Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer
  • Ogłoszenia

• Aragorn

Serwery   24.11.2017

W ciągu najbliższych dni przeniesiemy wszystkie serwery na nowy hosting. Za niedługo już wszystko powinno działać.

Recommended Posts

Nick na serwerze:  Awp ^^
Znajomość AMXX (0/8) :  7/8
Doświadczenie:  Duże :D
Czy posiadasz Steam:  Tak
Link do profilu na banid: 
 http://banid.pl/kto?to=0:1:164689236
Link do profilu na Game Tracker: https://cache.gametracker.com/player/Awp ^^/80.72.37.10:29025/
Kontakt:  Steam/ pw / jeżeli będzie potrzeba podam telefon :)
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?:  Doświadczony gracz, miałem doczynienia z adminem nie raz, na tym serwerze również. 
Spory czas mnie nie było, małe problemy. Mam teraz sporo czasu i poświęcę go na serwerze. Jestem w sumie od niedawna, ale myślę że moja pomoc się przyda :) Tym bardziej, że jestem znany, wiele ludzi mnie pamięta, szybko dogadałem się z graczami na serwerze, ale decyzja należy do was. 

Fajnie by było znowu wskoczyć do tej ekipy.. :D:D

Pozdrawiam Awp ^^

• Thanks 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jeśli poprawisz grę na serwerze to będę na tak i uwierze, ze miałeś problemy i chcesz wrócić.

Bo jak na razie piszesz, że dużo masz czasu i możesz go poświęcić na serwerze, a ja widzę Cię od czasu do czasu tylko.

Jak będziesz więcej grać, to tak.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Godzinę temu, pablitto napisał:

Jeśli poprawisz grę na serwerze to będę na tak i uwierze, ze miałeś problemy i chcesz wrócić.

Bo jak na razie piszesz, że dużo masz czasu i możesz go poświęcić na serwerze, a ja widzę Cię od czasu do czasu tylko.

Jak będziesz więcej grać, to tak.

Nie których ludzi też widzę tylko od czasu do czasu, nie mówie że siedze cały dzień czasami nie da się siedziec jak nie ma ludzi, prawda? :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jestem na TAK. 

A mial male problemy ale kto ich nie ma. Dobry zawodnik a co do DAWNEJ EKIPY, to niestety ale jej juz nie ma :( a szkoda, dobre czasy byly. 

Staraj sie grac jak najwiecej, wiem ze czesto problemem jest zbyt mala ilosc graczy na serwerze.

Pozdro To ja lolek

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.