Skocz do zawartości

Liga Mistrzów 2018


Aragorn

Rekomendowane odpowiedzi

Bayern to na pewno będą nudy :D 

3 godziny temu, Mousen#23 napisał:

No Tottenhamu strasznie szkoda, choć bardziej szkoda mi polskich sędziów

a na totki liczyłem, że coś zdziałają :D Z sędziami to masz na myśli sędziowanie w meczu Legia-Lech? ;)

3 godziny temu, Mousen#23 napisał:

Szejk z PSG ponoć podwoił wydobycie ropy naftowej czy co on tam ma, w lato zakupy i za rok Liga Mistrzów już ich :D:D .

Dużo to już nie kupią, bo ich dojadą z fair play w transferach i nie pograją w ogóle :D A i tak w następnym sezonie muszą jeszcze zapłacić za Mbappe 180 milionów xD

 

A Chalsea ma niestety remis na własne życzenie, bo ten błąd w końcówce był strasznie głupi. Na takim poziomie zagrywać piłkę przed swoją bramką do środka pola. To przecież aż samo się prosi o wykorzystanie :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Śmiem twierdzić, że we wczorajszym meczu jak zobaczyłem że Salah schodzi to już mecz był prawie rozstrzygnięty. Oczywiście drużyna która dochodzi do finału LM powinna mieć conajmniej kilku zawodników którzy mogą pociągnąć drużynę czy zadecydować o losach meczu. A tak wg mnie brakowało ewidentnie jakości, Mane próbował ale to okazało się za mało. Bardzo chcialem zobaczyc wiecej Salaha gdyz meczy Liverpoolu nie ogladam ale statystyki w tym sezonie ma fenomenalne. Piękna bramka Bale'a z przewrotki być może nawet najładniejsza w tej edycji, nie widziałem wszystkich więc nie wiem. 

A bramkarz  Ljverpoolu co odwalil to nie mam pytan, żeby tak nieuwaznie wyprowadzic pilke w takim meczu. Taki błąd nie powinien mieć miejsca mimo że to tylko ludzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...