Skocz do zawartości

Losowanie Mundial 2018


Aragorn

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się trochę obawiam grupy przez to, że ja do tej pory to nie graliśmy z drużynami spoza Europy. Dopiero ostatnio był Urugwaj i Meksyk. No i Afryka i Azja, to może być zaskoczenie dla nas. Myślę, że większy problem może być z Kolumbią. Oni są dość mocni, mają Falcao, Rodrigeza. Na ostatnich mistrzostwach prawie Brazylię wykopali. 

Niestety na grupę marzeń nie trafiliśmy, ale nie jest to też grupa śmierci. Myślę, że damy radę. Trochę czasu jeszcze jest, w następnym towarzyskim pewnie zagramy z jakąś afrykańską drużyną, żeby ich trochę poznać. No, zobaczymy ;)

A jak oceniacie resztę grup? Która grupa śmierć, a która najłatwiejsza? 

Jak dla mnie to grupą śmierci będzie grupa D. Cztery mocne, solidne zespoły. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno grupa B jest łatwa dla Hiszpanii i Portugalii, Maroko i Iran raczej tam nic nie ugrają, w grupie E najpewniej Brazylia wyjdzie z pierwszego, a ciekawy bedzie pojedynek Serbii ze Szwajcarią o 2 miejsce. Najsilniejsza faktycznie wydaje się grupa D. Licząc, że wyjdziemy z grupy to w 1/8 zagramy z Belgią lub Anglią, a jeśli przejdziemy 1/8 finału to w ćwiercfinale Niemcy lub Brazylia, ale to by były meczycha :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie większość grup wyglądają na takie, że idzie powiedzieć kto z nich wyjdzie. W kilku będzie walka o drugie miejsce. Trzeba będzie liczyć na niespodzianki i mam nadzieję, że będą takie jak występ Hiszpanii na poprzednim Mundialu :D 

A takich przeciwników będziemy mieć jak wyjdziemy z pierwszego miejsca w grupie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Aragorn zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...