Skocz do zawartości

dar0 na adma


dar0

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: real dar0?

 Wiek: 17

 Znajomość AMXX: 6

 Doświadczenie: Miałem admina około 10 razy na różnych serwerowniach, często na serwerach byłem w TOP1  (jak na nsie grałem xD)

Staż w CS'a: Około 10 lat z przerwami

 SteamID: STEAM_0:0:3793809

 Link do profilu na banid: http://banid.pl/kto?to=0:0:3793809

Link do profilu na Game Tracker: https://cache.gametracker.com/player/real dar0%3F/79.133.192.41:27069/

Kontakt: PW/STEAM/FB: STEAM: http://steamcommunity.com/id/darusfps1      FB: https://www.facebook.com/dariusz.bazan.16

Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Gram w tą gierke 10 lat, potrafię odróżnić haxa od klar boya, oraz chcę zastąpić admina z nickiem FERN który raczej pojęcie o adminowaniu ma nijakie z tego co widać


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aragorn zablokował ten temat
  • Aragorn odblokował ten temat

Śmieszysz mnie typie, myślałem, że serio tak dobrze grasz, ale jednak się myliłem, bo jesteś nikim, masz szczęście, że tak jak pisałeś grasz tylko na pochylni aim hs i arabskich mixach, bo Ci nic nie wykrywa, a HLTV nie ma i nie ma jak Cię złapać a fern wrzucił na bl, ale nie ma sida, ale ja się Tobą zajmę:

 

POLACZKU KTÓRY MUSI SIĘ DOWARTOŚCIOWAĆ, jak to pisałeś o polaczkach, że tylko oni płaczą haha.

 

https://www.gametracker.com/player/real dar0%3F/

Mówiłeś prawdę tylko na tym serwerze, dlatego jest problem u Ciebie, ze złapaniem Cię, serwer bez zabezpieczeń żadncyh ani hltv nie ma, demko wrzuciłeś, tylko jest jeden problem 1.6 to 1.6, ale nie ma opcji byś miał bez przerwy farta celując cenymetr od głowy typa, zdarza się tak, ale nie 9/10 akcji, a teraz resztę, które jest żałosne jak Ty śmiesz w ogóle podanie na adma składać HAHA

 

http://steamcommunity.com/id/darusfps1/  - 2,5K godzin w 2 tygodnie, we wszystkie gry 570h a w 1.6 590, co daje nam to, że grasz w cs 1.6 AŻ 20H, świeży steam 2k4 kupiony do spalenia

http://steamcommunity.com/id/DARUSKRRT1337/

- VAC 40DNI temu kolejne 350h w 2 tygodnie

 

http://steamcommunity.com/id/darusfps26/

VAC 12DNI TEMU 300h w 2 tygodnie

 

http://steamcommunity.com/groups/skrrtsquadsquad

Tutaj Ty z Twoim kolegą piszecie wyznanie na temat czitów, jakbyście byli chorzy psychicznie, niestety to prawda, słąbe te Twoje czity skoro robisz swoje i piszesz ze od 3lat nie zlapales bana i udoskonalasz, a dostałeś 2 vacki w ciagu miesiaca minimum i chwalisz s ie ze masz ich 750 ^^

 

PIEC prędzej czy później osobiście wrzucę Cię na BL, albo dostaniesz vaca

 

Nawet tutaj filmik 0,5  i wszystko widać przykładowo 1:52 jedno z wielu celownik 2 centymetry przed typem strzela hedzik, celownik dopiero ląduje na jego głowie, beka, zrobił jakieś gówno sobie do 1.6 i teraz tłumaczy się, że fart, jeszcze nie widziałem nigdy, ani na żadnych demkach z lanów, żeby ktoś strzelał obok kogoś głowy i prawie każdy taki strzał był trafiony prosto w główkę^^

Fakt faktem, na tamtych 2 kontach vac prawdopodobnie na csgo, co nie zmienia faktu, że piszesz tma o 1.6, że palisz się od xx lat, bez przerwy, aż szkoda gadać, jak dostaniesz admina tutaj paląc się to jebne ze śmiechu haha, wbiłbyś na jakiegoś mixa z zabezpieczeniami i było by widać ile warte są Twoje czity NIEWYKRYWALNE, które masz od 3 lat, a dostajesz ciągle vacacje

Kwestia czasu i na  banid masz czerwono (osobiście się tym zajmę) albo będzie znów aktualizacja 1.6 i będzie widać kolejnych kilka clarboyi, każda akcja celujesz typowi centymetr albo pół centymetra obok głowy i hedzik siada i Ty tłumaczysz, że to 1.6, beka, że Ci ludzie łykają takie bajki, zachowują się jakby nigdy w 1.6 nie grali, widział ktoś kiedyś, żeby 9/10 takich strzałów to fart był? Nie wspomnę o reszcie, powiem tyle ZMĄDRZEJCIE. Nawet na botach jak sobie zagracie to nie wchodzi tyle hedów i to jak celuje się w głowę, bo to jest właśnie 1.6, a co dopiero centymetr od głowy i same hedziki (FART)^ TUTAJ (wskazuje na oko) zapie*dala mi czołg? Proszę was. Trzeba być ciężkim debilem, żeby w to wierzyć.

@https://www.ebay.com/usr/darus1337?_trksid=p2047675.l2559

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, CyMp4K napisał:

Śmieszysz mnie typie, myślałem, że serio tak dobrze grasz, ale jednak się myliłem, bo jesteś nikim, masz szczęście, że tak jak pisałeś grasz tylko na pochylni aim hs i arabskich mixach, bo Ci nic nie wykrywa, a HLTV nie ma i nie ma jak Cię złapać a fern wrzucił na bl, ale nie ma sida, ale ja się Tobą zajmę:

 

POLACZKU KTÓRY MUSI SIĘ DOWARTOŚCIOWAĆ, jak to pisałeś o polaczkach, że tylko oni płaczą haha.

 

https://www.gametracker.com/player/real dar0%3F/

Mówiłeś prawdę tylko na tym serwerze, dlatego jest problem u Ciebie, ze złapaniem Cię, serwer bez zabezpieczeń żadncyh ani hltv nie ma, demko wrzuciłeś, tylko jest jeden problem 1.6 to 1.6, ale nie ma opcji byś miał bez przerwy farta celując cenymetr od głowy typa, zdarza się tak, ale nie 9/10 akcji, a teraz resztę, które jest żałosne jak Ty śmiesz w ogóle podanie na adma składać HAHA

 

http://steamcommunity.com/id/darusfps1/  - 2,5K godzin w 2 tygodnie, we wszystkie gry 570h a w 1.6 590, co daje nam to, że grasz w cs 1.6 AŻ 20H, świeży steam 2k4 kupiony do spalenia

http://steamcommunity.com/id/DARUSKRRT1337/

- VAC 40DNI temu kolejne 350h w 2 tygodnie

 

http://steamcommunity.com/id/darusfps26/

VAC 12DNI TEMU 300h w 2 tygodnie

 

http://steamcommunity.com/groups/skrrtsquadsquad

Tutaj Ty z Twoim kolegą piszecie wyznanie na temat czitów, jakbyście byli chorzy psychicznie, niestety to prawda, słąbe te Twoje czity skoro robisz swoje i piszesz ze od 3lat nie zlapales bana i udoskonalasz, a dostałeś 2 vacki w ciagu miesiaca minimum i chwalisz s ie ze masz ich 750 ^^

 

PIEC prędzej czy później osobiście wrzucę Cię na BL, albo dostaniesz vaca

 

Nawet tutaj filmik 0,5  i wszystko widać przykładowo 1:52 jedno z wielu celownik 2 centymetry przed typem strzela hedzik, celownik dopiero ląduje na jego głowie, beka, zrobił jakieś gówno sobie do 1.6 i teraz tłumaczy się, że fart, jeszcze nie widziałem nigdy, ani na żadnych demkach z lanów, żeby ktoś strzelał obok kogoś głowy i prawie każdy taki strzał był trafiony prosto w główkę^^

Fakt faktem, na tamtych 2 kontach vac prawdopodobnie na csgo, co nie zmienia faktu, że piszesz tma o 1.6, że palisz się od xx lat, bez przerwy, aż szkoda gadać, jak dostaniesz admina tutaj paląc się to jebne ze śmiechu haha, wbiłbyś na jakiegoś mixa z zabezpieczeniami i było by widać ile warte są Twoje czity NIEWYKRYWALNE, które masz od 3 lat, a dostajesz ciągle vacacje

Kwestia czasu i na  banid masz czerwono (osobiście się tym zajmę) albo będzie znów aktualizacja 1.6 i będzie widać kolejnych kilka clarboyi, każda akcja celujesz typowi centymetr albo pół centymetra obok głowy i hedzik siada i Ty tłumaczysz, że to 1.6, beka, że Ci ludzie łykają takie bajki, zachowują się jakby nigdy w 1.6 nie grali, widział ktoś kiedyś, żeby 9/10 takich strzałów to fart był? Nie wspomnę o reszcie, powiem tyle ZMĄDRZEJCIE. Nawet na botach jak sobie zagracie to nie wchodzi tyle hedów i to jak celuje się w głowę, bo to jest właśnie 1.6, a co dopiero centymetr od głowy i same hedziki (FART)^ TUTAJ (wskazuje na oko) zapie*dala mi czołg? Proszę was. Trzeba być ciężkim debilem, żeby w to wierzyć.

@https://www.ebay.com/usr/darus1337?_trksid=p2047675.l2559

 

 

Zły dział, dawaj mi ip mixa z zabezpieczaniamy i zagram, hsy wchodzą bo lubią lel, na tym końcie mam hourboost odpalony jak i na wielu innych żeby te konta później sprzedać ;) I konto to nie jest kupione a sam je znalazłem przez LowDig jak i inne 70+ kont, a ta grupa o czitach to prowo i głównie chodzi o to żeby inni gracze w csgo płakali ;) pozdro.
I jeśli chodzi o czitowanie to czituję tylko w csgo na serwerach hvh ;) i wrzucaj na BL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celując centymetr od głowy, wchodzi Ci headshot prawie za każdym razem, a jak nie raz znajdzie się dwóch obok siebie, to nawet widać na demku które wrzucił FERN co Ci się dzieje z Twoim celownikiem. Jest tak Pierwszy i drugi przeciwnik: celownik pierwszy>drugi>pierwszy po jednym strzale, teraz Ci powiem dlaczego tak mało strzelasz? Otóż, gdy będzie kilka osób obok siebie w nie dużej ani nie zbyt małej odległości pewnie celownik zacznie Ci odpierdalać trochę więcej. A to o czitach to tylko prowo? Prowo a vacki na koncie się łapią jak ryby w sieć, to faktycznie dobre prowo + te fałszywe buźki, chłopcze nie ze mną takie numery, taki kit to ja Tobie, a nie Ty mi, ze mną Ci to nie przejdzie.

Lubisz hs'y, proszę Cię, hah, wystarczy oglądnąć te FRAGMOVIE na 0,5, bo 0,25 na yt jest chujnia i zobaczyć ile fragów wpada gdy celujesz obok głowy minimum 0,5 centymetra, zmierz sobie linijką jeśli nie wiesz ile to jest na ekranie to takie MINIMUM, a dochodzi do 2 centymetrów +-, więc? Fart powiadasz? A to dobre^^ To się zdarza to jest FART, ale nie co prawie każdy frag, u Ciebie niestety to nie jest FART tylko odpalenie. Nie wiem komu Ty chcesz zrobić wodę z mózgu, nowym steamem na którym masz aż 20h w 1.6, spalisz tego, wleci następny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tak Pierwszy i drugi przeciwnik: celownik pierwszy>drugi>pierwszy po jednym strzale, teraz Ci powiem dlaczego tak mało strzelasz? Otóż, gdy będzie kilka osób obok siebie w nie dużej ani nie zbyt małej odległości pewnie celownik zacznie Ci odpierdalać trochę więcej. A to o czitach to tylko prowo? Prowo a vacki na koncie się łapią jak ryby w sieć, to faktycznie dobre prowo + te fałszywe buźki, chłopcze nie ze mną takie numery, taki kit to ja Tobie, a nie Ty mi, ze mną Ci to nie przejdzie.

Chyba nie przeczytałeś całej mojej wypowiedzi jeśli chodzi o czitowanie, mało strzelam bo jak puszczasz spray to chyb wiadomo, że masz większy recoil a mi zależy na celności, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nadal zaciekle bronisz się przed tym  by odpowiedzieć na to, jak to jest z tym fartem, że celując MINIMUM 5mm od głowy wchodzi Ci głowa prawie zawsze

Gdyby 1.6 aktualizowali jak cs go byłby już dawno vac na koncie, bo w GO Ci nie bardzo wychodzi te czitowanie, poza tym wrzucasz filmik fragmovie z CS GO, gdzie leci vac za vackiem faktycznie masz sie czym chwalić, fragmovie na odpale^ I Ty twierdzisz, że w 1.6 jesteś czysty wrzucając fragmovie na którym nie celujesz w głowę a trafiasz hedy? Dobre :D Czas pokaże, szkoda, że tylko tam grasz i jak tam Twoje poprzednie konta z 1.6, bo grałeś też na innych kontach, których nie chce mi się szukać

Chętnie Cię zobaczę na jakimś publiku gdzie jest tak z 30osób i jak wtedy będziesz strzelał, najlepiej nagrywając pova, bo HLTV na niektórych serwerach to nie odzwierciedla tego co się dzieje w grze w 50% nawet. Wtedy bym chciał zobaczyć jak reaguje Twój celownik jak np. jebniesz fullauto a będzie przed Tobą 3 lub więcej typa i jak wtedy by Ci wchodziły głowy

 

Gdyby ten celownik był na głowie i siadał hedzik za każdym razem i OD CZASU DO CZASU zdarzałoby się, że siądzie hs, jak celujesz obok głowy w biegu lub coś, wtedy SPOKO nie ma problemu, jest skill, ale jeśli Tobie w biegu i nie w biegu siadają hedy NIE CELUJĄC w głowę za każdym razem no to przykro mi bardzo, ale to realne nie jest w tej grze nawet na botach, gdzie nie masz pingu^^ Dziwi mnie też to, że grasz na serwie, na którym nie ma HLTV i tylko na tym z tego co widać na gametracker

 

No wybacz, ale jeśli ktoś strzela hedy jak pojebany, wbijasz oglądasz demko i widzisz, że typ w ogóle nie ma celownika na głowie, a czasami ta odległość jest spora to co możesz innego stwierdzić niż czit? Oglądnąłem zbyt dużo demek proplayerów na yt i na bl'u i przegrałem godzin na botach strzelając po jednym strzale flicki itp, żeby wierzyć w to, że ktoś strzelając tak jak Ty jest czysty, póki co nie widziałem na mixach, na publikach ani na aimowych mapkach żeby ktoś co chwile trafiał heda, strzelając obok głowy, więc nie wmówisz mi, że TO FART, a jedyny sposób, by się o tym przekonać jest taki byś zagrał na innych serwerach, gdzie jest więcej ludzi, gdzie nie zawsze strzelasz pestkami, jak Ci wyleci kilku typa na raz i wtedy zobaczyć i ocenić Twoją grę w porównaniu do tego co prezentujesz na aim/hs, bo jeśli Ty strzelasz takie hedy, to na jakimś publiku byle jakim, powinieneś bez problemu 80-100fragów wyciągać w te 20 minut czyli tyle ile trwa mapa, chętnie zobaczę jak sobie radzisz, zwłaszcza na serwerze, gdzie jest więcej fps niż tutaj, by są serwery gdzie lepiej się strzela, więc ciekawi mnie to, tam powinieneś strzelać jeszcze lepiej, ktoś może twierdzić, że jesteś czysty, szanuje zdanie, ale jak dla mnie będzie niedługo piec

 

@Również to by tłumaczyło, dlaczego z awp jesteś taki no'skill, z ak i m4 wymiatasz każdego, max kilka strzałów i głowa siedzi, nawet gdy scroluje na pełnej, kręcę się, skacze, z dgl i usp to samo, reszty broni nie widziałem co u Ciebie, bo tylko takie mapy z Tobą grałem, a na awp nie miałeś żadnych szans dlaczego?

Moim zdaniem dlatego, że na awp jest najłatwiej rozpoznać czy się palisz, proste

Do awp potrzebny jest najbardziej refleks i dokładność, Ty grając awp'ką nie pokusisz się o strzały bez zooma, przez całą mapę, bo od razu będzie widać, że jesteś spalony, więc musisz otworzyć zooma, jak masz już zooma otwartego to widzisz mniej co się dzieje, nie tak jak z ak czy m4, a zwłaszcza podwójnego zooma, na którego wystarczy jedno bh i nie masz mnie na celowniku już, więc gdybyś wtedy strzelił od razu było by widać, że celownik Ci przelatuje sam na głowę typa. A to dziwne, że u Ciebie taka przepaść, na wszystko niszczyłeś mnie, tam może z m4 gorzej trochę, a na awp zabiłeś mnie zaledwie parę razy. Z racji, że nie możesz zagrać tak z awp, bo nie masz aż takiego refleksu, musisz offnąć, dlatego na awp jesteś no'skill. Takiej przepaści nie widziałem jeszcze u nikogo, następna według mnie dziwna rzecz w Twojej grze, co by tłumaczyło resztę. Z takim refleksem jak na demku które wrzucił fern jak strzelasz z dgl głowę typowi, jak ledwie wybiega zza skrzynki, widać milimetry jego ciała, to z awp'ki powinieneś mnie karać jak dziecko grając, popijając do tego soczek, drugą ręką, a u Ciebie zupełnie przeciwnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie celujesz w głowę a trafiasz hedy?
A co, w nogi celuje? XD

Chętnie Cię zobaczę na jakimś publiku gdzie jest tak z 30osób i jak wtedy będziesz strzelał, najlepiej nagrywając pova, bo HLTV na niektórych serwerach to nie odzwierciedla tego co się dzieje w grze w 50% nawet. Wtedy bym chciał zobaczyć jak reaguje Twój celownik jak np. jebniesz fullauto a będzie przed Tobą 3 lub więcej typa i jak wtedy by Ci wchodziły głowy
Grałem na jednym serwerze dd2, otwierałem pisali na U@ i admin stwierdził, że jestem czysty czasem mnie możesz zobaczyć na gxp tam też sobie lubie czasami fullauto puścić

Dziwi mnie też to, że grasz na serwie, na którym nie ma HLTV i tylko na tym z tego co widać na gametracker
Na tym serwerze przecież jest HLTV, i na tym serwerze najwięcej czasu spędzam

Oglądnąłem zbyt dużo demek proplayerów na yt i na bl'u i przegrałem godzin na botach strzelając po jednym strzale flicki itp
W wakacje był update hitboxów więc się trochę pozmieniało, przez co proplayerzy strzelali do innych hitboxów, było trudniej

jeśli Ty strzelasz takie hedy, to na jakimś publiku byle jakim, powinieneś bez problemu 80-100fragów wyciągać w te 20 minut czyli tyle ile trwa 
Dam radę wyciągnąć 40-65 fragów ;)

chętnie zobaczę jak sobie radzisz, zwłaszcza na serwerze, gdzie jest więcej fps niż tutaj, by są serwery gdzie lepiej się strzela, więc ciekawi mnie to, tam powinieneś strzelać jeszcze lepiej, ktoś może twierdzić, że jesteś czysty, szanuje zdanie, ale jak dla mnie będzie niedługo piec
Zapro na steam i daj serwer gdzie jest więcej fps, publik i sobie zobaczysz jak strzelam

A co do tej AWP, chodzi o to, że gram na czułości 1.3 dpi 400 xD przez co trochę ciężko się gra AWP zwłaszcza jeśli mussz trafić w głowę, AWP to broń do strzelania w ciało a nie w głowę, przynajmniej tak się uczyłem

Ty grając awp'ką nie pokusisz się o strzały bez zooma, przez całą mapę, bo od razu będzie widać, że jesteś spalony
Nie bede strzelał bez zooma przez całą mapę bo to przecież nie wejdzie, no halo xD

Więc gdybyś wtedy strzelił od razu było by widać, że celownik Ci przelatuje sam na głowę typa
No jakoś nic mi nie przelatuje, bo z AWP nie umiem głów strzleać, z AWP jestem nauczony do strzelania w ciało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach to typowe odpowiedzi 17latka, co zdanie XD, widać, że robisz debila z siebie albo myślisz, że strollujesz kogoś

Nie nie celujesz w głowę, celujesz obok i do dosyć spory kawałek na dużej ilości fragów,a to normalne nie jest^^

Na jednym? jakie miałeś wcześniej nicki i konta steam podaj? Na gm będzie wszystko, 10lat grasz, a masz 17,a na tym nicku masz tylko jeden serwer? hm ciekawe.

Jest hltv, które nie działa, a nigdzie indziej, nie grasz na tym nicku na pewno więc? hehe

Update hitboxów? haha nie było żadnego update hitboxów, przeczytaj co dodali, gdzie Ty tam widzisz, że poprawili hitboxy? Kolejne bzdury widzę pieprzysz o których pojęcia nie masz, wskaż mi gdzie masz tutaj o hitoxach coś, dobre bajeczki zaczynasz wymyślać^

"

Fixed crash when entering certain malformed strings into the game console. Thanks to Marshal Webb from BackConnect, Inc for reporting this.
Fixed crash when loading a specially crafted malformed BSP file. Thanks to Grant Hernandez (@Digital_Cold) for reporting this.
Fixed malformed SAV files allowing arbitrary files to be written into the game folder. Thanks to Vsevolod Saj for reporting this.
Fixed a crash when quickly changing weapons that are consumable. Thanks to Sam Vanheer for reporting this.
Fixed crash when setting custom decals
Make sure the Close button has keyboard focus when you see the disconnection dialog
Disable showing of popup html windows
Made the play command obey speak_enabled cvar
Fixed being unable to pickup a primary weapon if you had an ammox box object previously stip you of items
Fixed room type not being updated on map change/connect
Fixed out of date information showing in the scoreboard after level change or changing servers
Fixed the specator UI to not show a placeholder name when initially shown
Fixed sprays not loading from the correct path causing them not to update
Fixed the Condition Zero tours ui to display the tour number correctly when you have more than 9 entries
Fixed crash if you issued a changelevel command on a local server while certain UI elements were visible

"

 

40-65 fragów na publiku z takim skillem na hedy? Haha, to nawet ja wyciągnę więcej, a 40 to takie minimum z minimum na publiku, że musiałbym grać jak bot, żeby tyle nie nabić więc? :O Chciałbym zobaczyć jaki skillowy na hedy jesteś na jakimś publiku, na którym jeszcze łatwiej się strzela, wyślij mi serwery IP na PW jak możesz, ja chętnie z Toba pogram i zobaczę skoro piszesz, że grasz na innym jeszcze, a go nie ma na gm^

400 DPI i sens 1.3? Grałem z ludźmi którzy mieli po 400dpi, bo to taki standard i sens po 0,9 i na pewno ogarniali lepiej awp, w dodatku na tym frag movie w GO jakoś sobie radzisz z awp dobrze, więc jak to jest? W 1.6 już nie? A refleks bardzo dobry na demeczku z dgl?

 

Chodzi o to, że nie będziesz strzelał, bo nie jest tak jak z innych broni, że widzisz w okół wszystko, a jak otworzysz zooma to widzisz mniej, więc zrobie BH i już mnie nie widzisz na celowniku, przez to jakbyś się palił i strzelił, celownik by poleciał tam gdzie już mnie nie widziałeś, zgadza się nie przelatuje, bo na awp nic nie grasz prawie, a w GO jakoś potrafisz dobrze lecieć na tym fg? To jak? Wysyłam Ci na PW publika jakiegoś od wczoraj gram tam, chętnie Cię zobaczę

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...