Skocz do zawartości

Next propka :D


Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Wiem, że propozycji z tym expem było już wiele, ale może chociaż to się przyjmie i dalej będę to męczyć xD

Mam propozycję żeby dodać coś takiego jak /freelvl lub /freexp , który będzie dawał na przykład 1000 expa darmowego. Będzie można go wykorzystać na którymkolwiek z leveli, a nie tylko na pierwszym. Oczywiście do wykorzystania tylko raz na danym nicku. 

 

 

Proszę o przeniesienie, miało być w dziale GXP xD

@L@M@NeR fenk ju wery macz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to mogło by być dostępne raz na 24h by zachęcić do wchodzenia na server. Z tym że każde manipulowanie expem już po resecie wg mnie nie ma sensu. Reset został przeprowadzony a praktycznie nie zauważyłem zmian chociażby w tak błahych sprawach jak podniesienie expa na koniec mapy czy wstawienie domyslnie normalnych modeli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Luczko napisał:

Jak dla mnie to mogło by być dostępne raz na 24h by zachęcić do wchodzenia na server. Z tym że każde manipulowanie expem już po resecie wg mnie nie ma sensu. Reset został przeprowadzony a praktycznie nie zauważyłem zmian chociażby w tak błahych sprawach jak podniesienie expa na koniec mapy czy wstawienie domyslnie normalnych modeli.

Nie wiem czy to bedzie mozliwe z epxem ale warto probowac bo mod zostal napisany przez admistatora jednej sieci ktorej juz nie ma twin kupil go tzn ten serwer i zrobil go od nowa tutaj masz wiecej info

a jesli nie chce ci sie szukac to masz wycinek " Kupiliśmy IP GXP i zrobiliśmy go od nowa, wiele serwerów przewinęło się przez sieć, o graczach nie wspomnę. Graczy możemy liczyć pewnie w setkach tysięcy, osoby, które weszły na forum przez te 3 lata to 1% liczby graczy. Historia najnowsza, czyli zmiana nazwy, przejście na IPB, turnieje, konkursy, ataki na nas, na Zabijake, nowy sklep, planowana sprzedaż sieci, później odejście M3ntosa i to, co jest teraz. Co najdziwniejsze, najnowsze wydarzenia (marzec 2012 do teraz) pamiętam jak przez mgłę.  "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego co napisales Luczko, ze co 24h - Ale tylko przy znacznym zmniejszeniu proponowanej przez Madzie wartosci. :) Bo tak, to kazdy by sobie wchodzil przez 125 dni i mialby maxa.. No i pierwsze bronie, to bylaby paranoja, bo maja po 200 expa.. A zgarnij codziennie po 1000 expa.. Ewentualny Freelvl dostepny od 10 lub 13 poziomu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Wątpię żeby Aragorn się zgodził na to, żeby można było co 24h tego używać. Poza tym wydaje mi się, że to trochę za trudne do zrobienia będzie także moja opcja jest łatwiejsza i jest większe prawdopodobieństwo zaakceptowania propozycji. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z expem raz na 24h kiepski, naprawdę byliby ludzie co tylko wchodziliby odebrać nagrodę i mieliby gdzieś że tego exp'a jest mało bo przecież grosik do grosika i się uzbiera :D Najlepszą opcją wydaje mi się jest pomysł z danym % expa z expa broni. Np: byłoby to 5% dla vipów 10%-15% nawet aby zwiększyć sprzedaż i jeżeli na broń potrzebujemy 200 exp'a to wpisujemy /freelvl i dodaje nam określone bonusy. Po wbiciu następnego lvl'a znowu aktywujemy sobie możliwość dodania expa i tak aż do maksa. Mam nadzieję że zrozumieliście mój język bo dziś mam jakiś meega senny dzień :D

 

Pozdrawiam Yzne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Propozycja numer 2: 

Za kill z HS dodatkowe 2 exp ( 3 + 2 ) 

Będę męczyć i wymyślać dalej o tego expa xD

 

Propozycja numer 3:

Wątpię, żeby to się przyjęło, ale napisać nie zaszkodzi. 

Można by zmienić trochę rodzaj serwera i od określonej godziny, na przykład od 24 do 6, włączyć tryb Friendly Fire (dla tych co nie wiedzą: można zabijać osoby ze swojego teamu). O tych godzinach jest ludzi mało i można sobie wtedy podwyższyć staty dodatkowymi fragami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Madziaa<3 napisał:

Propozycja numer 2: 

Za kill z HS dodatkowe 2 exp ( 3 + 2 ) 

Będę męczyć i wymyślać dalej o tego expa xD

 

Propozycja numer 3:

Wątpię, żeby to się przyjęło, ale napisać nie zaszkodzi. 

Można by zmienić trochę rodzaj serwera i od określonej godziny, na przykład od 24 do 6, włączyć tryb Friendly Fire (dla tych co nie wiedzą: można zabijać osoby ze swojego teamu). O tych godzinach jest ludzi mało i można sobie wtedy podwyższyć staty dodatkowymi fragami. 

Propka nr. 2 Fajna i co ważne (chyba) dosyć realna do wprowadzenia. Taki dodatek z pewnością ucieszy graczy.

Propka nr. 3 też spoko no ale wątpię żeby zostało to wprowadzone :/

Od siebie to dodam tyle że dalej będę powielał to co pisałem kiedyś: Zwiększyć expa za top3 na danej mapie :) Pozdrawiam i miłego wieczorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.02.2018 o 17:50, Yzne napisał:

Pomysł z expem raz na 24h kiepski, naprawdę byliby ludzie co tylko wchodziliby odebrać nagrodę i mieliby gdzieś że tego exp'a jest mało bo przecież grosik do grosika i się uzbiera :D Najlepszą opcją wydaje mi się jest pomysł z danym % expa z expa broni. Np: byłoby to 5% dla vipów 10%-15% nawet aby zwiększyć sprzedaż i jeżeli na broń potrzebujemy 200 exp'a to wpisujemy /freelvl i dodaje nam określone bonusy. Po wbiciu następnego lvl'a znowu aktywujemy sobie możliwość dodania expa i tak aż do maksa. Mam nadzieję że zrozumieliście mój język bo dziś mam jakiś meega senny dzień :D

 

Pozdrawiam Yzne

Uważam inaczej. Osobiście nie chciało by mi się wchodzić na server tylko po to żeby odebrać darmowego expa, skoro już wchodzę to chcę pograć z 15-20min chociaż. Nie twierdzę jednak że ten pomysł jest lepszy od pomysłu z danym % expa z expa broni. Ale nie wiem jak to wygląda pod względem trudności wykonania tego, nie wydaje się trudne żeby po zalogowaniu dostać określoną liczbę expa. Skoro na GO MODach zapisują się skiny na koncie, konta są zabezpieczone pinami, to chyba więcej roboty niż tutaj mamy. Chociaż kwestia też tego że plugin mamy od kogoś i nie każdy może się tym bawić. @Aragorn zresztą zaraz pewnie odrzuci :D

@Madziaa<3 Twój pomysł nr 3 mnie bardziej przekonuje niż 2 :D Bo jak jest powiedzmy 1 w nocy (sam osobiście nie gram o tej porze) sa 3-4 osoby to lepiej się miedzy sobą naparzać niż 2v2 szczególnie że to server gxp.

 

Pozdrawiam Luczko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

(Sorka nie mogę coś edytować na telefonie)

 

Numer 5:

Będzie dotyczyła vipa. Propozycja jest taka, żeby vipowi za zabicie dodawało więcej expa, chociaż +1. Może wtedy byłby bardziej opłacalny i więcej osób by go kupowało. Albo chociaż coś innego do niego dodać zamiast doświadczenie. Może wy będziecie mieli jakieś inne pomysły. :) 

Mam nadzieję, że chociaż jedna z propozycji się przyjmie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąglę trzymam się za tym aby za HS był jakiś bonus do EXP'a :D Co do odgłosów to powiem krótko, że ja i tak jeżeli gram to przy muzyce i mam gdzieś to, ale obawiam się że częste odgłosy mogą wręcz przeszkadzać, więc dodałbym je na 5,10,15,20 zabójst a nie tak jak idzie combo. Co do vipa oczywiście na +, wielki +.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...