Skocz do zawartości

Uwagi do Pana T


Shock_Therapy

Rekomendowane odpowiedzi

Usuncie/ukryjcie lepiej te rangi w legendzie, co nikt nie posiada. (Moderator TS, Technik forum)
Pochylnia news i nowe wywiady. Wywiad można robić z adminami serverów albo z świeżymi adminami. Z osobami co mają inne rangi; Np: Krejzol, Boskiewicz czy speedzik. 
Co z tym nowym hostingiem i z nowym go modem?

Plusik dla Miyagu, za to że zaczęła coś tworzyć na fb. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie dodam iż wywiady były ostatnio 2, co do pochylni news ukaże się prawdopodobnie pod koniec stycznia (wszystkiego nie posprzatam po swoich poprzednikach od tak) Po za tym stworzyłem nowy dział, dzięki czemu można tu wylewać swoje niezadowolenie lub pozytywne refleksje. Wywiad ukaże się także... cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywiady? Toż to śmiech by wywiady miały po średnio 400-500 wyświetleń, gdzie kurwa nawet wywiad ze mną miał ponad 2 tysiące. Tylko teraz problem leży po stronie "reporterów", że nie potrafią zrobić dobrego wywiadu czy po drugiej stronie - brak ciekawych osób? Wywiad z jakimiś nolnejmami? A po co to komu? Gdzie wywiad z aquaxem, "nowym" właścicielem sieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że to 2gie wQ. Część osób grających na serverach udziela się aktywnie na forum ale jest to garstka osób z ogółu jaki gra na serverze. Widzę to dobrze po GXP  gdzie codziennie widzę nowe osoby a dział z propozycjami zmian, zgłaszaniem cheaterów, czy głosowaniem na server można powiedzieć "leży". Pamiętam że zanim zostałem po raz pierwszy adminem w zeszłym roku, chociażby dział zgłaszania cheaterów można powiedzieć " tętnił życiem" w porównaniu do tego co jest teraz. Ludzie przyjdą pograć na server, ponarzekać a na forum wchodzą jak dostają bana. I to ma przełożenie na każdy dział forum nie tylko ten z wywiadami. Liczba graczy na serverach spada, liczba osób czytających chociażby ten dział "Wywiady" spada, taka kolej rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
W dniu 31.12.2017 o 12:38, Shock_Therapy napisał:

Usuncie/ukryjcie lepiej te rangi w legendzie, co nikt nie posiada. (Moderator TS, Technik forum)
Pochylnia news i nowe wywiady. Wywiad można robić z adminami serverów albo z świeżymi adminami. Z osobami co mają inne rangi; Np: Krejzol, Boskiewicz czy speedzik. 
Co z tym nowym hostingiem i z nowym go modem?

Plusik dla Miyagu, za to że zaczęła coś tworzyć na fb. 

Jaki problem jest z rangami w legendzie które nie są używane? Jeżeli dana funkcja istnieje jednak nie ma na nią odpowiedniej osoby to znaczy że rangę trzeba usunąć? Bez przesady.  

Co do hostingu. Przeniesienie odbędzie się w najbliższym czasie.  Nie jest to żaden żart tylko prawda. Główne serwery już są gotowe. Dojdzie jeszcze jeden serwer lub 2 ale to zależy ktoś je zrobi i komu się będzie chciało nim zajmować. 

Jaki nowy GO Mod kto taką plotę rozesłał. Pierwsze słyszę o takim czymś. Mod będzie taki sam tylko na nowym serwerze, będzie to trochę lepiej działać bo sam wgrywałem tam wszystko od zera. Zobaczymy jednak jak teraz się to potoczy. 

To chyba tyle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, VisTeR. napisał:

Dojdzie jeszcze jeden serwer lub 2 ale to zależy ktoś je zrobi i komu się będzie chciało nim zajmować. 

Nie jestem zbytnio w temacie, ale skoro chcecie dodać jeden serwer to dobrą radą by było to że byłby to serwer w CS:GO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, VisTeR. napisał:

Będzie to serwer w 1.6 

Myśle że serwer CS:GO byłby bardziej korzystny. Jestem wręcz pewien że graczy CS:GO jest pare razy więcej niż graczy 1.6.

CZASAMI gdy nudzi mi sie, to przegladam sobie rozne fora i strony, i powiem szczerze że większość ich serwerow jest zapelniona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
3 minuty temu, Rey ♔ napisał:

Myśle że serwer CS:GO byłby bardziej korzystny. Jestem wręcz pewien że graczy CS:GO jest pare razy więcej niż graczy 1.6.

CZASAMI gdy nudzi mi sie, to przegladam sobie rozne fora i strony, i powiem szczerze że większość ich serwerow jest zapelniona

Wiem. Na razie serwera CS:GO nie będzie. 

Teraz, Boski Z Polski napisał:

Aquax sam na cb pisał że servery cs go są przygotowywane.

 

No były ale na Multi-Heada w 1 kolejności :P 

W skrócie to napisze. Jeżeli CS:GO tam wypalą to następny będzie postawiony tutaj.  Jednak aktualnie nie ma tego w planach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vister, co do tych rang, skoro admin ts3 nie przeszkadza to może też zrobić admina serwerów csgo, admina minecrafta i admina sapera, no bo w czym będą przeszkadzały w legendzie? A to, że nie mamy takich serwerów to nie problem, przecież ts3 też własnego nie mamy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator
20 godzin temu, wQ. napisał:

Vister, co do tych rang, skoro admin ts3 nie przeszkadza to może też zrobić admina serwerów csgo, admina minecrafta i admina sapera, no bo w czym będą przeszkadzały w legendzie? A to, że nie mamy takich serwerów to nie problem, przecież ts3 też własnego nie mamy. 

Wszystko załatwione :P      

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...