Skocz do zawartości

Podanie na administratora


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: CristalMagic
Wiek: 19
Znajomość AMXX: Moja znajomość AMXX nie powala, iż to zaledwie tylko 5/6, ale potrafię wszystkie komendy podstawowe i kilka zaawansowanych, ale spokojnie nie załamujcie się jestem typem człowieka, który potrafi się w dość zaskakującym tempie nauczyć.
Doświadczenie: Moje doświadczenie jest rozległe, iż w przeszłości posiadałem swoje własne serwery, ale umiałem tylko dodawać paczki, pluginy, modele jak i potrafiłem edytować i trochę pozmieniać. Byłem również opiekunem na jednym serwerze, ale z biegiem czasu zbankrutował i nie było już funduszy na opłacenie owego serwera.
Jak widzicie moje doświadczenie wychodzi poza zakres podstawowy. Potrafię również robić "vote" na zmiane mapy, ale poprzedzając to oczywiście pytaniem czy gracze wyrażają zgodę na zmianę mapy ( napisałem tutaj przykłady i są one podstawowe i potrafię więcej). Myślę, iż moje doświadczenie jest na tyle ogromne, że łatwo będzie mi się z wami współpracowało i mam taką nadzieję , że nasza współpraca będzie owocna. Podałem prawie wszystko i nie będę was tutaj zanudzał bo nie wszyscy lubią czytać tak długie i wyczerpujące podanie
Staż w CS'a: Mój staż w grze Counter Strike 1.6 trwał już od moich młodych lat mam tutaj na myśli wiek od 13 roku życia i powiem, że to jest moja ulubiona gra w jakąkolwiek grałem.
SteamID: http://steamcommunity.com/profiles/76561198326643317/
Link do profilu na banid:  http://banid.pl/kto?to=0:1:183188794  Tutaj nie ma co patrzeć bo wymieniłem się z kolegą za konto moje na którym było CS GO i właśnie są bany, ale to nie moje, ale 3 dni kupię sobie swoje konto steam właśnie z tym słynnym Counter Strike 1.6.
Link do profilu na Game Tracker: https://www.gametracker.com/player/CristalMagic/79.133.192.56:27015/   Wiem, wiem, iż moja aktywność jest zerowa bo jestem nowy na serwerze, ale zauważyłem, że macie małą aktywność administratorów, zapytałem graczy czy jest admin, a oni na to, że są, ale nie wtedy kiedy są potrzebni.  Zatem postanowiłem coś tym zrobić i właśnie piszę podanie. Proszę o przymrużenie mojej aktywności na serwerze i danie mi szansy. Myślę, że przekonam was do mej osoby i myślę, że nasza współpraca będzie owocna jak wspomniałem wcześniej. Wiadomo każdy ma swoje życie prywatne i swoje sprawy, ale akurat ja mam chwile wolną i mogę wam pomóc :).

Kontakt: GG, telefon, PW tutaj na forum.
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Chciałbym zostać tutaj administratorem na tym serwerze, iż na tym serwerze grałem 2 lata temu i od mi się spodobał, ale potem musiałem wyjechać z podróż na około rok za granicę i zapomniałem o tym serwerze, ale byłem tutaj kiedyś wzorowym graczem wtedy była sprawdza obecność administratorów. Wiem, że dużo się pozmieniało, więcej ludzi przybyło. Dobra przejdźmy do tego dlaczego chcę tutaj właśnie posadę administratora. Chciałbym otrzymać szansę na otrzymanie owej rangi, którą jest administrator serwera Cod-Mod dlatego, że gram na tym serwerze i widzę, że aktywność administratorów jest troszeczkę słabsza, ale wiadomo wynika to z tego, że mają też swoje życie prywatne, ale ja mam wtedy czas i jestem w stanie wam pomóc przypilnować porządku na serwerze. Powiem wam jak przesiaduję na serwerze i akurat wchodzi taki niby "dobry" gracz z wspomagaczami to był prawie pełen serwer, a jak zaczął grać na różnych wspomagaczach to od razu wyszło 70% osób na serwerze widać, że była ogromna strata i jak wspomniałem przedtem jestem w stanie wam pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...