Skocz do zawartości

Podanie O Administratora Servera Pro Cod Mod 80k


xN4rkotyk

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Brailem czytam po gwiazdach.
Wiek: 19 Lat.
Znajomość AMXX: 7/8 (Zależy też do jakiego przydziału)
Doświadczenie: Moje Doświadczenie jest wydaje mi się że dobre miałem swój server cod mod 45k znam się na tym pozatym spędzam duży czas na serverze bo naprawde bardzo fajny server niestety jak moja gra wygląda bez admina. Miny w przejściach Repliki stawiane na respie a pozatym Cheaterzy ... Naprawdę Chciał bym się wykazać swoimi SKILLAMI jakie moge wykazać na serverze naprawde bardzo mi zależy aby to podanie zostało rozpatrzone Kontakt z administracja mam fajny znam starych Administratorów pomagam na serverze jak moge bardzo bym chciał się wykazać i pokazać sobie jak i ludziom z servera że każdy potrafi dążyć do celu.
Staż w CS'a: 3 Lata.
SteamID:  STEAM_0:1:243199488 (NIE POSIADAM CS 1.6 NA STEAM)
Link do profilu na banid:http://banid.pl/sprawdz?sid=0:1:243199488
Link do profilu na Game Tracker:
https://www.gametracker.com/player/Brailem czytam po gwiazdach./79.133.192.56:27015/
Kontakt: Skype,TS3,GG,FB,SNAP,FORUM
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Dlaczego mnie? Myślę że mógł bym się wykazać jako Opiekun Lub Administrator chciał bym się angażować w życie tego servera bo bardzo długi okres na nim spędzam czasu znam starych Właścicieli servera. Ludzie też bardzo często łamią regulamin servera jak nie ma administratorów chciał bym ja tego dopilnować staram się nawet teraz no ale nic nie mogę zrobić jak nie powiedzieć tego np: Reyowi oraz innym Administratorom chciał bym udowodnić sobie że też potrafię ośiągnąć też coś w moich Umiejętnościach.
:*

PS. już robie posty wysyłam znajomym głosy z cs na steam nwm jak będzie ale się postaram załatwić. Reklama juz jest

anime.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kolorowo :D
Mimo że nie ma steam jestem na TAK

+ wiek (kiedyś mi mówiłeś że masz 11 lat ale ok )

+ czy ja mam coś z głową czy 2 dni temu siedział 13h na serwerze w ciągu jednego dnia?

+ zgłasza na U@

+ myśle że sobie poradzi, jakieś doświadczenie jest :D AMXX opanowane

- steam i jest łysy (a łysy to zazwyczaj rudy :D )

Jak dla mnie powinien dostać adma mimo że nie ma tego steam. Jedna osoba chyba może nie mieć

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...