Skocz do zawartości

Propozycje ;)


Rekomendowane odpowiedzi

1. Dodać jeszcze jedną klasę od poziomu.

2. Dodaj komendę free lvl (tak do 10k max) nowo gracze gdy wchodzą i próbują zabić kogoś kto ma np klasę premium +50k lvl i jakiś dobry perk typu notatki lub mentosy wtedy nowy gracz nie może nikogo zabić ledwo co się ruszy i już nie żyje, a to zniechęca nowego gracza do grania.

3. Dodać jakieś 2 klasy premium za darmo po 23 do 10 rano, powinno to zwiększyć ilość graczy wieczorem i rano.

Jeśli macie jeszcze jakieś pomysły piszcie w tym temacie. 

@Black Wolf

@Yuzu

@Rey ♔

@Senior Tom

@ShiawaseXd

@pro koksu ,D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Czarnula napisał:

Dodałbym jeszcze tak ok 5 sec nieśmiertelności na początku każdej rundy dla osób które mają mniejszy niż 20k lvl

Jestem przeciwko

Ja nie wyobrażam sobie jak zrespie sie na spawnie wroga i nie bede mogl go zabic.... Dla mnie to odpada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rey ♔ napisał:

Jestem przeciwko

Ja nie wyobrażam sobie jak zrespie sie na spawnie wroga i nie bede mogl go zabic.... Dla mnie to odpada

Mi się tam podoba ciebie to będzie denerwować ale i tak będziesz grać a taki nowy gracz zniechęci się do serwera 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grafik

1.) W sumie większy wybór wśród klas od poziomu byłby całkiem spoko.

2.) Po 2 rundach można kupić perk za kasę z gry i często losuje się coś co znacznie ułatwi wbicie tego poziomu. Przy tym punkcie to akurat mam takie mieszane uczucia bo jeśli chodzi o mnie to bez problemu sobie z tym radziłem ani się nie zniechęcałem.

3.) Zdecydowanie nie. Wtedy już mało kto miałby ochotę na kupno premki (zwłaszcza osoby które grają tylko późnym wieczorem/nocami). Brak dochodów - brak kasy na opłacenie serwera = koniec i tak martwego nocami procodu.. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam wam jeden pomysł co na innej Sieci się sprawdza i graczy przyciąga.

to taki że Jest perk 1/7 

Broń Prostytutki

i nie ma wgl płaczu jak zabija ten perk itp 

Ale Black już mówił swoje na temat tego perku itp a ja dalej lubię mu zadawać to samo pytanie bo perk nie jest przesadzony tylko normalny na innych sieciach ^^ .

A dlaczego u nas go nie ma być z lat 601 coda była klasa Hitman m4 1/9 i nie było takiego płaczu itp.

to nie wiem co tobie szkoda to dodać Black.

Z tą nieśmiertelność bym zwiększył do 10 sekund za nim z respa wyjdzie to jest 5 sekund itp a nie jest wstanie wybić w 5 sekund cały team.

Z góry was przepraszam za moją wypowiedzieć ale chciałem przestawić swoją opinie a może i nawet pomoc 

Pozdrawiam Mordki 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Grafik
5 godzin temu, Thc ^^ Aim ^^ napisał:

Z tą nieśmiertelność bym zwiększył do 10 sekund za nim z respa wyjdzie to jest 5 sekund itp a nie jest wstanie wybić w 5 sekund cały team.

W tej  kwestii to jestem zdecydowanie na nie ponieważ i tak mamy już perki które znacznie utrudniają zabicie, a co za tym idzie to klasy których głównym atutem jest pojawienie się raz na jakiś czas na respie wroga utraciłyby jeden ze swoich elementów zaskoczenia. Tak samo może to działać w drugą stronę, osoba na niskim poziomie na takiej klasie dorwie się do czegoś co ma 1/1 czy 1/2, zrespi się u wroga i wybija wszystkich na większym poziomie ciesząc się swoją nieśmiertelnością przez czas który dosyć często wystarczy do zakończenia całej rundy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

1. Obecnie klasy będą modernizowane. Zobaczymy jak to będzie z tymi klasami. Niewykluczone, że po naprawieniu obecnych bugów w klasach pojawi się nowa z nowymi umiejętnościami.

2. Freelvl na chwilę obecną odpada

3. Już od jakiegoś czasu o tym myślę, ale decyzji jeszcze nie podjąłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • VisTeR.' zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...