Skocz do zawartości

Liga Mistrzów 2018


Aragorn

Rekomendowane odpowiedzi

Już jutro i pojutrze czwarta kolejka Ligi Mistrzów. 

We wtorek najciekawszy powinien być rewanż Romy z Chelsea z Rzymie. 

Natomiast na środę są zaplanowane dwa ciekawe rewanże. Po przegranej na wyjeździe, Napoli podejmie u siebie Manchester City, a w Londynie Real spróbuje wyrwać coś więcej niż remi Tottenhamowi. 

A jakie są Wasze typy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety wczoraj w czasie meczu byłem w drodze do Wrocka :/ Widziałem tylko pierwszą bramkę kogutów ze spalonego :P Dzisiaj obejrzałem skrót i żałuję, że nie widziałem. Mecz musiał być całkiem fajny. Też liczyłem na wygraną Tottenhamu, ale nie sądziłem, że będzie ona aż tak wysoka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Żałuję tego meczu, ale może jeszcze Koguty coś ciekawego pokażą :P

A już jutro zaczyna się 5 kolejka. Cztery drużyny zapewniły już sobie awans do Play Offów: PSG, Bayern, Manchester City i Tottenham. Reszta dalej walczy. 

We wtorek myślę, że ciekawym spotkaniem będzie mecz Sevilli z Liverpoolem. Szykuje się tutaj walka o pierwsze miejsce w grupie. Drugim ciekawym może być Dortmund - Tottenham. Co prawda Dortmund już praktycznie nie ma szans na awans, ale może jeszcze coś powalczą na koniec :P

Natomiast w środę, to najciekawszym meczem będzie najpewniej Juve - Barca. Myślę, że Juve będzie chciało się odgryźć na tą bolesną porażkę z pierwszej kolejki. 

Macie jakieś typy zwycięzców, albo uważacie, że jest jeszcze inny ciekawy mecz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno mecz Napoli - Szachtar będzie ciekawy. Neapolitańczycy mają nóż na gardle muszą wygrać 2 mecze i liczyć, ze Man City pokona w ostatniej kolejce Szachtar, aby wyjść z grupy.

Monako - Lipsk, mistrz Francji, półfinalista poprzedniej edycji jest na ostatnim miejscu w grupie i muszą w końcu udowodnić, że poprzedni sezon to nie przypadek, a druzyna z Lipska łatwo skóry nie sprzeda co zapowiada mecz na dobrym poziomie.

Atletico - Roma, jezeli piłkarze z Madrytu nie wygrają tego spotkania to ich przygoda z LM dobiegnie już końca co mozna powiedzieć byłoby sensacją. 

Ja we wtorek obejrzę Seville z Liverpoolem licząc na zwycięstwo The Reds, a w środę wybiorę pomiedzy meczem Juve - Barca a Atletico - Roma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Twoja wypowiedź pokazuje, że w ogóle nie przeczytałeś tego, co jest napisane wyżej, tylko sobie pierdolnąłeś komentarz.

 

A wracając, mecz Juve - Barca był nudny jak flaki z olejem :D Po połowie przełączyliśmy na Anderlecht - Bayern ;) Za to wczorajszy mecz Sevilli z Liverpoolem był bardzo dobry. Muszę przyznać, że jak było 3:0 dla Liverpoolu to już skreśliłem Sevillę, a tu takie zaskoczenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie mecz Barca - Juve bez rewelacji, za bardzo chcieli i do niczego sensownego nie doszło. Zmarnowane rzuty wolne w dobrych miejscach.

Za to widziałem kilka skrótów i najbardziej podobalo mi się spotkanie Liverpoolu i Sevilli. Zacięty i wyrównany mecz 6 bramek niektóre z przypadku moim zdaniem ;) 

Za to Polacy nawet nieźle się pokazali w swoich klubach, Zielu bramka, Lewy (Siwy) bramka. Teodorczyk miał 3 zajebiste okazję i jednym i prostym słowem spieprzyl. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też w drugiej włączyłem na Bayern bo miałem ich na kuponie. A wczorajszy mecz sztosiwo, drugą połowe ogladałem z bólem serca, przypomniał się finał z 2005. A taka ciekawostka, trener Sevilli w przerwie meczu przekazał zawodnikom informacje, ze wykryto u niego raka prostaty, widać zmotywowało ich to. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Shock_Therapy Polacy bardzo fajnie wypadli. W zasadzie, to tylko Glik nie wygrał meczu ;) Mam nadzieję, że Zieliński wpadnie za niedługo już na stałe do podstawowej 11. No, a Teo miał też asystę. Pomimo, że go niezbyt lubię, to trzeba o tym pamiętać :P

@Mousen#23 Czytałem o tym, że powiedział im w przerwie, że ma raka. Oczywiście czytałem też przerobioną wersję, że "dostał raka od ich gry w pierwszej połowie" :D A Liverpool już chyba zapomniał co zrobili w 2005 i dali się tak podejść. Przynajmniej będzie ciekawie w 6 kolejce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ostatnia kolejka już leci. Wiem, że to już nudy i prawie nikt nie walczy o awans, ale obejrzeć mecze zawsze warto :P 

Oglądałem wczoraj Bayern-PSG z hiszpańskim komentatorem :P Mecz nie był zły. Akurat wygranej Bayernu można było się spodziewać. Co do reszty meczy to raczej bez zaskoczeń. Jedyne co cieszy, to brak Atletico w playoffach :D

Natomiast dzisiaj ostatnie mecze. W zasadzie ciężko mi wskazać mecz, który może być ciekawy. Myślę, że Liverpool - Spartak. Jeżeli Sevilla wygra i Spartak wygra bądź zremisuje 2:2 lub wyżej, to Liverpool nie przechodzi dalej. The Reds musi więc postawić wszystko na wygraną i pamiętać, że prowadzenie 3:0, nie daje zwycięstwa :D 

A Wy co sądzicie o wczorajszych meczach i tych, co odbędą się dzisiaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Liverpool ma 3 punkty przewagi nad Spartakiem, także remis daje awans czerwonym, nie mniej jednak nas interesuje tylko pierwsze miejsce i dzisiaj Spartak dostanie z handicapem :D. Dzisiaj ciekawie zapowiadają sie mecze w grupie F, Szachtar gra u siebie z Man City, gdzie muszą zdobyć chociaz 1 punkt żeby wyjśc z grupy kosztem Napoli. Niewiadomo jak do meczu podejdą pilkarze z Manchesteru, którzy mają zapewnione pierwsze miejsce w grupie a w niedziele derby z United. Drugi mecz Feyenoord - Napoli, gdzie Neaoplitanczycy muszą wygrać za wszelką cene i liczyc na zwyciestwo Man City. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc później...

Jak tu się długo nic nie działo :O 

Po niektórych ciekawych wynikach pierwszych meczy 1/8 nadchodzi czas na rewanże. Zaczynamy od meczu w drugim największym mieście Portugalii. Gospodarze mają prawie niemożliwe zadanie do wykonania, gdyż Liverpool posiada aż 5 bramek przewagi. Czy będzie to mecz tylko o honor, czy spróbują powalczyć o awans. Rok temu Barcelona udowodniła (co prawda w wydrukowanym meczu :v), że nawet coś takiego jest możliwe ;). Drugi mecz to jedna z najmocniejszych par 1/8. Królewscy jadą do Paryża z dwubramkową przewagą. Pomimo kłopotów w LaLidze, obrońcy tytułu w Lidze Mistrzów radzą sobie całkiem nieźle. Natomiast Paryżanie, którzy krajowe rozgrywki mają już prawie wygrane, pewnie postawią wszystko na jedną kartę, żeby wygrać. Do tego będą grać w osłabieniu, gdyż Neymar nabawił się kontuzji.

Jak obstawiacie jutrzejsze wyniki? Będą jakieś zaskoczenia? Bo co do meczu, który będziecie oglądać, to chyba nie muszę się pytać :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Aragorn napisał:

Zaczynamy od meczu w drugim największym mieście Portugalii. Gospodarze mają prawie niemożliwe zadanie do wykonania, gdyż Liverpool posiada aż 5 bramek przewagi

Pierwszy mecz był w Portugalii, dzisiaj grają w Anglii. ;) Sensacji się tu nie spodziewam, choć mecz może się skończyć jakimś remisem. PSG też nie ma wg. mnie większych szans z Realem, chociaż uważam, ze brak Neymara wyjdzie im na dobre, ale Real nie wypuści takiego wyniku. 

7 godzin temu, Aragorn napisał:

Bo co do meczu, który będziecie oglądać, to chyba nie muszę się pytać :P

No oczywiście, że Liverpool z Porto :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Mousen#23 napisał:

Pierwszy mecz był w Portugalii, dzisiaj grają w Anglii. ;)

Racja :D To albo mnie livesports wczoraj oszukał, albo godzina zrobiła swoje ;) Jak przegrali u siebie 5:0, to na wyjeździe lepiej im nie pójdzie :P Tutaj wynik jest przesądzony. 

A w drugim ciężko mi powiedzieć co się może wydarzyć. Nie zdziwię się jak PSG wygra, ale awansuje Real. Mam tylko nadzieję, że mecz nie będzie nudny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o meczach? Mnie w sumie nie dziwi postawa Liverpoolu i City, bo awans sobie zapewnili w pierwszych meczach. Real pokazał na boisku międzynarodowe doświadczenie. Mieli mecz pod kontrolą, PSG złapało głupią czerwoną kartkę i to już przesądziło o wyniku. To samo pokazał Juventus. Mi trochę szkoda Tottenhamu. Liczyłem, że oni przejdą dalej. W sumie prowadzili mecz, ale nie potrafili strzelić bramki i to się zemściło. 

Znamy też już czterech ćwierćfinalistów. A w zasadzie to i piątego, bo nie sądzę, żeby Bayern dał sobie odebrać awans. Za tydzień dowiemy się kto do nich dołączy. Macie już swoje typy? Ja stawiam na Bayern, United, Chelsea i Romę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Tottenhamu strasznie szkoda, choć bardziej szkoda mi polskich sędziów :D . Szejk z PSG ponoć podwoił wydobycie ropy naftowej czy co on tam ma, w lato zakupy i za rok Liga Mistrzów już ich :D:D . Po Bayernie spodziewam sie tego samego co po L`pollu i City. United i Roma powinni sobie poradzić, a Barca z Chelsea to będzie meczycho coś czuje, w pierwszym meczu Chelsea zagrała perfekcyjnie, tylko ten jeden błąd i bramka Messiego, ale na Camp Nou będą mieli ciężko, przeczuwam awans Barcelony, choć chciałbym Chelsea. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...