Skocz do zawartości

Rozbudowane statystyki


Czy chcielibyście rozbudowane statystyki graczy powiązane z GXP?  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcielibyście rozbudowane statystyki graczy powiązane z GXP?

    • Tak
      7
    • Nie
      0
    • Nie mam zdania
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym przedstawić swoją koncepcję co do rozbudowanych statystyk gracza. Byłaby to dodatkowa witryna zbierająca szczegółowe dane na temat każdego gracza. 

Zawierałaby ona:

- Uśredniona celność gracza,

- Kill - Death Ratio,

- Model z procentowym udziałem trafień w poszczególne części ciała przeciwnika,

- Ilość przegranych godzin ogółem,

- czas spędzony danego dnia na serwerze,

- Średnia XP na mapę,

- Średnia XP na dzień (na bazie czasu spędzonego danego dnia na serwerze),

- Łączna ilość zdobytego XP

- Tabela broni (fragi, celność)

- Tabela z najczęstszymi fragami (gracz vs inni gracze, zawierałaby ona statystyki takie, jakby był to mecz 1v1).

- Nagrody dnia (największa ilość HS. Największa ilość zabić z pistoletów, Najwięcej fragów z HE itd., itp.)

- Statystyki dotyczące obecnie rozgrywanej mapy i ilość graczy na serwerze (dane były by zbierane w czasie rzeczywistym, dużo lepiej niż robi to GT)

 

Takie rozbudowane statystyki nie tylko pomogłyby starym wyjadaczom sprawdzić jak im idzie i co można poprawić w swojej grze daną bronią, jak i również byłoby to pewne ułatwienie dla UBT w wyłapywaniu cziterów. Miałem z czymś takim do czynienia w sieci, gdzie sprawowałem funkcję admina, opiekuna, a potem i nawet H@, na serwerze Deathmatch. 

 

Moje pytanie jest takie, czy gracze chcieliby takie rozbudowane staty oraz czy obecni włodarze sieci byliby w stanie utrzymać dodatkową stronę www.

 

Zapraszam do wypowiedzi, konstruktywnej krytyki oraz ewentualnych poprawek czy też dodatkowych rzeczy, które nie przyszły mi do głowy podczas pisania tego posta!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo fajny, szczególnie podoba mi się uśredniona celność gracza oraz model z procentowym udziałem trafień (...) Myślę że gracze byliby zadowoleni ale to w głównej mierze zależy (tak jak pisałeś) od włodarzy i utrzymania dodatkowej strony www.

Ogólnie jestem ZA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno temu już kiedyś było PsychoStats (tak sie nazywał ten plugin) Było to fajne, bo można było dużo przydatnych rzeczy posprawdzać. Czemu zostało usunięte? Nie wiem bo wtedy miałem rok "urlopu" :D

 

Wpisałem tylko "psychostats amxx" w google i pierwszy link :D https://amxx.pl/topic/15553-poradnik-instalacja-psychostats/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...