Skocz do zawartości

Propki


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

1. Proponuję usunąć z vipa to ciche chodzenie - nie jest to za bardzo potrzebne na takim modzie. A zamiast tego można by dodać inny model postaci vipa.

CT - http://www15.zippyshare.com/v/fh9Dmrrg/file.html

TT - http://www15.zippyshare.com/v/QxWWc7VC/file.html

2. Nocny Vip? Na przykład w godzinach 22 - 6. 

3. Komenda /resetscore. Już z Aragornem o tym pisałam jakiś czas temu, ale przypominam w razie czego :D Przydałaby się bo czasami aż oczy bolą jak się patrzy na swoje staty. Przynajmniej nie byłoby trzeba robić reconnectów. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może wyrażę swoje zdanie.

Osobiście zgadzam się z dodaniem komendy bądź też komend na resetowanie statystyk. Nie dość, że to jest wygodne, ale przy okazji ograniczy do absolutnego minimum bany przez ześwirowane dproto.

Palestynskie cichobiegi bym zostawił, bo to fajne urozmaicenie rozgrywki, aczkolwiek dodawanie osobnych modeli pod graczy vip obciąża niepotrzebnie serwer. Często już przy sytuacjach 5/5 na małych mapach jest ciężko cokolwiek ustrzelić przez skaczące choke, a co dopiero będzie z dodatkowymi modelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Cichobiegi jak najbardziej są spoko. Chyba najmocniejsza strona tego vipa ;) Inne stroje to nawet ciekawa zmiana, ale uważam, że to jest bez sensu. Nie ma co dodawać i tak już są te głupie skiny :P

2. Nad tym można pomyśleć. Kiedyś próbowałem ogarnąć losowego vipa na mapę, ale coś nie chciał działać i porzuciłem starania. Myślę jednak, że lepiej wrócić do próby ogarnięcia losowego, bo jak po nocach każdy będzie miał cichobiegi i 150 hp na start, to będzie to uciążliwe szczególnie dla graczy z pistoletami i awkami.

3. W sumie już zapomniałem o tym :P Można dodać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Właśnie co do tego 2. Gdyby były te cichobiegi usunięte to można by tego vipa nocnego dodać, bo gdyby zostały to byłoby za cicho :D A ten vip losowy czasami działał, czasami nie. E tam uciążliwe, dobre by było. :D

 

EDIT: 

Czwarta propozycja - zwiększyć ilość wygranego expa w TOP3. Za pierwsze miejsce jest tylko 40, a to nic prawie nie daje, tym bardziej jak masz level z tych wyższych. 

3 miejsce 50 exp

2 miejsce 75 exp

1 miejsce 100 exp

Tak chyba byłoby lepiej, albo nawet jeszcze więcej. :D Kiedyś za pierwsze dodawało nawet 300, ale już się chyba naprawiło z tego co zauważyłam bo za każdym razem dodawało tyle ile powinno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Madziaa<3 napisał:

Właśnie co do tego 2. Gdyby były te cichobiegi usunięte to można by tego vipa nocnego dodać, bo gdyby zostały to byłoby za cicho :D A ten vip losowy czasami działał, czasami nie. E tam uciążliwe, dobre by było. :D

 

EDIT: 

Czwarta propozycja - zwiększyć ilość wygranego expa w TOP3. Za pierwsze miejsce jest tylko 40, a to nic prawie nie daje, tym bardziej jak masz level z tych wyższych. 

3 miejsce 50 exp

2 miejsce 75 exp

1 miejsce 100 exp

Tak chyba byłoby lepiej, albo nawet jeszcze więcej. :D Kiedyś za pierwsze dodawało nawet 300, ale już się chyba naprawiło z tego co zauważyłam bo za każdym razem dodawało tyle ile powinno.

Inne wielkości expa są, gdy następuje crash i właśnie na mapie bezpośrednio po nim(dust2) za 1 miejsce jest 300xp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Ewentualnie jak nie chceta nocnego vipa, to na przykład coś takiego, że można na forum odebrać darmowego vipa na tydzień. Będzie można go odebrać tylko raz. Coś takiego http://cs-luzownia.pl/topic/2482-darmowy-svip-na-tydzień-serwer-only-dd2/ (sorka za reklamę).

Przynajmniej byłby większy "ruch" na tym forum i może zaczęliby się udzielać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

1.Pomysł Madzi jest wg mnie DOBRY. Na pewno zachęci to graczy do rejestracji na forum a część z nich nawet od czasu do czasu coś popisze. Najlepszą opcją było by rozdawanie vipów np za 10 ( luźny przykład) oddanych głosów na server no ale to nie jest chyba wykonalne (?). Aczkolwiek sam fakt rejestracji większej liczby graczy sprawi automatycznie że tych głosów będzie oddawanych więcej (co też może potencjalnie zwiększyć ilość graczy np kupujących vipy). Bo jak wiemy duża część obecnych graczy rejestruje się zazwyczaj jak dostanie bana, składa skargę na admina czy coś w tym rodzaju.

2.Pomysł zwiększenia expa za wygraną mapę np o 50% też mi się podoba. Nie jest to jakaś duża liczba przecież w porównaniu do liczby expa jaką trzeba wbić na max lvl (125 000, przypominam).

3. Co do modeli CT/ TT. Dla mnie mogły by być tylko po 1 stroju CT / TT do wyboru bo ja i tak na to nei zwracam uwagi, jak się bardziej stroje wyróżniają kolorem tym lepiej dla mnie, dla rozróżniania swoich i wrogów. Będzie może coś na święta czy raczej server zostaje po staremu ? ( jakaś śnieżna mapa dla odświeżenia była by mile widziana).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
25 minut temu, Luczko napisał:

Będzie może coś na święta czy raczej server zostaje po staremu ? ( jakaś śnieżna mapa dla odświeżenia była by mile widziana).

Na śnieg to już chyba trochę za późno . Święta już są, można było o tym pomyśleć już na początku grudnia, ale nikt nie przypomniał :D

5 minut temu, MroznY napisał:

Odnośnie zwiększonego expa za mapę to jest to bardzo trafna propozycja. Takie 40 expa za top1  jest bardzo ubogie i myślę że gdyby zwiększono je o jedno "0"  to rywalizacja byłaby bardziej zacięta :D Co o tym myślicie?

O jedno zero więcej było by dobrze. 40 expa to nic nie daje, tym bardziej jak jesteś na levelu na przykład 16 lub wyższym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowy model dla VIP to dodatkowe obciążenie dla serwera, ponieważ musi wczytać kolejną rzecz, żeby wszystko śmigało. Ja jako, że korzystam z netgraph widzę co się dzieje z pakietami wysyłanymi przeze mnie i spodziewam się, że też innych graczy. Im więcej rzeczy jest wgrane na serwer, tym gorzej, ponieważ z każdym dodatkiem rośnie choke. Choke jest niczym innym niż "krztuszeniem się" pakietów danych wysyłanych przez gracza do serwera. Przy wartościach maks do 10 pakietów da się grać komfortowo, ale powyżej już jest problem. Jeżeli przy choke 10 strzelasz bez problemu głowę, tak przy 50 ta sama akcja nie wyjdzie wcale, bądź z niską szansą powodzenia. Ja rozumiem i zdaję sobie sprawę z tego, że chcielibyście urozmaicić sobie rozgrywkę na serwerze, ale im więcej pierdół, tym bardziej serwer jest obciążony zbędnymi głupotami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serverach typu cod jest pełno tych pierdół i server jakoś działa. Równie dobrze można by zastąpić czymś te modele broni bo to nie jest GO MOD i ja np musze za każdym razem wpisywać /models po werjściu na server (wiem bind by załatwił sprawę), bo w niektórych broniach te modele przysłaniają pole widzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.12.2017 o 17:41, Luczko napisał:

1.Pomysł Madzi jest wg mnie DOBRY. Na pewno zachęci to graczy do rejestracji na forum a część z nich nawet od czasu do czasu coś popisze. Najlepszą opcją było by rozdawanie vipów np za 10 ( luźny przykład) oddanych głosów na server no ale to nie jest chyba wykonalne (?). Aczkolwiek sam fakt rejestracji większej liczby graczy sprawi automatycznie że tych głosów będzie oddawanych więcej (co też może potencjalnie zwiększyć ilość graczy np kupujących vipy). Bo jak wiemy duża część obecnych graczy rejestruje się zazwyczaj jak dostanie bana, składa skargę na admina czy coś w tym rodzaju.

2.Pomysł zwiększenia expa za wygraną mapę np o 50% też mi się podoba. Nie jest to jakaś duża liczba przecież w porównaniu do liczby expa jaką trzeba wbić na max lvl (125 000, przypominam).

3. Co do modeli CT/ TT. Dla mnie mogły by być tylko po 1 stroju CT / TT do wyboru bo ja i tak na to nei zwracam uwagi, jak się bardziej stroje wyróżniają kolorem tym lepiej dla mnie, dla rozróżniania swoich i wrogów. Będzie może coś na święta czy raczej server zostaje po staremu ? ( jakaś śnieżna mapa dla odświeżenia była by mile widziana).

1 -> http://pochylnia.pl/topic/115915-darmowy-vipklasa-premium-za-głosy-na-cssetti/

2 - nie wiem jak to zrobić. 

3 -

Spoiler

Cs 1.6 oferuje aż 4 różne stroje. Można sobie wybrać, a nawet, jak chce się pograć z zaskoczeniem, to można użyć opcji auto-select ;)

8m3nbC9.png

4cIYWw3.png

 

 

W dniu 23.12.2017 o 18:08, Madziaa<3 napisał:

Na śnieg to już chyba trochę za późno . Święta już są, można było o tym pomyśleć już na początku grudnia, ale nikt nie przypomniał :D

Więcej info -> http://pochylnia.pl/topic/94821-mapy/?do=findComment&comment=503969

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 9 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...