Skocz do zawartości

Naprawy


Ana

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę wszystkich o wpisanie tutaj listę rzeczy, które trzeba naprawić. By nie robił się zbędny bałagan, niech to wygląda w taki sposób:

np:

"nazwaklasy"-"w czym leży problem"

Wszystkich, którzy maja jakieś uwagi proszę o czytanie postów poprzedników, by nie kopiować innych i nie wpisywać po 5 razy jedno i to samo, bo wtedy się robi bajzel.

U dołu posta będę wpisywać to, co proponujecie wy. Proszę zapoznać się z nią przed napisaniem swojej uwagi. Te, które w międzyczasie zostaną naprawione,  będą przekreslone.

 

1. Czat został naprawiony.

2.Została zmieniona lista map.

3.Usunięto stare informacje na say.

4. Co do pluginu kickującego poczekamy z tym do przeniesienia serwera na nowy hosting.

5. Wszystkie klasy powinny już zabijać 1/1 jeżeli mają takie umiejętności. W razie czego zgłaszać

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Usunąć plugin kickujący za reklame (gdy napiszemy pare liczb na czasie to wyrzuca nas z serwera za "REKLAMA") / lub zmienić go tak żeby kickował osoby z serwera co mają powyżej 6 liczb w NICKU

2. Usunąć / zaktualizować informacje pojawiające sie na say (np. jest teraz informacja o konkursie ktory sie konczy w listopadzie albo pazdzierniku 2017 xD )

3. Nie wiem czy tylko ja czy wszyscy mają spadki fps, w niektorych sytuacjach z 300 spadaja do 90fps - albo to normalne dla codów albo wina jakiegoś wadliwego pliku (jakoś wczesniej tego nie miałem, jakieś 2-3 tygodnie temu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...