (np. na GG, PW). Opiekun serwera sam zdecyduje kiedy podanie powinno zostać rozpatrzone. W razie spamowania na PW/GG/e-mail/Steam, ma on prawo negatywnie rozpatrzyć podanie powołując się na takie incydenty. Tak, wiem o tym

9. Podania niespełniające wymagań, będą automatycznie odrzucane.  Rozumiem

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- LOL

Nick Na serwerze:ROYAL##

Wiek:  19

Znajomość AMXX (0/8): 6-7

Doświadczenie: Byłem adminem na innej sieci także na GunXpMod ale słabszym. Ogólnie doświadczenie mam duże jak u góry podane AMXX 6-7

Staż w CS'a: 7-8 lat około ale nie jestem do końca pewien

SteamID: STEAM_1 : 0 : 2091906455

Link do profilu na banid: - 

Link do profilu na GameTracker: Na dole podany

Score: 8 Minutes Played: 66 Score per Minute: 0.1 Rank on Server: #2
ALL TIME STATS
Score: 13012 Minutes Played: 2801 Score per Minute: 4.6 Rank on Server: #1039 out of 129675

Kontakt: PW, FB

Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Dlatego że widzę dużo razy dzieci które gadają przez mikrofon oraz ludzi toxic gdy tylko wbiją zaczynają wyzywać. Chciałbym srowadzać graczy. Oraz cziterów tępić którzy na GXP grają. Chciałbym wspomuc administrację z tymi ciężarami gdyż widzę  że rano mało adminów jest a ja wtedy jestem więc.. :D

pobrany plik.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Kolego, wczoraj złożyłeś podanie, jeszcze nie zostało rozpatrzone a już składasz drugie? Dalej jestem na nie. Nie masz steama i to jest główny powód. Coś tam widziałam na sb, że pisałeś o steamie, że kupiony, ale jakoś go u Ciebie nie widać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ziom, jeszcze tamto podanie nie zostało w pełni rozpatrzone, a już składasz kolejne? Sorry, ale ja nie chce współpracować z taką osobą jak Ty, powody masz podane w poprzednim podaniu.

 

Dodatkowo masz wyciąg z regulaminu podania na admina:

6. Można złożyć jedno podanie co 7 dni, od czasu rozpatrzenia poprzedniego podania.

Przy okazji, zarejestrowałeś się dopiero wczoraj, co sprawia, że łamiesz kolejny punkt tego samego regulaminu

2. Konto na forum musi być założone przynajmniej 7 dni przed złożeniem podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...