Skocz do zawartości

ban x3


waxiu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

1:13 - 1:21 - jakoś strasznie szybko udaje Ci się wcelować w te głowy +/- , nie wiem co o tym myśleć :P

1:41 - przeskok +

1:58 - ?

3:19 - też przeskok? +/- 

4:35 - szarpnęło +

4:37 - 4:45 - tak samo jak w pierwszym czasie. Ruszasz celownikiem na boki a potem idealnie celujesz tak szybko w głowy? 

4:49 - +

5:20 - 5:3 0 - tak samo jak w pierwszym i piątym

9:44 - 9:52 - znów to samo 

Było tego trochę więcej, za każdym razem w sumie kiedy strzelałeś. 

Jak dla mnie ban zostaje, ale jeszcze @L@M@NeR spojrzy i do niego będzie należała decyzja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1:13 - 1:21 -  szybko udaje mi się wcelować nie wiem o co kaman po prostu szybko myszką ruszam i mam dużego sensa, i w tej akcji nawet nikogo nie zabiłem 

1:41- wyszedłem zza ściany i i celowniki miałem po środku dwóch typa więc na szybko nacelowałem na tego przy ścianie(szarpnięcie myszką zresztą często to robie bo po prostu na farcie tak mi łatwiej hedy wpadają), pliz jak bym miał być odpalony to nie ustawiał bym takiego fova  że przeskakuje mi na takich odległościach xD

1:58 - no pliz przeciez to widać że na farcie jest nawet nic mi tam  szekuje nawet czy kij wie co( pamiętam że jeszcze jedną taką akcje miałem an tej mapie XD) przecież takich akcji jak ta, na serwie codziennie jest w  **uj i jeszczę więcej wystarczy zobaczyć sobie kogoś dobrego kto ma dobrego skilla i też parę razy mu tak siądzie już nawet na farcie

3:19 - normalny szybki ruch myszką i trafiłem idealnie na jego model zresztą nawet go nie zabiłem -.^

4:35 - Idk co tu szarpneło, i nwm chodziło ci o typa na środku czy o tamtych dwóch z prawej 

4:37 - 4:45 xD ???  żadnego przeskakiwania ani nawet tego "szarpnięcia" i ciągle w tej akcji byłem prawie skupiony na jednym przeciwniku który strzelał się z tamtym z prawej

4:49 - celownik miałem troszkę daleko OD GŁOWY tego z lewej strony więc poleciałem na tego z prawej szybkim ruchem 

5:20 - 5:3 0- normal, tu nawet dobrze na niego nie nacelowałem i widać że to było na odjebanie bo nawet pierwszy strzał poszedł w ścianę czyli na czuja tak jak prawie wszystkie te akcje -.-

9:44 - 9:52- gdybym był odjebany to zmiast tak machać na boki od razu bym leciał na jego głowę ..

 

Tak naprawdę nie ma PRAWIE na tym demku ostrych spalonych akcji chodzi mi o tą 1:58 bo tu jest w chuj lucky.. na tej mapie miałem taką akcje 2 razy tylko nie wiem w której minucie drugą 

Szczerze oprócz tych szybkich ruchów czyli tego "szarpania" czegoś co jest normalne w mojej grze , nie ma bo ani mi celowniik nie szejkuję jak u niektórych na serwie xD czy jeżdżenia po modelu nie ma...

Wiem że gram czysto i będę się tego trzymał, chociaż decyzje mojego bana "chyba" znam. A szkoda bo się rozpisałem kawałek i wbiłem się do rankingu trochę. No nic czekam na ostateczną decyzję.. jeśli się pojawią akcję które mi dacię to poczekajcie może z tą ostateczną decyzją i dajcie mi się wypowiedzieć jeśli będę mógł.

+ jeśli się zapisują gdzieś demka albo jest jakieś hltv to chętnie wrzucę bo  nie mam nic do ukrycia...]

A i prosiłbym aby też sam admin który mi dał bana się wypowiedział chociaż po moich wcześniejszych banach  wątpię że im się chcę coś takiego robić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2k17 prywatny beka, chuj z tym że ostatnio była przecena na csa i kupiłem specjalnie dużo kont aby je posprzedawać później ale masz tu moje mainy 

http://steamcommunity.com/id/h4xx1337 to było moje konto które później oddałem bratu bo miałem na nim cs go a sam nie miał 2k7 3500k w 1.6

http://steamcommunity.com/id/wax1337oficjalnie/ a tu mu main z cs go 3k w cs go  było z 200 godzin nabitych ostatnim razem  na idlu bo miałem za free 

 

a nick wax mam już w chuj czasu gram nawet na nim w cs go od samego początku lel + na faceicie ten sam mam 

i piszesz że nie ma co rozpisywać a nawet do tego demka nie spojrzałeś gówno adminie który dostanie 2 hedy i wbije na specta i jedyne co umie zrobić to ocenić grę po 2 rundach i dać bana xDDDD

Sorki że takie słownictwo ale na takiego czegoś innymi słowami określić nie umiem ;( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...