Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer
  • Ogłoszenia

• Aragorn

Serwery   24.11.2017

W ciągu najbliższych dni przeniesiemy wszystkie serwery na nowy hosting. Za niedługo już wszystko powinno działać.

Recommended Posts

Witajcie. W tym temacie proszę umieszczać wszystkie błędy które występują na serwerze. Postaram się je naprawić do zbliżającej się dużymi krokami zmiany hostingu.  

Najlepiej by było napisać co nie działa i co się wydarza przy tym.  

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Witam..

Przy wchodzeniu na serwer albo przy zmianie mapy wyrzuca z gry z błędem "texture" czy coś w tym stylu, nie wszystkich ale większość. Jest to trochę denerwujące ale da się przeżyć :)

A co do propozycji to dobrze by było to załatwić i mieć sprawny serwer na nowy hosting :D 

Awp ^^

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Może to nie błąd ale dodanie pluginu blokującego podkładanie bomby  na "B" przy mniej niż 5 CT bardzo by pomogło :1f604:

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Plugin na zakaz podkladanie bomby na B to wrecz bardzo dobry pomysl. Jest to denerwujace jak jest 2/3ct jak tu grac? Tt biegnie na B by klucz zgarnac. Bezsensu..

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, Luczko napisał:

Siedząc na spec i obserwując wywala mnie za "Afk", wtf? Może warto wyrzucić ten zbędny plugin.

Ten plugin jest żeby slotów nie zajmowali ludzie na spect, ale można by było to przedłużyć do paru minut admina nie wywala ale tak jak piszesz ktoś może nagrywać demko i go wywali

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Plugin na 1 BSa jest zbędny, ponieważ ustawione jest granie małej mapy jeżeli liczba graczy jest mniejsza niż  7. 

Godzinę temu, Luczko napisał:

Siedząc na spec i obserwując wywala mnie za "Afk", wtf? Może warto wyrzucić ten zbędny plugin.

Wyłączę opcje w pluginie  żeby nie wyrzucało ze spec.

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie :

1. Wyrzucanie z cs'a po zmianie mapy lub wyjściu na serwer " Wyskakuje komunikat coś Max_.... Dalej nie pamiętam "

2. /Top15 jest *Chyba* zbugowane bo gracz Jestem Czysty ma pare miejsc z 7 chyba 

3. Gracze mają strasznie duży ping w szczególności gracz "michal" przez co serwer się ścina i gracze wychodzą ( Admin się powinien tym zająć tyle, że widziałem tylko jednego "Rey" )

A co do tego zakazu kładzenia bomby na "B" poniżej 5 CT jestem na "Tak"

• Haha 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Według mnie bym zmienił to ze za strak Traki było można kupywać skrzynki Oraz klucze ponieważ za strataki tylko sie zbiera a tak mozna kupić klucze i case  

Kto Jest za ? 

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
8 godzin temu, Agresywny Mis napisał:

2. /Top15 jest *Chyba* zbugowane bo gracz Jestem Czysty ma pare miejsc z 7 chyba  . Wybacz ale nie chce mi zapisac ranku jak wychodze i wchodze mam rank 0:0

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
41 minut temu, Heniek1998 napisał:

Według mnie bym zmienił to ze za strak Traki było można kupywać skrzynki Oraz klucze ponieważ za strataki tylko sie zbiera a tak mozna kupić klucze i case  

Kto Jest za ? 

Ja jestem za bo po co te statraki jak nikt ich nie chce? 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Kto Jest za ? 

Zgadzam się z kolegą wyżej.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na kilku serwerach GO:MOD mod widziałem takie coś jak euro, a nie startraki i własnie za euro się kupowało, wystawiało skiny. Chyba że to jest jakaś inna wersja GO:MOD'a i w tym tego by nie można było zrobić, ale jezeli tak to była by fajna opcja. :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
18 godzin temu, Awp ^^ napisał:

Na kilku serwerach GO:MOD mod widziałem takie coś jak euro, a nie startraki i własnie za euro się kupowało, wystawiało skiny. Chyba że to jest jakaś inna wersja GO:MOD'a i w tym tego by nie można było zrobić, ale jezeli tak to była by fajna opcja. :D

Ja z tego co wiem to jeżeli jest "euro to nie ma Kluczy + Skrzynek tylko jest /jackpot w nim się losuje skiny np. AK 7.00 $ więc wolałbym tą opcję co jest na serwerze.

• Like 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Narazie na tym GO MOD nie ma, ale mam nadzieje że na odnowionym bedzie takie cos jak /vips  - chyba nie musze tlumaczyc do czego sluzy

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Ile ja sie kiedys napisalem na temat bledow i co do poprawki ;) mialem wrazenie ze jak vister widzial ze pisze cos to wiedzial ze bedzie mial kupe roboty. :P

Mam nadzieje ze serwer bedzie dobrze przygotowany do gry bo moze i wtedy LOLEK wroci do gry ;) 

Piona !

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta