Skocz do zawartości

Podanie na admina


Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Shiawase
Wiek18 
Znajomość AMXX: 6/10
Doświadczenie: Miałem już admina na innych sieciach ale wszystkie  poupadały  
Staż w CS'a:   Będzie już około 9lat
SteamIDSTEAM_0:0:233039794
Link do profilu na banid:   http://banid.pl/kto?to=0:0:233039794
Link do profilu na Game Tracker:     https://cache.gametracker.com/player/Shiawase/79.133.192.56:27015/
Kontakt: Steam,GG 62121911
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać? Grałem tutaj przez dobre 2/3 lata ostatnio mialem kilka miesięcy  przerwy poniewaz nie mialem czasu na gre bo miałem duzo roboty i nauki od dwoch tygodni pojawiam sie minimum raz/dwa razy dziennie i gram w tygodniu 1-2h a w weekendy gram po 3-4h myślę ze jestem godną zaufania osobą prosze o próbę dania mi szansy a napewno nie zawiodę . I zawsze kiedy potrzeba admina na serwerze go nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem definitywnie na tak :

+ Wiek tego młodego człowieka mówi sam za siebie. W ogóle powiem wam, że jak na ten wiek jest bardzo dojrzały i nie wdaje się w zbędne konflikty i nie piszę skargi na administratora za jedną drobną i mało widoczną wpadkę. :) 

+ Widać, że jest nałogowym graczem bo przygoda z Counter Strikem rozpoczęła się już w wieku 9 lat i widać, że ma dużą wiedzę na temat danej gry.

+ Widać go na serwerze, że jest aktywny i się udziela systematycznie na u@. Wszystkie jego zgłaszane info na czacie jest zawsze trafione.

+ Posiadam Steam, a wiadomo, że administrator ma obowiązek posiadać konto z wykupionym na nim Counter Strikiem. Służy on do szybkiego komunikowania się z resztą osób.

+ Jest osobą z którą można porozmawiać swobodnie bez żadnych konfliktów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niech będzie to TAK

+ wiek

+ doświadczenie

+ zgłasza na u@ i steam

+ s

taż 9 lat? wtf?

22 godziny temu, CristalMagic:D napisał:

+ Wiek tego młodego człowieka mówi sam za siebie. W ogóle powiem wam, że jak na ten wiek jest bardzo dojrzały i nie wdaje się w zbędne konflikty i nie piszę skargi na administratora za jedną drobną i mało widoczną wpadkę. :) 

Widzę, że masz jakiś uraz. Wątek został zamknięty przez @Black Wolf. Dyskusji nie będe tutaj kontynuował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...