Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer
  • Ogłoszenia

• Aragorn

Serwery   24.11.2017

Pracujemy nad przeniesieniem wszystkich serwerów na nowy hosting. Za niedługo już wszystko powinno działać.
Thorvas 1936

Thorvas na Admina .... Możliwe??

Recommended Posts

Nick na serwerze:  Thorvas
Znajomość AMXX:  dobry 
Doświadczenie:  4 razy byłem adminem 
Staż w CS'a:  z jakieś 5 lat będzie 
SteamID:  niestety BRAK
Link do profilu na banid:
Link do profilu na Game https://cache.gametracker.com/player/Thorvas/79.133.192.60:27015/
Kontakt:  FB/ Skype/ GG/ telefon 
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: 

Dlaczego mnie .... W sumie lubię grać w cs ogarniam dosyć dobrze kto jest odpalony kto czysty. Potrafię rozwiazywać różne  spory nie potrzebne spiny . Na tym serwie gram długo od ponad pół roku napewno zawsze jestem gotowy wejść do gry i zerknąć czy nic się nie dzieje na serwie . dużo czasu spędzam przed komputerem dlatego myślę że się nadam na admina.💓 

Pozdrawiam wszystkich z administracji itp kto to czyta mam nadzieję że będzie na tak 😂💪 

Thorvas 😄❤❤

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

ja jestem na TAK nawet na okres probny

-wiem ze ma doswiadczenie i to widac

- stema zawsze moze kupic jesli sie sprawdzi lub zrobic wyjatek dla niego

- AMX raczej tez ogarnie

- czesto z nim gram i od kiedy mam admina zglaszam mi bym kogos sprawdzil

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
24 minuty temu, Thorvas 1936 napisał:

Przepraszam bardzo [email protected] nigdy nie robiłeś sobie ,,jaj" zastanawia mnie czemu jesteś na nie ? Nie daleś nigdy koledze pograć ?? Mogę Ci dac do niego namiary i się przyzna że to on pisał 😘

bardzo Dziwne że na Say podałeś nawet swojego Facebooka 

I nie wmawiaj mi że to na żarty Pomyśl Za nim coś robisz bo twój wiek mi się wydaje na gimnazjum :) 

Przez Black Wolf,

To nie jest miejsce na spam i sprzeczki. Załatwcie to na PW. Ostrzeżenie słowne

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

"Dlaczego mnie .... W sumie lubię grać w cs ogarniam dosyć dobrze kto jest odpalony kto czysty. " - wczoraj ciągle płakałeś, że mam wh więc nie potrafisz rozróżnić. 

Brak najważniejszego - steama. 

Błędy w pisowni też robisz aż oczy bolą ( w podaniu akurat nie ma ale na serwerze)

na NIE

raz mi się z tb póki miło że masz wh i nie płakałem bo Ty się nigdy nie polyliłaś ??" - nie rozumiem co tu napisałeś xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
1 godzinę temu, Madziaa<3 napisał:

"Dlaczego mnie .... W sumie lubię grać w cs ogarniam dosyć dobrze kto jest odpalony kto czysty. " - wczoraj ciągle płakałeś, że mam wh więc nie potrafisz rozróżnić. 

Brak najważniejszego - steama. 

Błędy w pisowni też robisz aż oczy bolą ( w podaniu akurat nie ma ale na serwerze)

na NIE

No niestety  przepraszam bardzo jestem dyslektykiem przeszkadza ci to ?? Aż tak 

Nie rozumiem ludzi którzy na to tak zwracaja uwagę 😡😡 raz mi się z tb póki miło że masz wh i nie płakałem bo Ty się nigdy nie polyliłaś ??😏😏

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Przed chwilą dostałeś ode mnie bana za obrażanie przez mikrofon gracza i jego rodziny. I Ty chcesz zostać adminem?

Poza tym chyba kłamiesz z wiekiem. Sądząc po głosie uważam, że masz nie więcej niż 15 lat, ale mogę się mylić. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na Nie 

- brak stema (w dzisiejszych czasach stem można kupić za grosze ))Tak więc to nie majątek ..

-jak wyżej bez kultury osobistej 

- konto chyba założone pod podanie zero aktywności ..

- podanie które napisałeś chyba traktujesz jak rozmowa na sbx( jak pisał Opiekun pisanie pod  podaniem na każdy temat a nie związany do końca  z twoim tematem .. poczekaj spokojnie na werdykt a nie odpisujesz od razu takie rzeczy na pw.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.