Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer
  • Ogłoszenia

• Aragorn

Serwery   24.11.2017

W ciągu najbliższych dni przeniesiemy wszystkie serwery na nowy hosting. Za niedługo już wszystko powinno działać.

Recommended Posts

Imię: Dawid
Staż na forum: Od Listopada 2016 roku
Twoje doświadczenie w pełnieniu funkcji tego typu: Pełniłem Funkcje taką Tylko po przez grę "Metin2" Każdy chyba kojarzy :)
Znajomość zasad pisowni  (0/10): 8/10 
Ile masz wolnego czasu?: Sporo Czasu :P 
Dlaczego starasz się o to stanowisko? Co nowego byś wprowadził? to że Brakuje takich osób które by pomogły by Forum oraz Fanpage Odżył.

Przybywam tutaj by wam pomóc.

Po co mam siedzieć i nic nie robić jak mogę coś zrobić Dla sieci i mieć tą satysfakcje że pomogłem komuś ^^ .

Pozdrawiam ^^ 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Te podanie to żart, co nie? XD

Choć patrząc na posty autora tematu raczej nie sądzę.

Po 1 osoba pełniąca funkcje takiego administratora powinna choć w stopniu minimalnym znać zasady interpunkcji, składni zdań itp, a u Ciebie jest z tym tragedia, wyrazu z dużej litery w środku zdania, składnia taka, że kilkukrotnie czytałem niektóre Twoje posty, i nadal ich nie rozumiałem, brakujące przecinki, kropki. Kurw panie, niezłe dojebales z tym 8/10 XD

Po 2 jest pytanie co byś chciał wprowadzić, a Ty piszesz, ze jest mało osób i dlatego chcesz dołączyć, no zajebiscie, dajmy 15 ludziom redaktora fp bo jest mało osób, a to, że nic nie będzie pisane to nie problem, ważne, żeby dużo osób miało rangę. Zero konkretów podanych co możesz dać tym, że będziesz redaktorem, co? Kolejna osoba, która będzie wrzucać jakieś durne memy i z pochylniowego fanpejdza zrobić stronkę w stylu kwejka czy „oznacz kogoś kto...”? 

Jeszcze jak napisałeś, po co masz siedzieć i nic nie robić to blablabla, to poświęć ten czas na naukę zasad pisowni a nie składasz podania by zyskać kolorek.

Nie 

@up

Gowno prawda, wcale nie im więcej tym lepiej, tylko im bardziej doświadczone osoby, które mogą coś wnieść a nie po prostu mieć kolorek i nic nie robić, no plis kurwa ludzie myślcie trochę i oceniajcie obiektywnie :|

Edytowane przez wQ.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
19 minut temu, wQ. napisał:

Te podanie to żart, co nie? XD

Choć patrząc na posty autora tematu raczej nie sądzę.

Po 1 osoba pełniąca funkcje takiego administratora powinna choć w stopniu minimalnym znać zasady interpunkcji, składni zdań itp, a u Ciebie jest z tym tragedia, wyrazu z dużej litery w środku zdania, składnia taka, że kilkukrotnie czytałem niektóre Twoje posty, i nadal ich nie rozumiałem, brakujące przecinki, kropki. Kurw panie, niezłe dojebales z tym 8/10 XD

Po 2 jest pytanie co byś chciał wprowadzić, a Ty piszesz, ze jest mało osób i dlatego chcesz dołączyć, no zajebiscie, dajmy 15 ludziom redaktora fp bo jest mało osób, a to, że nic nie będzie pisane to nie problem, ważne, żeby dużo osób miało rangę. Zero konkretów podanych co możesz dać tym, że będziesz redaktorem, co? Kolejna osoba, która będzie wrzucać jakieś durne memy i z pochylniowego fanpejdza zrobić stronkę w stylu kwejka czy „oznacz kogoś kto...”? 

Jeszcze jak napisałeś, po co masz siedzieć i nic nie robić to blablabla, to poświęć ten czas na naukę zasad pisowni a nie składasz podania by zyskać kolorek.

Nie 

@up

Gowno prawda, wcale nie im więcej tym lepiej, tylko im bardziej doświadczone osoby, które mogą coś wnieść a nie po prostu mieć kolorek i nic nie robić, no plis kurwa ludzie myślcie trochę i oceniajcie obiektywnie :|

Wybaczcie że się, wypowiem.

Ale skoro taka osoba, krytykuje co drugą osobę to coś nie halo z tobą.

Widzisz tylko krytykę u tych osób.

coś dodać do ciebie nic nie robisz tylko narzekasz na innych :)

Przez Aragorn,

Tylko, że wQ ma tutaj rację. Twoje posty są nieskładne, mają błędy i nie zawierają w ogóle interpunkcji. Jak Ty chcesz startować na taką rangę? Życie nie wygląda tak, że każdy Cię będzie tylko chwalił, za to że masz chęci, niezależnie od tego co zrobiłeś. Musisz umieć przyjąć krytykę na klatę, a nie pisać takie głupoty.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Więc widząc podanie mamy pisać tylko dobre rzeczy i nie krytykować bo to nieładnie i złe, tak robią tylko osoby, które maja coś nie halo. Gosciu, odniosłeś się do mnie, ze krytykuje, ale ja to robię bo mam co krytykować, jeżeli masz z tym problem to odizoluj się od ludzi bo UWAGA UWAGA nie wszyscy będą mili i pisać pierdoly jak panowanie wyżej, niektórzy maja coś w głowie i oceniaja obiektywnie, nadal nie poświęciłeś ani minuty na naukę. Napisałeś  4 zdania/wersy/cokolwiek i w każdym kurwa błąd XDDDD. I jeszcze krytyki na klatę nie umiesz przyjąć, ja to się dziwie, ze wgl admina masz, ale jak już nie ma tylu osób co kiedyś to biorą kogo popadnie, no cóż. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Wybacz, ale jestem na nie. 

Twoja ortografia nie powala. Forum a strona internetowa to nie jest to samo. Nie może tam być ŻADNYCH błędów interpunkcyjnych/ortograficznych. Każdy błąd świadczy o tym, jaka jest sieć.  

Jest nas dwóch, jako redaktorzy FanPage'a i radzimy sobie bardzo dobrze, mamy ustalony terminarz, do którego się stosujemy. 

Poćwicz trochę z gramatyką, a będzie dobrze ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Zgadzam się z Julą i wQ.

Twoja składnia zdań i interpunkcja nie powalają. Na dobry początek, polecam Ci, abyś zapoznał się z tą stroną . Ja nadal z tego korzystam, przypominam sobie pewne "wyjątki". Dzięki interpunkcji, łatwiej jest zrozumieć sens zdań. Jak wQ. napisał, niektóre Twoje posty ciężko zrozumieć, ponieważ, Twoja interpunkcja jest tragiczna. Popracuj również ze składnią zdań, bo nie jest najlepiej. Na FP nie może być błędów interpunkcyjnych i stylistycznych. Oczywiście, ortograficznych także.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
W dniu 14.01.2018 o 00:14, Thc ^^ Aim ^^ napisał:

Pełniłem Funkcje taką Tylko po przez grę "Metin2" Każdy chyba kojarzy :)

Wytłumacz po co, co drugie słowo jest pisane z wielkiej litery?

W dniu 14.01.2018 o 00:14, Thc ^^ Aim ^^ napisał:

to że Brakuje takich osób które by pomogły by Forum oraz Fanpage Odżył.

Przybywam tutaj by wam pomóc.

Po co mam siedzieć i nic nie robić jak mogę coś zrobić Dla sieci i mieć tą satysfakcje że pomogłem komuś ^^ . 

Brak interpunkcji, brak składni zdań. "Mieć tą" raczej mieć tę kolego. Brak zwrotów grzecznościowych.

Znajomość zasad pisowni  (0/10): 8/10  - śmiem wątpić.

Jestem na nie. Fukcja redaktora fp opiera sie na memach owszem, lecz również na pisowni, która u Ciebie leży i kwiczy. Mam nadzieję, że mój obiektywizm sie na coś przyda. Pozdrawiam ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.