Skocz do zawartości

BEZPODSTAWNE BANOWANIE


Rekomendowane odpowiedzi

dostalem 2 bany na 2 serwach. wczoraj dostalem bana za nic na zawsze na paintballu od tomaki. nwm za co mam dac screeny nie mam jak poniewaz mam walonego bana. nie klnalem, skupialem sie na grze bo moich znaj nie bylo i sprawa wygladala tak, ze bylem w ct. tt rushowalo long i gale, a ja ze mam nawalone w kondycje i mam vipa bieglem od b i plecy robilem. mialem staty bodajze 10-3. nagle jeb ban nwm nawet za co nie obrazalem nie bugowalem mapy. a przed momentem pingiel dal mi bana za AB. wygooglowalem se i sie dowiedzialem ze to niby fly i przenikanie przez sciane. gralem na tym serwie 79.133.192.60:27015 bo szukalem adma. nabilem 40 lvl na snajperze tak jak zawsze w kondycje bralem, rushowalem na predatora ale nie dalem rady. krzyklem na k przeciez go trafilem i po 2 sek ban za AB. prosze odbanujcie nie stac mnie na cs go, a ten serw paintball jest najlepszy na jakim gralem. juz tyle przegralem, tyle skinow zdoylem. wszystkie glocki pelno innych prawie max kondycja vip i nagle ban. nie chce tego sprawdzic. nie chetowalem bo mialem za duzo itow i przegranych godzin do stracenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po tym jak dostalem bana na paintballu, poszlem na inny serw pochylni w poszukiwaniu adma, bo chcialem wyjasnic sprawe. wbilem na serw ze skinami i klasami. trocvhe pogralem i dostaelm bana. nie mam 2 banow na 1 serwie tylko mam po jednym banie na paintballu i na klasach. nie gralem na chetach, a ss nie moge wyslac bo to u mnie nie dziala. poszukam jakies nagrywarki i nagram wszystko ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mie gralem na aktywnym banie. gralem na innym serie. i nie moge ss robic bo mi sie cos zepsulo z kmpem. pisalem ze nagram film ale potem.

rozumiesz/ gralem na paintballu. dostalem bana. wbilem na INNY SERWER pochylni i tam tez dostalem bana. zglaszam bezpostawne zbanowanie na dwoch serwach. paintball i normalny z klasami.

podkreslam na moim kompie nie da sie robic ss jak wgram action! to nagram jak gram.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, HALBiSS_YT napisał:

po tym jak dostalem bana na paintballu, poszlem na inny serw pochylni w poszukiwaniu adma, bo chcialem wyjasnic sprawe. 

Na paintballu dostałeś bana o treści "Wstaw screeny na pochylnia.pl" dnia 17.08.2017 o godzinie 21, a bana o treści "AB" (czyt. aktyny ban) dostałeś dziś tj. 18.08.2017 o 19. Rozumiem, chciałeś "wyjaśnić sprawę" lecz takie coś powinieneś wyjaśniać tutaj na forum, nie ważne że to jest inny serwer, ale jedna sieć serwerów, więc bany na jednym serwerze liczą się na innym. Mogłeś wstawić screeny i (jeśli byłyby czyste) dostałbyś UB (czyt. UnBana). Dlatego skarga jest bezpodstawna, dostałeś bana za swoją niewiedzę. I niestety już nic nie możesz zrobić dlatego że wbiłeś na serwer gdy posiadałeś bana, a tak do dziś miałeś czas na wstawienie screenów. Przykro mi lecz nie zostaniesz odbanowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...