Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer
  • Ogłoszenia

• Aragorn

Serwery   24.11.2017

W ciągu najbliższych dni przeniesiemy wszystkie serwery na nowy hosting. Za niedługo już wszystko powinno działać.
Aragorn

Liga Mistrzów 2018

Recommended Posts

Już jutro i pojutrze czwarta kolejka Ligi Mistrzów. 

We wtorek najciekawszy powinien być rewanż Romy z Chelsea z Rzymie. 

Natomiast na środę są zaplanowane dwa ciekawe rewanże. Po przegranej na wyjeździe, Napoli podejmie u siebie Manchester City, a w Londynie Real spróbuje wyrwać coś więcej niż remi Tottenhamowi. 

A jakie są Wasze typy?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ja niestety wczoraj w czasie meczu byłem w drodze do Wrocka :/ Widziałem tylko pierwszą bramkę kogutów ze spalonego :P Dzisiaj obejrzałem skrót i żałuję, że nie widziałem. Mecz musiał być całkiem fajny. Też liczyłem na wygraną Tottenhamu, ale nie sądziłem, że będzie ona aż tak wysoka :) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żałuję tego meczu, ale może jeszcze Koguty coś ciekawego pokażą :P

A już jutro zaczyna się 5 kolejka. Cztery drużyny zapewniły już sobie awans do Play Offów: PSG, Bayern, Manchester City i Tottenham. Reszta dalej walczy. 

We wtorek myślę, że ciekawym spotkaniem będzie mecz Sevilli z Liverpoolem. Szykuje się tutaj walka o pierwsze miejsce w grupie. Drugim ciekawym może być Dortmund - Tottenham. Co prawda Dortmund już praktycznie nie ma szans na awans, ale może jeszcze coś powalczą na koniec :P

Natomiast w środę, to najciekawszym meczem będzie najpewniej Juve - Barca. Myślę, że Juve będzie chciało się odgryźć na tą bolesną porażkę z pierwszej kolejki. 

Macie jakieś typy zwycięzców, albo uważacie, że jest jeszcze inny ciekawy mecz?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Napewno mecz Napoli - Szachtar będzie ciekawy. Neapolitańczycy mają nóż na gardle muszą wygrać 2 mecze i liczyć, ze Man City pokona w ostatniej kolejce Szachtar, aby wyjść z grupy.

Monako - Lipsk, mistrz Francji, półfinalista poprzedniej edycji jest na ostatnim miejscu w grupie i muszą w końcu udowodnić, że poprzedni sezon to nie przypadek, a druzyna z Lipska łatwo skóry nie sprzeda co zapowiada mecz na dobrym poziomie.

Atletico - Roma, jezeli piłkarze z Madrytu nie wygrają tego spotkania to ich przygoda z LM dobiegnie już końca co mozna powiedzieć byłoby sensacją. 

Ja we wtorek obejrzę Seville z Liverpoolem licząc na zwycięstwo The Reds, a w środę wybiorę pomiedzy meczem Juve - Barca a Atletico - Roma. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@up

Twoja wypowiedź pokazuje, że w ogóle nie przeczytałeś tego, co jest napisane wyżej, tylko sobie pierdolnąłeś komentarz.

A wracając, mecz Juve - Barca był nudny jak flaki z olejem :D Po połowie przełączyliśmy na Anderlecht - Bayern ;) Za to wczorajszy mecz Sevilli z Liverpoolem był bardzo dobry. Muszę przyznać, że jak było 3:0 dla Liverpoolu to już skreśliłem Sevillę, a tu takie zaskoczenie. 

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Dokładnie mecz Barca - Juve bez rewelacji, za bardzo chcieli i do niczego sensownego nie doszło. Zmarnowane rzuty wolne w dobrych miejscach.

Za to widziałem kilka skrótów i najbardziej podobalo mi się spotkanie Liverpoolu i Sevilli. Zacięty i wyrównany mecz 6 bramek niektóre z przypadku moim zdaniem ;) 

Za to Polacy nawet nieźle się pokazali w swoich klubach, Zielu bramka, Lewy (Siwy) bramka. Teodorczyk miał 3 zajebiste okazję i jednym i prostym słowem spieprzyl. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Też w drugiej włączyłem na Bayern bo miałem ich na kuponie. A wczorajszy mecz sztosiwo, drugą połowe ogladałem z bólem serca, przypomniał się finał z 2005. A taka ciekawostka, trener Sevilli w przerwie meczu przekazał zawodnikom informacje, ze wykryto u niego raka prostaty, widać zmotywowało ich to. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

@Shock_Therapy Polacy bardzo fajnie wypadli. W zasadzie, to tylko Glik nie wygrał meczu ;) Mam nadzieję, że Zieliński wpadnie za niedługo już na stałe do podstawowej 11. No, a Teo miał też asystę. Pomimo, że go niezbyt lubię, to trzeba o tym pamiętać :P

@Mousen#23 Czytałem o tym, że powiedział im w przerwie, że ma raka. Oczywiście czytałem też przerobioną wersję, że "dostał raka od ich gry w pierwszej połowie" :D A Liverpool już chyba zapomniał co zrobili w 2005 i dali się tak podejść. Przynajmniej będzie ciekawie w 6 kolejce ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ostatnia kolejka już leci. Wiem, że to już nudy i prawie nikt nie walczy o awans, ale obejrzeć mecze zawsze warto :P 

Oglądałem wczoraj Bayern-PSG z hiszpańskim komentatorem :P Mecz nie był zły. Akurat wygranej Bayernu można było się spodziewać. Co do reszty meczy to raczej bez zaskoczeń. Jedyne co cieszy, to brak Atletico w playoffach :D

Natomiast dzisiaj ostatnie mecze. W zasadzie ciężko mi wskazać mecz, który może być ciekawy. Myślę, że Liverpool - Spartak. Jeżeli Sevilla wygra i Spartak wygra bądź zremisuje 2:2 lub wyżej, to Liverpool nie przechodzi dalej. The Reds musi więc postawić wszystko na wygraną i pamiętać, że prowadzenie 3:0, nie daje zwycięstwa :D 

A Wy co sądzicie o wczorajszych meczach i tych, co odbędą się dzisiaj?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Liverpool ma 3 punkty przewagi nad Spartakiem, także remis daje awans czerwonym, nie mniej jednak nas interesuje tylko pierwsze miejsce i dzisiaj Spartak dostanie z handicapem :D. Dzisiaj ciekawie zapowiadają sie mecze w grupie F, Szachtar gra u siebie z Man City, gdzie muszą zdobyć chociaz 1 punkt żeby wyjśc z grupy kosztem Napoli. Niewiadomo jak do meczu podejdą pilkarze z Manchesteru, którzy mają zapewnione pierwsze miejsce w grupie a w niedziele derby z United. Drugi mecz Feyenoord - Napoli, gdzie Neaoplitanczycy muszą wygrać za wszelką cene i liczyc na zwyciestwo Man City. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.