Skocz do zawartości

Wywiad z Madziaa<3


Black Wolf

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy na wywiad z @Madziaa<3

Myślę, że zainteresuje Was historia tej ciekawej osoby. Zapraszam do czytania! :)

 

 

Witaj Madziaa<3. Chciałabyś udzielić wywiadu dla Pochylniowiczów?

 

Ej, ale ja nie umiem tak ładnie pisać.

 

Nic nie szkodzi ;).

 

A no dobra :D.

No witaj. Na parę pytań mogę odpowiedzieć.

 

Dziękuję uprzejmie. Zatem zaczynajmy.

Powiedz nam, jak masz na imię, ile masz lat i skąd pochodzisz?

 

Na imię mam Magdalena, mam 21 lat i od urodzenia mieszkam w Stargardzie.

 

Możesz nam bardziej przybliżyć, gdzie ta miejscowość się znajduje?

 

Stargard znajduje się w województwie zachodniopomorskim, około 50 km od Szczecina.

 

Szczecin ładne miasto.
Jesteś już pełnoletnia, więc powiedz nam czym się zajmujesz na co dzień? Szkoła, praca, czy ani jedno, ani drugie?

 

Nie uczę się, a także nie pracuję. Na razie "odpoczywam" w domu. Po nowym roku, albo jeszcze przed, zamierzam czegoś poszukać, bo już trochę nudno tak siedzieć i nic nie robić.

 

Dziwię się, że jeszcze nie dostałaś załamania nerwowego :D.

Pozwól, że zacytuję Twoje słowa "zamierzam czegoś poszukać". Wiesz już może, czego konkretnie będziesz szukać? Jeśli tak, to może nam zdradzisz tę tajemniczą odpowiedź?

 

Konkretnie to jeszcze nie wiem, ale na pewno nie chcę pracy w sklepie na kasie. Z dużym wysiłkiem fizycznym też raczej odpada, ponieważ nie mogę nosić nic powyżej 15kg.

 

Zapewne wszyscy, a przynajmniej większość czytelników, chciałaby wiedzieć, dlaczego nie możesz dźwigać cięższych rzeczy? Mogłabyś nam powiedzieć, dlaczego tak jest?

 

Nie mogę ponieważ cierpię na chorobę Pageta. Jest to choroba kości. Są one wtedy bardzo słabe i pękają nawet przy małym wysiłku, przy większym się łamią, potem trudno je "zreperować". Tyle o tym starczy.

 

Uuu kiepsko :/.

Skoro twierdzisz, że wystarczy to przejdźmy na temat szkoły. Jaką szkołę ukończyłaś?

 

Skończyłam zawodówkę, profil sprzedawca. Wybrałam taki kierunek, bo żaden inny nie był wolny.

 

Skoro skończyłaś szkołę w tym zawodzie, to nie lepiej kierować się w tą stronę? Ja osobiście uważam, że lepiej jest kontynuować coś, co się zaczęło. Chyba, że naprawdę siebie w tym nie widzisz. Jeśli tak, to w jakim zawodzie byś się widziała?

 

Właśnie nie, bo wiem jaki ten zawód jest męczący i denerwujący. Tym bardziej jak przyjdzie taka babka i chce zrobić zwrot. Tu trzeba się ostro namęczyć . A potem jednak rezygnuje ze zwrotu, albo chce w zamian coś innego i tak dalej. Miałam taką sytuację. Truła mi tyłek ponad półtorej godziny, a byłam wtedy sama na sklepie, bo szefostwo było na wakacjach. Dla tych, którzy nigdy nie pracowali w tym zawodzie, wydaje się, że to jest łatwe, a tak naprawdę nie jest :D.

 

Widzę, że ładne masz przygody. No dobrze, a jakie masz zainteresowania?

 

Prócz grania w CS'a, lubię chodzić po sklepach lub mieście ze znajomymi, zajmować się czyimiś zwierzętami na czas wyjazdu właścicieli, trochę bawię się też we fryzjerstwo. Także kocham chodzić dopingować na meczach piłki nożnej, najlepszej drużyny na świecie - Błękitni Stargard! <3:D

 

Wiedziałem, że tak ambitna osoba będzie miała sporo zainteresowań.
Wspomniałaś nam, że bawisz się trochę we fryzjerstwo. Dlaczego zatem nie pójdziesz w tym kierunku?

 

Żeby mnie przyjęli do jakiegokolwiek salonu chociaż na staż, musiałabym zrobić przed tym duuużo kursów, które trwają od 2 do nawet 10 lat. A ile pieniędzy w to trzeba włożyć, to już nie wspomnę. Ale i tak wszędzie zazwyczaj chcą kogoś z doświadczeniem, a nie osobę, która ma ukończone tylko kursy i nic więcej.

 

Niby tak, ale i tak warto spróbować. Może uda Ci się zapisać do szkoły, nawet tej zawodowej, właśnie w tym kierunku. Kursy masz za darmo + dostajesz jakieś grosze za praktyki (nie wiem ile dokładnie tam jest). Co o tym myślisz?

 

Niestety u mnie w mieście nie ma szkół, w których kursy są darmowe. Musiałabym poszukać w Szczecinie, ale słyszałam, że na ten zawód jest bardzo trudno się dostać do szkoły, bo jest duże zainteresowanie. Jeśli uda mi się zapisać, będzie super.

 

W takim razie trzymamy kciuki!

Zakończyliśmy temat zawodu, więc teraz pasuje przejść troszkę dalej. Masz jakieś rodzeństwo, czy jesteś jedynaczką? Jeśli masz rodzeństwo, to jak mają na imię?


 

Mam o 4 lata starszą ode mnie siostrę Marzenę.

 

Powiedz nam, czy zdarzają się sprzeczki między wami? Np. o pilnik do paznokci, szczotkę do włosów lub nawet bieliznę :D?

Tak na poważnie. Powiedz nam, czy jako siostry jesteście zżyte ze sobą, czy się często sprzeczacie?

 

Nie mieszka z nami od kilku lat, ale zdarzały się takie sprzeczki, zazwyczaj o komputer (kto po szkole będzie grał, kto wieczorem i takie tam) . O bieliznę też. Zawsze kradła moje majtki i skarpetki hahahaha :D. Także nie raz się kłóciłyśmy, kto zrobi dziś rodzicom obiad, bo oczywiście musiał być zrobiony przed ich powrotem z pracy.

 

Przeważnie sprzeczki się zdarzają jeśli chodzi o komputer :P.

Masz swoją drugą połówkę?

 

Nie mam, nikt mnie nie chce.

 

Jak to nikt? Podasz mi swój numer po wywiadzie ;D.

Resztę później załatwimy, a jak na razie przejdziemy do następnego pytania. Mimo, że masz problemy zdrowotne, to uprawiasz jakiś sport czy nie? Jeśli tak to jaki?

 

Może podam, może nie :D. Czasami ze znajomymi wychodzimy pokopać piłkę, rzadziej na basen. Często na rowerze jeżdżę. Tak poza tym to nic.

 

Widzę, że jesteś dość aktywną osobą.
Nie będziemy drążyć tematu sportów, więc przejdziemy dalej. Jakiej słuchasz muzyki i jakie są Twoje ulubione gatunki?


 

Muzykę lubię ogólnie każdą, prócz metalu, rocka i tych podobnych, choć zdarzają się fajne, pojedyncze piosenki z tych gatunków. Najbardziej lubię muzykę klubową  (techno, trance, dance, electro, trap, hardstyle, drum and bass i tak dalej).

Jeśli chodzi o rap, to bardziej z tych starszych typu Paktofonika, Kaliber 44.

 

Dobrze mówią, że przeciwieństwa się przyciągają. Ja słucham gatunków, których Ty nie lubisz.

Zdradź nam parę ulubionych utworów.

 

Linkin Park - Numb (Rekoli Remix) , Alan Walker - The Spectre , Kaliber 44 - Plus i Minus, Paktofonika - Jestem Bogiem, Basshunter - Now You're Gone (Billy Marlais Bootleg), Paktofonika - Na mocy paktu, KVSH - Tokyo Drift. Dużo by wymieniać.

 

Widzę, że trochę muzyki słuchasz.
Powiedz nam. Lubisz czytać książki, czytasz jakieś książki? Jeśli tak, to jaka jest Twoja ulubiona książka i ulubiony autor?

 

Nie czytam w ogóle książek - nie lubię.

 

Nie wiesz co tracisz.

No dobrze. Więcej na ten temat się nie dowiemy, więc zadam kolejne pytanie. Oglądasz jakieś filmy, seriale? Jeśli tak, to jaki jest Twój ulubiony film bądź serial, ulubiony/ulubiona aktor(-ka) i oczywiście dlaczego?

 

Z seriali oglądam tylko "Świat Według Kiepskich" i "Rodzinę Zastępczą". Czasami, jak już całkiem nie ma nic w telewizji, włączę "Trudne Sprawy"/"Dlaczego Ja". Z filmów najbardziej lubię oglądać horrory, filmy akcji, jakieś tam komedie i wojenne. Najbardziej lubiany film, hmm. Cała seria Szybkich i Wściekłych. Ulubionego aktora nie mam.

 

W telewizji rzadko lecą dobre filmy/seriale, przynajmniej ja tak uważam.

Zacznijmy teraz temat jedzenia. Masz swoje ulubione potrawy? Odżywiasz się zdrowo, czy pochłaniasz wszystko, co Ci wpadnie w ręce, jak odkurzacz?

 

Nie odżywiam się za zdrowo, ale też nie jem wszystkiego co popadnie. Staram się nie jeść bardzo tłustych rzeczy. Ulubione dania, na przykład zapiekanka (robiona przez mamę), spaghetti, bigos, grochówka i kalafior lub fasolka szparagowa w bułce tartej.

 

Mieszanka wyborowa ;). Masz jakieś swoje życiowe motto?
 

Jakieś tam mam. "Traktuj innych tak, jak sam chcesz być traktowany."

 

Czyli inaczej można to nazwać "Nie rób drugiemu, co Tobie niemiłe". Dobrze. Przejdźmy teraz na temat CS'a. W końcu o tym najwięcej powinno być informacji, chociaż jak sama mi wcześniej pisałaś, zbyt dużo tego nie będzie :P. Jak zaczęła się Twoja przygoda z Counter-Strike 1.6?

 

Z tego co pamiętam, moja przygoda z Counter-Strike zaczęła się na początku gimnazjum, a dokładniej dzięki koledze na lekcji informatyki. Na początku nie podobała mi się ta gra, ponieważ nie lubiłam strzelanek, ale po jakimś czasie postanowiłam ją zainstalować na swoim komputerze, i z dnia na dzień zaczęła mi się bardziej podobać. Przez ten czas, grałam na botach. Później zrobiłam sobie 3 letnią przerwę, ponieważ straciłam ochotę na grę w CS'a oraz brakowało mi czasu.

 

Odrywając na chwilę od tematu. Czy przez te 3 lata przerwy, grałaś w jakieś inne gry?

 

Nie. Przez ten czas nie grałam w żadne gry :P.

 

Korzystając z okazji zapytam. Które odsłony CS'a podobają Ci się najbardziej?

Prócz 1.6 nie grałam w inne, raz tylko u kolegi włączyłam GO, ale ta gra nawet nie trwała 5 minut, bo mi się nie spodobała.

 

Czyli póki co, najlepsza odsłona dla Ciebie to jest CS 1.6 :). Powiedz nam, jaki był Twój pierwszy serwer, na którym grałaś? Nie chodzi tylko o serwery Pochylni.

 

Zawsze grałam tylko na serwerach GunGame i DeathMatch, w tym od ponad półtora roku GunXP oraz od dłuższego czasu na serwerze Zombie Plague. Od kilku miesięcy zaczęłam grę na Only DD2, Paintball, MW3.

 

Niestety, Painball został zawieszony. Jakie mody oprócz GunGame/GunXP Ci się podobają?

 

Oprócz tych co wymieniłeś, to Only DD2 podoba mi się najbardziej.

 

Skoro rozmawiamy o serwerach, to pasuje w końcu zapytać. Jak trafiłaś na Pochylnię?

 

Szukałam jakiegoś fajnego serwera po tym jak wyłączyli mój ulubiony GunGame, na którym byłam adminem przez ponad 2 lata. Wyszukiwałam w internecie, sprawdzałam różne serwery i w końcu wyskoczył mi serwer GunXP. Spodobał mi się od razu.

 

Gdyby od Ciebie zależało, to zmieniłabyś coś na tym serwerze?

 

Raczej nie. Dobrze jest tak jak jest.

 

Opowiedz nam o Twoich osiągnięciach na naszej sieci serwerów.

 

Szczerze, nie ma za bardzo o czym tutaj pisać. Na forum dołączyłam 21 maja ubiegłego roku. Miesiąc później udało mi się awansować na rangę Admin GunXPMod, gdzie trzymam się tej rangi do dzisiaj. Rok później, a dokładnie 1 czerwca, złożyłam podanie na UB Team. Moje doświadczenie było wystarczające, więc mnie przyjęli.

 

Powiedz nam, co sądzisz o pochylniowiczach?

Trudne pytanie mi zadałeś. Mam mieszane uczucia co do nich, ale większość jest na dobrym poziomie. Jak każdy wie, na każdej sieci znajdą się różne osoby, które da się lubić i także są tacy, że lubić ich się nie da. Tutaj wiele osób przez ten czas poznałam i uważam, że z większością da się dogadać i pośmiać.

 

Wiele ostatnio się zmieniło na naszym forum. Nowy styl graficzny, konkursy, nowe osoby z rangami. Co sądzisz o funkcjonowaniu forum Pochylni?

 

Nowy styl jest dużo lepszy od poprzedniego. Posiada mniej błędów, więcej kolorów i nie jest tak nudno i ponuro. Konkursy też są fajne. Myślę, że zachęcą graczy do wchodzenia na forum i udzielania się na nim. Może uda się zrobić tak, żeby zostali u nas na dłużej. Właśnie widziałam, że ostatnio awansowałeś i Ci gratulowałam. Szkoda tylko, że f!nd zrezygnował. Osobiście dobrze go nie znałam, ale z tego co zauważyłam to sprawdzał się w swojej roli.

 

Co myślisz o naszej pracy (tj. Moderatorów, Head Admina i Administratorów)? 

 

Uważam, że dobrze się sprawujecie. Wszystko idzie sprawnie, choć z tego co widzę, macie jak na razie mało roboty. Cieszę się, że ktoś zajął się tym forum, bo naprawdę już zaczynało upadać. Oby tak dalej, a być może przywrócicie go do życia.

 

Aby przywrócić forum do życia, nie trzeba posiadać wyższych rang. Trzeba się często udzielać i w jakiś sposób zachęcać innych do aktywnego uczestniczenia w życiu forum. Będziemy kończyć wywiad, więc chciałabyś jeszcze coś dodać i kogoś pozdrowić?

 

Dodam tylko tyle, że masz rację. Chciałabym pozdrowić mamę, tatę i wszystkich użytkowników forum oraz graczy naszych serwerów. A w szczególności Ciebie za poświęcenie tego czasu na wywiad. Doceniam Twoje zaangażowanie i  cierpliwość do mojej osoby :D. Zasłużyłeś sobie na ten numer. Za chwilę Ci podeślę na FB ;)

 

Ja również Ci dziękuję za pozdrowienia oraz za poświęcony czas. Doszliśmy do końca wywiadu, więc chciałbym Ci życzyć wszystkiego dobrego. Czekam na ten numer! Powodzenia ;).

 

Dziękuję, cześć :).

 

 

 

 

 

 

@Kuman, zgodnie z obietnicą zostajesz oznaczony w poście i zdaję relacje :D. Ten wywiad był naszym nocnym szaleństwem ;D.

Chodzi o to:

0b163f057cf02947.png

niestety screeny są nie w tej kolejności co trzeba, ale jakoś idzie przeżyć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...