Skocz do zawartości
Witaj na Pochylnia.pl - Twoje centrum gier multiplayer
  • Ogłoszenia

• Aragorn

Serwery   24.11.2017

Pracujemy nad przeniesieniem wszystkich serwerów na nowy hosting. Za niedługo już wszystko powinno działać.

Recommended Posts

Nick na serwerze: VaSS,ProgresywnY,HS*DEAD
Znajomość AMXX (0/8) : 7/8
Doświadczenie: Duże kiedyś miałem admina .
Czy posiadasz Steam: Tak
http://steamcommunity.com/id/Hshxudsmz/
Link do profilu na banid:http://banid.pl/kto?to=0:0:419103405
Link do profilu na Game Tracker:https://www.gametracker.com/player/_ProgresywnY_*/145.239.237.108:27225/

https://cache.gametracker.com/player/VaSS''/80.72.37.10:29025/

https://www.gametracker.com/player/HS*DEAD/145.239.237.108:27225/
Kontakt: Steam,Forum,Skype,GG,FB
Dlaczego właśnie Ciebie mamy wybrać?: Gram dużo na serwerze i gracze oraz admini mnie znają . Czasem nie ma adminów . Gram na różnych nickach to wybrałem sobie jeden HS*DEAD. Nie ma ze mną problemów :D

gram w cs'a 1.6 2 lat i umiem odróżnić haxa od skilla ... Będę na serwerze w godzinach od 17 do 01.00 .Zmieniałem nicki co reset to był duży błąd .... Lubię ten serwer i chciałbym żeby on się rozwijał. 

Pozdrawiam gorącą : HS*DEAD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Neutral

- GT łącznie wychodzi 1300 min jakieś to nie jest za dużo.

- Było 5-7/8 a już jest równe 7. To szybko się nauczyłeś.

+ Steam 

+ wiek 

+/- doświadczenie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Na razie "Neutral" 

+ Wiek

+/- Amx ( To się okaże ) 

+ Steam

+/- Doświadczenie 

- Wymyśl sobie jakiś nick i nabijaj na nim godziny bo jeżeli chcesz być Adminem to nie możesz grać na paru nickach, ale myślę, że to co napisałeś, że będziesz grał na nicku HS*DEAD okaże się prawdą. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Jako że mam czas bo nie śpię po nocach to przeanalizuje oba twoje podania:

-Doświadczenie, w pierwszym podaniu tylko widziałeś jak ktoś coś robi i cie trochę uczy a tutaj widzimy że kiedyś miałeś admina, zdecyduj się albo masz małe pojęcie o adminowaniu i piszesz prawdę albo lecisz w kule i raz piszesz tak raz inaczej

-gt twoje wygląda dziwnie bo składasz podanie a nakładając na siebie nawet wszystkie twoje nicki to i tak masz tylko 1 dzień na którym coś pograłeś ostatnimi czasy i tyle.

Na Nie:

Zdecyduj się i napisz raz a porządnie to podanie jednocześnie z dobrym gt  i grając na serwerze bo nie przyjmuje do wiadomości że nadrobisz, mało masz przegrane to pograj trochę i dopiero składaj podanie a nie odczekujesz prawie tydzień i składasz znowu bo to tak nie działa.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Uważasz, że rozwój serwera będzie zależeć od tego czy Ty dostaniesz admina? Jeśli nie dostaniesz to serwer będzie stał w miejscu?

Pomoc w rozwoju serwera to nie posiadanie admina, a regularna gra, nie tylko Twoja (której defacto brakuje), a wielu innych ludzi. Jeśli serwer pęka w szwach, to znaczy, że rozwój idzie w dobrym kierunku.

Składasz podanie drugi raz, drugie podanie można złożyć po tygodniu, a Ty w ciągu tego tygodnia prawie nic nie nabiles godzin gry. I do tego piszesz, że bedziesz grał od 17 do 1, czyli mam rozumieć będziesz grać wtedy, kiedy dostaniesz admina? Jak go nie masz to wywalone i nie grasz dużo?

Na nie, nie takiej osoby na pewno tu szukamy, która będzie grać tylko wtedy, kiedy będzie mieć admina, a jak go nie ma to wchodzi na dwie mapy dziennie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, pablitto napisał:

Uważasz, że rozwój serwera będzie zależeć od tego czy Ty dostaniesz admina? Jeśli nie dostaniesz to serwer będzie stał w miejscu?

Pomoc w rozwoju serwera to nie posiadanie admina, a regularna gra, nie tylko Twoja (której defacto brakuje), a wielu innych ludzi. Jeśli serwer pęka w szwach, to znaczy, że rozwój idzie w dobrym kierunku.

Składasz podanie drugi raz, drugie podanie można złożyć po tygodniu, a Ty w ciągu tego tygodnia prawie nic nie nabiles godzin gry. I do tego piszesz, że bedziesz grał od 17 do 1, czyli mam rozumieć będziesz grać wtedy, kiedy dostaniesz admina? Jak go nie masz to wywalone i nie grasz dużo?

Na nie, nie takiej osoby na pewno tu szukamy, która będzie grać tylko wtedy, kiedy będzie mieć admina, a jak go nie ma to wchodzi na dwie mapy dziennie.

Mam treningi i nie siedze jak ty na 4 literach bd się starać na wchodzenie na serwer .Jak to będzie możliwe i tyle mam do powiedzenia 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
4 godziny temu, ProgreSywnY napisał:

Mam treningi i nie siedze jak ty na 4 literach bd się starać na wchodzenie na serwer .Jak to będzie możliwe i tyle mam do powiedzenia 

Skoro nie masz czasu to nie aplikuj na admina, prosta sprawa. Grać można bez admina, a Twoje zachowanie, składanie już drugiego podania, a mimo to uboga gra na serwerze pokazuje, że zależy Ci tylko na adminie. Jak go nie dostaniesz to znikniesz z serwera tak szybko jak na niego przyszedłeś.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.