Skocz do zawartości

Liga Mistrzów 2018


Aragorn

Rekomendowane odpowiedzi

Już dzisiaj rusza Liga Mistrzów i od razu meczem z najwyższej półki. Zdecydowanie najciekawszym powinien być mecz Barcelona - Juventus. Co o nim sądzicie? Jaki będzie wynik? A może inny mecz będziecie oglądać?

 

Macie też już jakieś swoje typy na mistrza? Real, Barca, PSG, Bayer, Man U?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Aragorn napisał:

Macie też już jakieś swoje typy na mistrza? Real, Barca, PSG, Bayer, Man U?

Serio wymieniłeś Man Utd. a Chelsea nie? Smuteg T.T 

Jeśli chodzi o odczucia co do ww. przez Ciebie meczu, no inaczej nie mogę niż postawić na Juventus - w zeszłym sezonie juz pokazali na co ich stać - wiadomo nowy rok, nowy rozdział, ale obecnie prowadzą w tabeli serie A, są na fali. 

I choć wiem, że to żaden argument - Barcy nie lubię i lubić nie będę, koniec kropka. Choć muszę przyznać, że jestem pod wrażeniem ścieżki kariery Paulinho, chłopaki z ŁKSu pewnie teraz trenują w pocie czoła, a nuż ktoś kiedyś jeszcze tam zglupieje i ich dostrzeże xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu Barcelony z Juventusem, uważam, że obie drużyny zagrają bardzo zachowawczo. Oczywiście Barcelona będzie prawdopodobnie prowadziła gre, przeważała w posiadaniu piłki,lecz też nie będa ryzykowali i nie rzucą wszystkiego na jedną szalę i zagrają bardzo ostrożnie, a Juventus skupi się na defensywie i kontraatakach. Co do wyniku obstawiam, że Barcelona nie wygra tego meczu. 

Co do zwyciężcy całej edycji marzy mi się, żeby był to Liverpool, ale faworytami wg. mnie są Real, Juventus, oczywiście w gronie faworytów trzeba wymienić PSG. Moźe w końcu któryś angielski klub wygra, anglicy są już lekko sfrustrowani wynikami w europie, a mają świetnych przedstawicieli w tej edycji. Spójrzmy na kadre Man U, Man City. Chelsea z Antonio Conte. Trudno przewidzieć zwyciężce, dlatego te rozgrywki są tak ciekawe, i ta edycja zapowiada się jeszcze ciekawiej od poprzedniej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej kolejce jest kilka ciekawych spotkań, dzisiaj oprócz Barcelony z Juventusem gra AS Roma z Atletico Madryt, bardzo ciekawy mecz się zapowiada. 

Jutro natomiast są 3 mega ciekawe mecze: 

*Tottenham vs Borussia - bardzo ciekawy mecz, najprawdopodobniej mecze pomiędzy tymi drużynami zaważą o awansie z drugiego miejsca, gdyż pierwsze jest raczej zarezerwowane dla Realu. Wspomne tylko, że ten mecz zostanie rozegrany na Wembley, ponieważ stadion "Kogutów" jest w rozbudowie i mecze w tym sezonie drużyna Mauricio Pochettino rozgrywa na Wembley. 

* RB Leipzig vs Monaco - mecz rewelacji zeszłego sezonu Bundesligi  z rewelacją zeszłorocznej edycji Ligi Mistrzów, ten mecz według mnie może przynieść dużo bramek, gra w defensywie Monaco narazie nie wygląda najlepiej, w przeciwieństwie do ofensywy tego zespołu, która może strzelić kilka bramek, natomiast w drużynie Lipska w znakomitej formie jest rewelacyjny, młody Timo Werner, a w środku pola grą mądrze dyryguje m.in. Naby Keita. 

* FC Liverpool vs FC Sevilla - Liga Mistrzów wreszczie wita na Anfield, gdzie najbardziej utytułowana angielska drużyna w europejskich pucharach zmierzy się z Sevillą, mecz będzie rewanżem za finał Ligi Europy z 2016 r. gdzie wówczas piłkarze z Andaluzji pokonali The Reds 3:1. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.09.2017 o 12:39, Z_Buta_Wjezdzam napisał:

Serio wymieniłeś Man Utd. a Chelsea nie? Smuteg T.T

No i Chelsea pokazało, że niesłusznie o nich zapomniałem :D No, ale też grali z jakimiś ogórkami :v

Ja wczoraj stawiałem na remis lub jednobramkową wygraną. Jednak nie sądziłem, że Barca aż tak odskoczy. Liczę, że w drugim meczu Juve się zrewanżuje :)

Dzisiaj natomiast, tak jak już Mousen napisał, szykują się przynajmniej 3 ciekawe mecze. 

Tottenham - Borussia
Leipzig - Monaco
Liverpool - Sewilla

Aż nie wiadomo co oglądać. Do tego jeszcze Polacy będą grali. Glik z Monaco, Piszczek z Borusią, Zieliński i może Milik z Napoli. Z powyższej trójki ja stawiam na Tottenham, Monaco i Liverpool. Liczę, że w końcu angielskie zespoły pokażą się bardziej na arenie europejskiej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wtorek 26 września :P

 

Borussia
20:45
Real Madryt
Sevilla
20:45
Maribor
 
Napoli
20:45
Feyenoord
APOEL
20:45
Tottenham
 
Beşiktaş
20:45
RB Lipsk
Spartak Moskwa
20:45
Liverpool
 
Man City
20:45
Szachtar
Monaco
20:45
Porto

 

Środa 27 września :P

Qarabağ
18:00
Roma
CSKA
20:45
Man Utd
 
FCB
20:45
Benfica
Anderlecht
20:45
Celtic
 
Juventus
20:45
Olympiakos
PSG
20:45
Bayern
 
Atlético Madryt
20:45
Chelsea
Sporting CP
20:45
FC Barcelona

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wtorek, to chyba najciekawszy, z najwyższym poziomem, to Borussia - Real. Ja bym tutaj stawiał na Borussię. Aube jest w formie, dwa dni temu przywalił hat-trickiem, a Real popadł w jakąś niemoc i grają słabiutko ;) No i w Borussii gra Piszczu :P Będę też kibicował Zielińskiemu i Milikowi w Napoli i Glikowi z Monaco. Mam nadzieję, że Milik w końcu się odblokuje i zacznie trafiać ;) O ile w ogóle go wpuści na boisko :D

W środę to już ciekawiej. 

Atletico - Chelsea
PSG - Bayern

Tutaj oczywiście stawiam na Bayern, pomimo tego, że ostatnio też grają słabiutko. Ciekawe, czy Neuer już zagra. Chociaż PSG też ma mocną pakę. Cavani i Neymar będą groźni. A co do drugiego, to liczę na Chelsea, bo Atletico po prostu nie lubię :P No i jeszcze trzymam kciuki za United ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też stawiam, że Borussia wygra u siebie ze słabo dysponowanym ostatnio Realem. 

PSG vs Bayern - w tym meczu spodziewam się minimalnego zwycięstwa go$podarzy.

Atletico vs Chelsea - Atletico w gorszej sytuacji po remisie w pierwszej kolejce, w tym spotkaniu przewiduje remis

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem wczoraj ten mecz. Bayern przegrał to brakiem skuteczności. Dużo posiadania piłki, 18 rożnych i ciągle sobie przerzucali piłkę na przeciwne skrzydła. Nikt nie potrafił celnie kopnąć. Próbowali wejść z piłką do bramki, a może przydałoby się więcej strzałów z dystansu. A tak to PSG ich zjadło kontratakami :) Zresztą Mbappe wczoraj rozegrał świetny mecz. Jego zakup bardzo się opłacił PSG. Może nawet bardziej niż Neymar ;)

Dzisiaj też czytałem, że wywalili Ancelottiego. Niezłe jaja :D Może jednak ta ostatnia wypowiedź Lewego nie była bezpodstawna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jesteśmy już po meczach reprezentacji, więc wracamy do klubowych rozgrywek. W weekend już rozegralły się ligi, a jutro i pojutrze wraca LM.

I już we wtorek czeka nas bardzo ciekawy mecz Real - Tottenham. Obie drużyny wygrały poprzednie mecze, mają ten sam bilans bramkowy i prezentują bardzo wysoki poziom.

Drugim ciekawym spotkaniem może być mecz City z Napoli. Manchester prowadzi z kompletem punktów i do tej pory nie stracił bramki. Czy Napoli przerwie im tę passę?

W środę natomiast nudy i prawie wszystkie wyniki pewne :D

 

Jak obstawiacie Real - Tottenham? Wiem, że koguty to angielska drużyna, więc z założenia powinni przegrać, ale angielskim drużynom idzie w tym sezonie nadzwyczaj dobrze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajszy mecz Realu i Tottenhamu był na prawdę bardzo dobry. A co bramkarze wyczyniali :O Szczególnie Lloris. Jak dla nie to graczem meczu był. 

Dzisiaj oglądam Benfica - United i mam nadzieję, że przynajmniej po części będzie tak ciekawie jak wczoraj :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liverpool się rozstrzelał ;) a wczoraj to chyba trafiłeś najlepiej :D My zaczęliśmy od United, ale po 20 minutach nudy przerzuciliśmy się na Bayern. Tam widzieliśmy 2 bramki i też się zaczęły robić nudy, więc przełączyliśmy na Chelsea :P

A wczoraj Atletico zrobiło to samo co Borussia remisując 0:0  z Qarabachem grającym w 10 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...